IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th April 2011, 13:28
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
М.И.К. да те попитам, понеже виждам че си голям привърженик на добавките. Аз също. Та ти няколко вида доавки ли пиеш едновременно или първо изпиваш един вид, после почваш друг и правиш ли почивка за нянакъв период без добавки.
Пия на 2 фирми едновремено-едните са тези,които постнах,а другите са на Вижън/френски/.Няма проблеми да се смесват,и двете са БАД/биоактивни добавки/.От френските пия 8,9 вида:Д
Не правя почивки,защо са ми почивки.?!Аз имам много повече нужда от другите хора,защото се натоварвам физически прекомерно много,работата ми го изисква.
Тялото се нуждае от хранителни добавки ежедневно,защото един човек не е в състояние да си набавя всичко с храненето.Количествата нужни вещества за един организъм е невъзможно да се набавят от храната,защото е невъзможно да се погълнат такива количества храна,фрешове и тн.за 1 ден.
Зоя са уникат-отвсякъде са изрядни със сертификати дори за произхода на съставките
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 28th April 2011 на 13:36
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th April 2011, 13:52
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

Надявам се спама и арогантното държание скоро да спрат от тяхна страна, защото са неуместни...
Относно желязодефицитната анемия няма какво да се яде за да се повлияе, за това има методи, които помагат. Не е нужно нещо като не разбирате да хапете. Грозно и детинско е.
Относно пролетната умора и анемията, имат, имат много общо дори, защото пролетната умора влияе силно и засилва анемията...
Така, че двете са взаимосвързани.

Радвам се все пак, че успях да помогна на момичето.
Вие си обиждайте на воля, все пак само това ви остава...

Последно редактирано от fiona55 : 28th April 2011 на 13:57
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th April 2011, 13:58
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Пия на 2 фирми едновремено-едните са тези,които постнах,а другите са на Вижън/френски/.Няма проблеми да се смесват,и двете са БАД/биоактивни добавки/.От френските пия 8,9 вида:Д
Не правя почивки,защо са ми почивки.?!Аз имам много повече нужда от другите хора,защото се натоварвам физически прекомерно много,работата ми го изисква.
Тялото се нуждае от хранителни добавки ежедневно,защото един човек не е в състояние да си набавя всичко с храненето.Количествата нужни вещества за един организъм е невъзможно да се набавят от храната,защото е невъзможно да се погълнат такива количества храна,фрешове и тн.за 1 ден.
Зоя са уникат-отвсякъде са изрядни със сертификати дори за произхода на съставките
Да абсолютно съм съгласна с теб за всичко написано, колкото и здравословно да ядеш е не става само с ядене. Аз съм особен вид организъм - не ям зеленчуци никакви, организма не ми ги понася и ги връща. Единствено моркови и картофи мога да ям. Отраснала съм на хранителни добавки, едно време като съм била дете майка ми ги поръчваше от Германия. Но сега пазара ни е засипан с хиляди добавки, кои от кои по некачествени и за това твоето мнение за тях ми е много ценно.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 28th April 2011, 15:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Thumbs down

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Д Аз съм особен вид организъм - не ям зеленчуци никакви, организма не ми ги понася и ги връща. Единствено моркови и картофи мога да ям. Отраснала съм на хранителни добавки.
Не съм чувала за заболяване,при което организмът да не приема зеленчуци:Д
Извинявай,но е много смешно...някой постави ли ти диагноза все пак?
Връщаш ги означава,че повръщаш ли?


Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
Но сега пазара ни е засипан с хиляди добавки, кои от кои по некачествени и за това твоето мнение за тях ми е много ценно.
Да,засипан е.За целта трябва да се знае какво да се пие,а не да се ходи в аптеката,която е пълна с химия......
Преди няколко месеца реших да се доверя на продуктите в сайта на магазин Зоя и съм приятно очарована и изненадана.
МНого хора се шокират като им кажа или като видят колко добавки гълтам.Да,но се чувствам прекрасно,не боледувам хич,не се обличам добре зимно време.Тва пролетната умора дори нямам спомени какво е чувството,а за депресии да не говорим.Сякаш цялата ти нагласа и поглед към света се променя
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 28th April 2011 на 15:35
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28th April 2011, 15:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ами то не е заболяване, а просто непоносимост към тези неща. като съм била бебе и като са почнали да ми дават сокове от зеленчуци, аз съм ги пила с голям кеф, но веднага съм ги повръщала и майка ми ме отвела на доктор и той казал, не я насилвайте явно организма не й ги приема. И сега колкото пъти да съм пробвала, например краставицата която толкова апетитно добре мирише, веднага ги повръщам.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28th April 2011, 16:48
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Никога ли не си изследвала причината?
Не ти ли е интересно защо така?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28th April 2011, 18:26
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Маркова,освен добавките,които и аз ти препоръчвам да си набавиш,хапвай по-често риба,броколи,спанак,коприв -дано да ти понасят,но са с много високо съдържание на витамини и минерали.

Последно редактирано от mishelle1607 : 28th April 2011 на 19:34
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th April 2011, 18:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Никога ли не си изследвала причината?
Не ти ли е интересно защо така?
Ми никога не съм ходила специално за това повече от тогава когато бях дете. Когато съм боледувала в много редките моменти, аз споменавам за това, но всички доктори казват - не се притеснявай има и други хора така не е страшно и това е.
Иначе като цяло се чувствам добре, много рядко да се разболея и то разболея е силно казано по скоро - да настина или някакво малко неразположение. И това благодарение на хранителните добавки, с които майка ми ме е тъпкала като малка, даже и билки и всякакви такива. За това силно вярвам в тях.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th April 2011, 18:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Много добре си гледана,браво
Радвам се,че има такива осъзнати хора
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #40  
Стар 9th May 2011, 16:33
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Пробвай с някоя от тези рецепти http://lekuva.net/?p=12050 понякога и тези неща помагат. Успех.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пролетнаумора
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:41.