IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th May 2011, 16:11
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета до сега не сам писала тука за сега само чета ...Но ако можете да ми помогнете малко ще бъда благодарна ..Август месец ми предстои увеличаване на гърдите при Заякова в клиника Камий..Не съм от Варна и ако може да ми дадете малко инфо ..Тъй като при мен всичко трябва да стане много бързо интересуваме като отида и мина прегледа после в нейната клиника ли се правят изследванията ..или трябва да ходя някъде другаде ..Колко време се стой в клиниката и може ли да съм с придружител ..и след като ме изпишат след колко време трябва да ида пак ..въобще ако има някой който може да ми обясни цялата процедура ..аз мисля като отида да наема стая под наем за една седмица предполагам че ще има нещо наблизо ..Благодаря ви предварително..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 14th May 2011, 18:42
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от akrobatkata Виж мнението
интересува ме като отида и мина прегледа после в нейната клиника ли се правят изследванията ..или трябва да ходя някъде другаде ..
Не, в някоя лаборатория, предполагам тя ще те насочи къде.

Цитирай:
Колко време се стои в клиниката и може ли да съм с придружител ..
В 14.30ч. те приемат за операция, а на другата сутрин в 10ч. те изписват, ако всичко е наред. Придружител не ти трябва в клиниката (а и не разрешават), има сестра която се грижи за теб нон-стоп.
Цитирай:
след като ме изпишат след колко време трябва да ида пак ..
Аз ходех всеки ден на преглед и превръзки в продължение на една седмица, но моя случай беше по-особен, така че по този въпрос да се изкажат момичетата без особености
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th May 2011, 13:28
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

горе долу иска 5 дена да си там....поне ако си от сф, защото в сф има човек, скойто работи, и при който ще те прати за сваляен на превръката после, и който ще й се обади да й каже как са ти разрезите и гърдите,т.е дали всичко е наред....ако си от друг град, а не сф, незнам....питай я на консултацията,ще ти каже....заоперацията отиваш с готови изследвания, каквито тя ти каже,че иска, и които ти можеш да направиш където поискаш !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th May 2011, 15:51
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

А бихте ли ме насочили към клиника или лекар в София?
Става дума за корем.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th May 2011, 11:36
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Много благодаря момичета вече имам час за прегледа на 01 .08 от Русе съм но живея в Испания и ще се върна само за операцията за това ми се налага да стане възможно най бързо ..може ли да ми кажете някаква ориентировачна цена на тези изследвания..И още нещо никъде до сега не сам срещала за това и искам да попитам възможно ли е да се получат стрий по гърдите от рязкото уголемяване и трябва ли да започна да се мажа с нещо...Благодаря за помощта..!!!!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 19th May 2011, 17:07
Аватара на maeva
maeva maeva не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: ВАРНА
Мнения: 348
По подразбиране

Здравейте,искам да попитам каква е цената при д-р Заякова за преглед/оценка на щетите след втората ми бременност?
__________________
НЕ ГОВОРИ НАВСЯКЪДЕ ТОВА,КОЕТО ЗНАЕШ,НО ВИНАГИ ЗНАЙ КАКВО ГОВОРИШ!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 19th May 2011, 19:09
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

akrobatkata, ориентировъчно около 100 -150 лева. Колкото до въпроса ти за стриите - възможност винаги има, но по-скоро когато няма достатъчно кожа, т.е. слага се прекалено голям кубик, а иначе мазането си е така или иначе задължително.


maeva, 40 лева.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 20th May 2011, 15:33
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Emiko .можеш ли да ми препоръчаш нещо за мазане в смисъл нещо хидратиращо кожата ли да е или точно за стрий ..защото аз наистина нямам достатъчно кожа и за това се замислих че и това може да се случи ..не искам много големи гърди,но тъй като не съм раждала и винаги съм била спортистка кожата ми е доста стегната и опъната ..питах лекарката тя каза че няма нужда но с нея за сега комуникирам само по пощата и не съм и обяснявала всичко ..а май да взема някакви мерки предварително не е лошо ..Наистина ти благодаря за помощта ..
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st May 2011, 14:09
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

с каквото и да се хидратира кожата, това има значение донякъде само при плавното разтягане, каквото е бременността, за разлика от мамопластиката...но пък при мамопластиката рядко изпъването е толкова голямо,че кожата да се нацепи, въпреки че има случаи във форума на ЛЕКИ стрии след това, но незнам доколко не са били свързани наличието на предишни такива....при всички случаи дълбоко нацепванекато при бременност няма как да се получи, тк така или иначе не може да се сложи или по-точно никой няма да ти сложи такъв голям обем, при който да трябва да опъва кожата повече, отколкото тя може да понесе.......можеш да си вземеш на мустела скрема за стриии за бременни и да се мажеш и преди и след това ..поне за този продукт, насочен точно към това, съм чувала добри отзиви!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th June 2011, 18:19
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
Smile

Здравейте момичета..имам въпрос на който по принцип не му е тука мястото но се надявам да ми помогнете..Тъй като не съм от Варна, да обясните точно къде се намира клиниката на д-р Заякова. Някъде около центъра ли е.. в Варна знам само центъра Катедралата и хотел Черно море....Искам да си намеря квартира докато се възстановявам от операцията но искам да е близо до клиниката..Та не знам в кой квартал,улица,булевард да търся..ако може да ми помогнете вие къде сте отсядали докато сте там ..или с друга информация ..Мерси много предварително ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязаклиникаКамийВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:03.