IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2051  
Стар 23rd June 2011, 15:49
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

Видях снимките на Емка и не мисля, че носът й изглежда по-зле от преди. В анфас е почти същият, а със сигурност в профил сега е много по-добре, но снимки в профил няма.

katerina27, като задаваш този въпрос на Емка, ти при кой ще й препоръчаш да отиде за втора?
Отговори с цитат
  #2052  
Стар 23rd June 2011, 16:00
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gama Виж мнението
Видях снимките на Емка и не мисля, че носът й изглежда по-зле от преди. В анфас е почти същият, а със сигурност в профил сега е много по-добре, но снимки в профил няма.

katerina27, като задаваш този въпрос на Емка, ти при кой ще й препоръчаш да отиде за втора?
Хубав въпрос!!!!Ами сега.......
Отговори с цитат
  #2053  
Стар 23rd June 2011, 16:00
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gama Виж мнението
Видях снимките на Емка и не мисля, че носът й изглежда по-зле от преди. В анфас е почти същият, а със сигурност в профил сега е много по-добре, но снимки в профил няма.

katerina27, като задаваш този въпрос на Емка, ти при кой ще й препоръчаш да отиде за втора?
При Палаоро освен :P
Отговори с цитат
  #2054  
Стар 23rd June 2011, 16:08
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Профила при мен се получи наистина добре проблема е в анфас.
На снимките наистина не се вижда добре,но наистина е зле положението.
Помислете Вие как ще се почуствате ако ваш близък или приятел ви попита дали не се претърпяли инцидент и не сте си чупили носа.
За мен на тоя етап при Палаоро е трудно изпълнимо желание за съжаление
А на въпроса защо при Джамбазов мога само да ви отговоря така имам му доверие и факт е,че той никога нищо не ми е гарантирал,друг факт никой не може да предвиди на 100% изхода от подобна операция
Отговори с цитат
  #2055  
Стар 23rd June 2011, 16:52
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
При Палаоро освен :P
...хмммм, не мисля, след прочетеното в италианската преса, че е удачен вариант....
Отговори с цитат
  #2056  
Стар 23rd June 2011, 19:04
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Inspiration Виж мнението
...хмммм, не мисля, след прочетеното в италианската преса, че е удачен вариант....
Навсякъде има риск...дано само късмета е с нас....
Отговори с цитат
  #2057  
Стар 23rd June 2011, 19:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз мисля, че знам какъв е проблема при Джамбазов:
Когато ти намали/стесни коста, а не бара върха, носът става визуално небалансиран. Моя старт беше месест нос, сега визуално изглежда по-дълъг от преди, НО това е оптична измама, защото е прибрана коста, но не и върха!! Т.е. носът ми е същата дължина, но понеже коста е прибрана към личето, изглежда по-дълъг. Това съм го забелязала и при други негови пациенти.

Въпросите са 2!:
1. Защо не работи по върха по принцип? Дали там работата е по-пипкава и са по-вероятни гафове?
2. При повторно/третично/четиритично рино, за корекция САМО на върха, дали резултата ще е задоволителен?

За съжаление трябва да призная, че съм видяла снимки на мацка, която при първата си корекциа не беше довона от върха си (точно същия проблем имаше с дължината), направила е второ рино при доцента, и резултата е същия, като след първото.

Аз изрично питах Димитров - "Има ли физиологизни особености, които не позволяват да се намали върха?" , той отговори "НЕ! Нама такива". В такъв случай, резултатите отдавам на естетическите преференции на доцента..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2058  
Стар 23rd June 2011, 20:16
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз изрично питах Димитров - "Има ли физиологизни особености, които не позволяват да се намали върха?" , той отговори "НЕ! Нама такива". В такъв случай, резултатите отдавам на естетическите преференции на доцента..
Да се намали е едно, а да се прибере към лицето - съвсем друго. Проблемът май е точно с прибирането на върха към лицето, тоест скъсяването на разстоянието от бузата до върха на носа.
Отговори с цитат
  #2059  
Стар 23rd June 2011, 20:22
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
Да се намали е едно, а да се прибере към лицето - съвсем друго. Проблемът май е точно с прибирането на върха към лицето, тоест скъсяването на разстоянието от бузата до върха на носа.
И това!

Но аз говоря за една дължина в анфас! Поне аз съм така, виждала съм и други. Дано ме разбиране за какво говоря, ако не погледнете пак снимките ми.
Ако цялата дължина се скъси, като се отнеме от върха(така нареченето "повдигане на върха") носът ми би бил идеален. Това ми е целта при следващата операция.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2060  
Стар 23rd June 2011, 20:35
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз мисля, че знам какъв е проблема при Джамбазов:
Когато ти намали/стесни коста, а не бара върха, носът става визуално небалансиран.
Абсолютно съм съгласна Нелс!
Махайки ми гърбицата горната част на носа се стеснява,а върха ми си остана един широк месест да наистина предполагам ще спадне още малко,но при мен вече са минали 4 месеца промените ще са малки и се получава супер небалансиран грозен нос
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:12.