IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 19th January 2011, 14:14
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Кучо, с тва "съжЕлявам" ми прее@а симпатиите към теб
Хахаха нищо не е в сравнение с ефекта който имаше иЗка, иЗкал и иЗкали върху оценката ми на изпита по български езики и литература за университета.... От 6.00 на 4.50
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 19th January 2011, 14:35
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Мисля за това,което ми каза Desiro, че джипката ми е "пътник" вече ха-ха!
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 19th January 2011, 14:37
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mad Dog
Не Сладкия..... Не си прав баце.... Никога не съм съжелявал за не спестените пари - да се чете изхарчени по иху аху. Съжелявал съм само за пропиляните пари (закупени безсмислени вещи, ремонти на апартамента заради естетическите щения на някоя мома и подобни). Щото дето се вика пари се изкарват ама времето и готините моменти не можеш да си ги върнеш обратно нали....
Какво мислиш, че имам предвид под харчене? Харчене за мен ли...? Че аз карам кола за 100 евро... И най- скъпото ми нещо е телефонът ми за 600 лв, но него си го взех, защото взех телефони и на бившата, и на по- бившата... а аз си въртях със старата Нокиа. И реших- да си направя коледен подарък (подаръците винаги си ги правя сам...)
Не пия. Почти. А понякога карам на един Сникърс цял ден.
И не ми пука- дали ще пия кафе в мецанина на някой 5- звезден хотел, или за едно левче от МакДоналдс, седнал на парапета на Моста на влюбените, и гледайки градския хаос и тихото идване на вечерта (дори предпочитам второто).
Не съжалявам за парите, които съм дал за някоя жена. Защото всяка от тях, е означавала нещо за мен. А и това би ме направило много жалък, нали? Би ме направило да струвам- толкова, колкото съм дал.
Понякога, сами определяме цената си, нали? Както, понякога, ако се продадем... не струваме нищо.
Не ме бива в спестяванията. И казвам само, че можеше... да си взема и една свястна кола.

btw. Прекалено сериозни размисли- за следобед. Майната му. Отивам да поспортувам.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 19th January 2011, 14:39
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от not_sweety
Какво мислиш, че имам предвид под харчене? Харчене за мен ли...? Че аз карам кола за 100 евро... И най- скъпото ми нещо е телефонът ми за 600 лв, но него си го взех, защото взех телефони и на бившата, и на по- бившата... а аз си въртях със старата Нокиа. И реших- да си направя коледен подарък (подаръците винаги си ги правя сам...)
Не пия. Почти. А понякога карам на един Сникърс цял ден.
И не ми пука- дали ще пия кафе в мецанина на някой 5- звезден хотел, или за едно левче от МакДоналдс, седнал на парапета на Моста на влюбените, и гледайки градския хаос и тихото идване на вечерта (дори предпочитам второто).
Не съжалявам за парите, които съм дал за някоя жена. Защото всяка от тях, е означавала нещо за мен. А и това би ме направило много жалък, нали? Би ме направило да струвам- толкова, колкото съм дал.
Понякога, сами определяме цената си, нали? Както, понякога, ако се продадем... не струваме нищо.
Не ме бива в спестяванията. И казвам само, че можеше... да си взема и една свястна кола.

btw. Прекалено сериозни размисли- за следобед. Майната му. Отивам да поспортувам.
Уау...това ми хареса адски..само като го описваш толкова красиво....
Второто имам предвид,не 5 зведното Другото...с повечето звезди..с много повечето.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 19th January 2011, 14:48
Аватара на Mad Dog
Mad Dog Mad Dog не е на линия
Senior Member
ПотребителВетеран
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: Sofia
Мнения: 490
По подразбиране

Мене също.... никак не ме бива в спестяването..... баща ми има един израз за това "Сбираш като буболечка , а ги харчиш като мечка". Обичам да правя подаръци на близките си.... и на приятелите си. Имам простичък принцип - ако имам нещо което не ползвам, а на друг му харесва- негово е.
Не обичам "снобарските " места- не защото не мога да си позволя да ходя там , а защото атмосферата на фалш ме подтиска. Ако е за мен си просто предпочитам да пия бира с приятели. Може и в парка.
Имам ризи и костюми сигурно за 10 000 лв. но ги слагам само когато трябва да го играя "Г-н. директор". Наскоро една мацка беше възмутена, че цъфнах на среща с "тактикъл" панталоните, фанелка и кожено яке... пожелахх и лека вечер и си тръгнах.
__________________
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil, for I am the baddest mother fucker in the God damn valley !!!
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 19th January 2011, 15:12
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Посрещат по дрехите. Но вече... и изпращат по тях, за съжаление.
И на мен ми беше любимото... да се изсипя в офиса- с работните дрехи, идиотката и предпазни очила на главата... Целият в кал, а там... чистичко, спокойно... И всички да направят...
Да се сещат- откъде идват парите.
Знаеш ли, при нас казват... "Парите нямат значение за един мъж. Парите имат значение- само за курвите."
А "курва", е нарицателно, което се използва- както за мъжете, така и за жените. И не заради това, което прави някой, а заради начинът, по който го прави.
Е, живеем в материален свят. И всичко се плаща. Дори... добрите намерения. И за всичко си има цена. Всеки от нас, си има цена.
Единственото, на което можем да се надяваме е... нашата, да не се измерва в пари.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 24th January 2011, 18:24
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Мдааа...
Чудя се... как да си побера плащанията- в бюджета. При условие, че разходите са три пъти повече... И, като знам, че всеки момент ще изскочи нещо непредвидено... и всички пари- ще отидат там... (Винаги става така. Особено, като започна да го мисля...)
Мисля си... и за разговорите днес... за нещата, които искам и трябва да направя... и за които пак трябват пари... а няма време... и не трябва да отлагам.
Абе, въобще... пари, пари, пари... А парите, не се мислят. Правят се, харчат се... Не се мислят.
Всъщност...'баси клизмата, дето ще е- до лятото. Но кой е казал, че ще е лесно? Трябва да се взема сериозно в ръце.
А можеше, поне... да не бях настинал толкова.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 24th June 2011, 12:07
Аватара на guma
guma guma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 41
По подразбиране

За море. Обичам миризмата на море.
Харесват ми крясъците на чайките, ако може даже да са толкова силни, че да не чувам човешката глъч.
И за мента с мляко.
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 24th June 2011, 12:08
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Гама, ти да нямаш дарба да четеш и чужди мисли, само че ментата със спрайт, ако може
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 24th June 2011, 12:51
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
Smile

Мисля си, как след работа ще скокна до мола и ще направя един шопинг тур,за да се сдобия с някои запланувани "дреболии"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закаквомислямомента
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:50.