IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th December 2011, 12:04
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexitaa Виж мнението
О , извинявам се чак сега видях , че сте от Пловдив.Знаете ли аз посещавам салони където предлагат марката Selective , ако искате може да ви дам координати на такива салони в Пловдив.Материалите им са качествени и подбират много добре хората с които работят.Ако искате може да пробвате, аз докато намеря такъв салон във Варна беше голям зор
http://www.selectivezone.com/saloons/
Добре, ще се радвам. Ще проуча след това салона, вие значи сте доволни от самите продукти. Благодаря за помощта.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th December 2011, 15:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alexitaa Виж мнението
Не мога да разбера , защо сте толкова агресивен/вна? След като искате да помогнете , защо въобще пишете в дадена тема.Подминавайте я и толкова! Следя мненията ви и виждам , че това не е само за тази тема!
Поздрави
Хахахах и с какво можеш да помогнеш на човек на който са му отрязали късо косата ? освен да му кажеш да не я реже ,което пък всеки нормален човек би се досетил и без да му казват
Цяла тема за едно късо постригване малко множко ми се струва
Другото решение е да си купи перука
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th December 2011, 17:50
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Хахахах и с какво можеш да помогнеш на човек на който са му отрязали късо косата ? освен да му кажеш да не я реже ,което пък всеки нормален човек би се досетил и без да му казват
Цяла тема за едно късо постригване малко множко ми се струва
Другото решение е да си купи перука
Между другото проблемът се състои в съвсем друго нещо и тези момичета, които са искали да помогнат, са си дали съветите и мнението. Ти като си търсиш повод да се заяждаш, не мисля че е наш проблем това. Проблемът се състоеше освен това, че е къса, това че е изтощена адски много и се лющи кожата на главата. Спях да ползвам преси и всякакви такива неща и исках съвет за някакви продукти, които вършат работа. Отделно ако някой е доволен от някой конкретен фризьор, който да си разбира от работата, още по- добре.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th December 2011, 01:06
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

[QUOTE=Favoritkata;763526]Добре, ще се радвам. Ще проуча след това салона, вие значи сте доволни от самите продукти. Благодаря за помощта. [/QUOT

Да доволна съм много от продуктите им.Косата ми се чувства много по- жизнена от преди.Проучи ги къде точно се намират, защото видях че в твоя град има доста салони които работят с тази марка.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th December 2011, 12:46
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

[QUOTE=alexitaa;763558]
Цитирай:
Първоначално написано от Favoritkata Виж мнението
Добре, ще се радвам. Ще проуча след това салона, вие значи сте доволни от самите продукти. Благодаря за помощта. [/QUOT

Да доволна съм много от продуктите им.Косата ми се чувства много по- жизнена от преди.Проучи ги къде точно се намират, защото видях че в твоя град има доста салони които работят с тази марка.
Да, благодаря. Аз всъщност сега видях, че в сайта ги пише салоните за цялата страна
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th December 2011, 10:43
katerina22 katerina22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: sofia
Мнения: 18
По подразбиране

Пий един месец Брилиант Лук и ще се изненадаш приятно от резултата.Това е масло от ракитник богато на Омега 7. Има го по аптеките и аз имах подобни проблеми и дерматоложката ми го препоръча малко на шега, но то взе че свърши работа.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 7th December 2011, 23:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Катеринке гена си е ген и каквото и да пиеш няма оправия Все едно да ми кажеш пий еди си какво и ще ти се удължат краката .
Можеш да подобриш общото състояние на косата и то при условие 4е косата ти е що годе хубава , но не и примерно от рядка и с тънък косъм да направиш гъста и с дебел като на китайка косъм грива
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13th December 2011, 09:04
BIBA-2 BIBA-2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 2
По подразбиране

Favoritkata,
мога да ти препоръчам едни продукти да изпробваш, който аз използвам и съм доволна.Моята коса е боядисана /руса / всеки който се боядисва знае каква е косата няма блясък и крайщата все изглеждат като проскубани.Даже след подстригване пак си стои такава. Използвам за лице и тяло козметика на Botanicus .Скоро си купих и една маска за коса с масло от Ший, бабасу, лавандула и други разни полезни неща. Стои се 20 -30 минути и след това измиваш с шампоан. Много добре подхранва косата и успокоява скалпа. До сега ползвах техен шампоан с розмарин и бреза , а сега купих с лайка и от него косата ми изсветлява и има мек блясък.Много съм доволна и ти ги препоръчвам, мисля че ще ти харесат и ще имаш резултат.Аз почти всеки ден си мия косата, ходя да плувам и се налага, преди използвах разни такива шампоани на Елсев Гарние и др. и косата ми беше ужасна, сега виждам голяма разлика. Понеже шампоаните на Botanicus са в красиви стъклени шишета, и не е удобно за носене на басейна, пресипала съм го в пластмасово за да ми е удобно
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13th December 2011, 11:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Катеринке гена си е ген и каквото и да пиеш няма оправия Все едно да ми кажеш пий еди си какво и ще ти се удължат краката .
Можеш да подобриш общото състояние на косата и то при условие 4е косата ти е що годе хубава , но не и примерно от рядка и с тънък косъм да направиш гъста и с дебел като на китайка косъм грива
хахах Сю, ако искаш да ти се удължат краката- с удоволствие бих ти дала от моите, че имам в излишък...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th December 2011, 19:52
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BIBA-2 Виж мнението
Favoritkata,
мога да ти препоръчам едни продукти да изпробваш, който аз използвам и съм доволна.Моята коса е боядисана /руса / всеки който се боядисва знае каква е косата няма блясък и крайщата все изглеждат като проскубани.Даже след подстригване пак си стои такава. Използвам за лице и тяло козметика на Botanicus .Скоро си купих и една маска за коса с масло от Ший, бабасу, лавандула и други разни полезни неща. Стои се 20 -30 минути и след това измиваш с шампоан. Много добре подхранва косата и успокоява скалпа. До сега ползвах техен шампоан с розмарин и бреза , а сега купих с лайка и от него косата ми изсветлява и има мек блясък.Много съм доволна и ти ги препоръчвам, мисля че ще ти харесат и ще имаш резултат.Аз почти всеки ден си мия косата, ходя да плувам и се налага, преди използвах разни такива шампоани на Елсев Гарние и др. и косата ми беше ужасна, сега виждам голяма разлика. Понеже шампоаните на Botanicus са в красиви стъклени шишета, и не е удобно за носене на басейна, пресипала съм го в пластмасово за да ми е удобно
Здрасти. добре звучи, но може ли да ми дадеш някъкъв линк на марката, много се рових в нет-а, но нищо не успях да намеря, да погледна продуктите им. От къде си ги купуваш? Мерси
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемкосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.