IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 10th December 2011, 10:20
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здр, Нелс минаха повече от шест месеца от операцията ти, нали? Как е твоето носле, промени ли се върха, харесваш ли го вече или още мислиш за четвърта операция?
Shani, благодаря ти за милите думи, наистина да се отървеш от един комплекс е невероятно чувство!
Да можеше и косата ми да стане гъста и лъскава
Прави си маски с Тривитаминол!
  #1612  
Стар 10th December 2011, 10:32
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

ООО,дааа и към тривитаминола прибави и екзаматин С,купуват се от ветеринарните клиники))
  #1613  
Стар 10th December 2011, 10:49
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

много ви благодаря.знаех че ще ме успокоите.И аз се надявам като паднат отоците и махнем лонгетата,да падне върха и да не е прекалено скъсен.
  #1614  
Стар 10th December 2011, 11:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubov2 Виж мнението
много ви благодаря.знаех че ще ме успокоите.И аз се надявам като паднат отоците и махнем лонгетата,да падне върха и да не е прекалено скъсен.
Според скромните ми наблюдения тук...малко след махането на лонгетата ще си казваш "еххх, защо не е малко по-къс!" Бързо възстановяване и не се затормозявай с песимизъм
  #1615  
Стар 11th December 2011, 02:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Здр, Нелс минаха повече от шест месеца от операцията ти, нали? Как е твоето носле, промени ли се върха, харесваш ли го вече или още мислиш за четвърта операция?
Здр, Рокси!
Носът ми е ок, върхът си е за ремонт, ще има 4-та, но няма да е при доцента. Точно, защото имам нужда от сериозно скъсяване и рязане от хрущялите, а той не знам дали не го може или просто не иска да го прави. Чак ме е яд на него, защото като хирург му се доверявам на 100%, на него и на екипа му, обаче тея пусти върхове не ги умее и това си е! Всички мацки тук, които са напълно доволни, всъщност са нямали никаква работа по върха - имали са просто гърбички. За това на момичетата с месести върхове им повтарям, че не е той човека - разгледайте снимките на всички оперирани и си дайте сметка, че човека е мн добър, но не е БОГ! Върховете са му слабото място.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1616  
Стар 11th December 2011, 03:09
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Здр, Рокси!
Носът ми е ок, върхът си е за ремонт, ще има 4-та, но няма да е при доцента. Точно, защото имам нужда от сериозно скъсяване и рязане от хрущялите, а той не знам дали не го може или просто не иска да го прави. Чак ме е яд на него, защото като хирург му се доверявам на 100%, на него и на екипа му, обаче тея пусти върхове не ги умее и това си е! Всички мацки тук, които са напълно доволни, всъщност са нямали никаква работа по върха - имали са просто гърбички. За това на момичетата с месести върхове им повтарям, че не е той човека - разгледайте снимките на всички оперирани и си дайте сметка, че човека е мн добър, но не е БОГ! Върховете са му слабото място.
Абсолютно съгласна. Носовете, които съм виждала последните месеци и изобщо са много хубави. Но корекцията е лека, въпреки че има голяма промяна в излъчването. В тази връзка който иска час за март да пише на лични. Преимущества ще имат момичетата, които имат часове за април и май (лични причини).
  #1617  
Стар 11th December 2011, 10:44
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Nells,ти имаш ли снимки някъде из форума преди и след,за да добия представа какво точно не ти харесва на върха,че нещо взе да ме хваща шубето
  #1618  
Стар 11th December 2011, 11:38
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

момичета,с какво се мажите против отоци?Аз съм деформирана и се мажа с reparil.И по принцип мажите ли носа след махатено на всичко с нещо за падане на отока на носа?А да не говорим че немога да дишам вече 5 ден.Кога ще ми се отпуши носа,незнам.Пръскам стеримар ,но пак нищо.

Последно редактирано от lubov2 : 11th December 2011 на 12:12
  #1619  
Стар 11th December 2011, 12:05
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Абсолютно съгласна. Носовете, които съм виждала последните месеци и изобщо са много хубави. Но корекцията е лека, въпреки че има голяма промяна в излъчването. В тази връзка който иска час за март да пише на лични. Преимущества ще имат момичетата, които имат часове за април и май (лични причини).
Аз пък съм абсолютно несъгласна с твоето мнение .Смея да твърдя че от всички носове които съм виждала в този форум най хубави са на Джамбазов.
Наскоро имаше една мацка оперирана при някой друг и честно казано аз бях ужасена от резултата и ...Колкото за това колко е добър в върховете въпроса е спорен тъй като много зависи от първоначалния вариант на носа!
Ето примерно при Рокси има чудесен резултат дори в анфас, макар носа и да беше доста камбест !
Мисля че е малко неетично да казваме какво може и какво не може Джамбазов ,, при условие че в БГ няма друг който да постига толкова добри резултати !Май доста се разглезихте и очаквате Холивудски резултати на цената на 900 лева ...хайде моля ви ,слезте малко на земята !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1620  
Стар 11th December 2011, 13:46
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Нелс, обмисли добре! Ако не си доволна след три операции, рискът да не се харесаш след 4-та е голям! Виждала съм твои снимки, много си красива, имаш прекрасни черти.. не се взирай толко в нослето. Близките ти съгласни ли са, че имаш нужда от още корекции?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:27.