IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 11th December 2011, 21:42
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Elia st, само не разбрах как видя резултата, защото при мен носът на 11-тия ден беше съвсем различен от сега? Както виждам и при много други...
Susan_88, аз те подкрепям, всеки има право на мнение, особено след няколко операции.
  #1632  
Стар 11th December 2011, 22:19
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Знаете ли, писна ми да се дъвчи едно и също. Аз спирам да обсъждам темата, защото смятам, че каквото съм могла да допринеса за информацията, съм допринесла. Каквото сте могли да ми помогнете, сте ми помогнали. Всичко е въпрос на вкус- някои добри резултати за мен са незадоволителни, както и някои добри резултати за мен- на вас няма да ви харесат. Тоза не означава, че аз имам лош вкус или вие. Нереалните очаквания не са толкова нереални. Всеки си има глава на раменете и всеки сам си решава без никой да има право да му се меси. Успех на всички девойки!
ПС: Часът ми вече е даден
Права си,мила, всеки има различни възгледи!
Желая ти с цялото си сърце най-хубавия /и последен/ резултат, за който даже и не си мечтала!
  #1633  
Стар 11th December 2011, 22:36
anetonkl anetonkl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Сю,всеки има право на мнение и трябва да се уважава.Джамбазов е със сигурност един от най-добрите,в това спор няма,но това което се харесва на един,може да не се хареса на друг
  #1634  
Стар 11th December 2011, 23:54
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Свобода,казвам какво виждам като резултат сега,за по-нататък незнам.Но имам реални очаквания,както имах и реални изисквания от Джамбазов.Пак повтарям,че моята операция беше лека,още на 7 ден при смяна на превръзките се виждаше резултата,но и нямах вече отоци,нито синини.
Причината да напиша,че някои от пишещите тук имат нереални очаквания е...че от всичко изчетено във форума досега се създава впечатлението,че някои от пишещите са направо клиничен случай,и определено нямам впредвид susan 88..Това не било както трябва,пък много е малък,а сега ми е много голям..Луда работа..А и много от видените снимки на нослета във форума,на дами,които панически обясняват колко им е зле носа,всъщност са с доста сладки нослета.Но всичко е в главите ви,и 10 операции да си направят някои от вас,и перфектен да им е носа,пак ще му намерят недостатък..Искам да уточня,че това не се отнася за всички,защото има момичета с доста зле направени нослета,но не от Джамбазов..Поне от това,което аз съм видяла
  #1635  
Стар 12th December 2011, 00:15
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Нелс,по горе написаното от мен няма отношение с теб
Наистина нещо малко е взимал доцента от нослето ти.Със сигурност има още какво да се иска,но поне си наполовина по-добре от преди,което няма как да е задоволително,но поне е някакво успокоение.Имаш хубаво и сладко лице,и определено и това носле ти отива
Пожелавам ти успех със следващата рино ))
  #1636  
Стар 12th December 2011, 01:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Klarisina, JEIDI -

Първата ми беше на 18 години, втората на 20, третата на 26, четвъртата оставам в необозримото бъдеще... имам нужда да забравя колко неприятно е всъщност.

elia st, радвам се, че си доволна за сега.. Искрено се радвам на всеки, който е във възторг от резултата си. Аз този момент, в който ще се погледна в огледалото и ще си харесам носа го бленувам откакто съм съзнателен човек. Представяла съм си го милиони пъти, усещала съм толкова реално сълзите от облекчение и радост. За това съм почнала да се опеарирам веднага щом станах пълнолетна. И преди всяка операция тръпна от надежда, че ще се случи... А след първите две стана по-зле. Особено след втората, когато го направиха по-голям, отколкото беше!! Малцина в този форум познават усещането да си дадеш парите, да си рискуваш здравето, да си си губил нервите и съня и накрая да се събудиш по-грозен, от колкото си заспал. ТАКА ЧЕ, АКО НЕ СТЕ ГО ПРЕЖИВЕЛИ, МОЛЯ НЕ МЕ УПРЕКВАЙТЕ, ЧЕ СА МИ НЕРЕАЛНИ ОЧАКВАНИЯТА! Очакванията ми са точно толкова реални, колкото са на всички момичета в този форум. Без значение дали изфирясфаш, че ти е прекалено малък, прекалено къс, прекалено дълъг, прекалено тънък, или прекалено месест. легнал си под ножа с очакването да се събудиш с нормален, приличен нос. Дори не използвам епитета "хубав" от страх да не ми наскочат, ча са ми високи изискванията.. (щото тя естетичната хирургия в бг няма много общо с естетиката май..) И разбира се, ако не се получи, сме си виновни само ние, щото са ни нереални очакванията.. Смея да твърдя, че не ние, с нералните очаквания, сме в грешка, а хотрата, които не знаят как да оправдаят реалните ни очаквания. Аз пък в случая не визирам Джамбазов, извинявам се, че в тази тема го пиша това. Просто до гуша ми дойде, някой като е супер доволен от хирурга си да го провъзгласява за БОГ, като игнорира някой не до там божествени негови резултати. Точно поради такива мнение, много бъдещи пациенти остават като леко гръмнати от неоправданите си очаквания..
Ще се радвам да видя снимки на връхчето ти. Иска ми се от цялото ми сърце да видя как доцента от месест връх е направил сладурски, тънък такъв.


П.С. susan_88, на една лотка се возим с теб. Пожелавам ти успех, и дано 3-тата да е последна!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #1637  
Стар 12th December 2011, 11:24
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Klarisina, JEIDI -

Първата ми беше на 18 години, втората на 20, третата на 26, четвъртата оставам в необозримото бъдеще... имам нужда да забравя колко неприятно е всъщност.

elia st, радвам се, че си доволна за сега.. Искрено се радвам на всеки, който е във възторг от резултата си. Аз този момент, в който ще се погледна в огледалото и ще си харесам носа го бленувам откакто съм съзнателен човек. Представяла съм си го милиони пъти, усещала съм толкова реално сълзите от облекчение и радост. За това съм почнала да се опеарирам веднага щом станах пълнолетна. И преди всяка операция тръпна от надежда, че ще се случи... А след първите две стана по-зле. Особено след втората, когато го направиха по-голям, отколкото беше!! Малцина в този форум познават усещането да си дадеш парите, да си рискуваш здравето, да си си губил нервите и съня и накрая да се събудиш по-грозен, от колкото си заспал. ТАКА ЧЕ, АКО НЕ СТЕ ГО ПРЕЖИВЕЛИ, МОЛЯ НЕ МЕ УПРЕКВАЙТЕ, ЧЕ СА МИ НЕРЕАЛНИ ОЧАКВАНИЯТА! Очакванията ми са точно толкова реални, колкото са на всички момичета в този форум. Без значение дали изфирясфаш, че ти е прекалено малък, прекалено къс, прекалено дълъг, прекалено тънък, или прекалено месест. легнал си под ножа с очакването да се събудиш с нормален, приличен нос. Дори не използвам епитета "хубав" от страх да не ми наскочат, ча са ми високи изискванията.. (щото тя естетичната хирургия в бг няма много общо с естетиката май..) И разбира се, ако не се получи, сме си виновни само ние, щото са ни нереални очакванията.. Смея да твърдя, че не ние, с нералните очаквания, сме в грешка, а хотрата, които не знаят как да оправдаят реалните ни очаквания. Аз пък в случая не визирам Джамбазов, извинявам се, че в тази тема го пиша това. Просто до гуша ми дойде, някой като е супер доволен от хирурга си да го провъзгласява за БОГ, като игнорира някой не до там божествени негови резултати. Точно поради такива мнение, много бъдещи пациенти остават като леко гръмнати от неоправданите си очаквания..
Ще се радвам да видя снимки на връхчето ти. Иска ми се от цялото ми сърце да видя как доцента от месест връх е направил сладурски, тънък такъв.


П.С. susan_88, на една лотка се возим с теб. Пожелавам ти успех, и дано 3-тата да е последна!
И ти си права Нелс, всеки сам за себе си преценя какви резултати иска и колко реални са те. Още повече вие със Сю отлично познавате разочарованието, дори и при най-добрия да си била...
Аз също не мога да твърдя,че при него всичко е успешно и че са най-хубавите, защото именно от него видях /наживо/ няколко доста зле направени нослета! А в такъв момент, при положение,че съм избрала него, тръпката не е никак хубава и обнадеждаваща! И определено няма как да повярваш, че някои прави само хубави нослета, и както казваш е провъзгласен за Бог на това.
Отлично ви разбирам, защото и мен най-много ме е страх, че няма да си харесам върха, а именно от него искам да се оттърва. Моят е също така леко виснал над горната устна (особено като се усмихна,а това го правя много често), освен това е топчест (за гърбичката и изправянето предполагам ще се получи).
Момичета, ако се подлагате пак на това, желая ви това да е последния път, а резултатите да са повече от желаните!
  #1638  
Стар 12th December 2011, 12:09
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

Казват ,че след време падал върха на носа.знаете ли след колко време се случва това?аз исках лека промяна,но незнам какво се крие под лонгетата и шока,които ще изживея сигурно ще е голям.Исках махане на лека гърбица,но му казах и много лека извивка,и сега това ме притеснява да не стане много вирнат.

Последно редактирано от lubov2 : 12th December 2011 на 14:01
  #1639  
Стар 12th December 2011, 14:10
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Има ли някой,който иска да си размени датата за операция от януари/февруари за 21/03/2012,нека ми пише.
  #1640  
Стар 12th December 2011, 15:21
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Здр, Рокси!
Носът ми е ок, върхът си е за ремонт, ще има 4-та, но няма да е при доцента. Точно, защото имам нужда от сериозно скъсяване и рязане от хрущялите, а той не знам дали не го може или просто не иска да го прави. Чак ме е яд на него, защото като хирург му се доверявам на 100%, на него и на екипа му, обаче тея пусти върхове не ги умее и това си е! Всички мацки тук, които са напълно доволни, всъщност са нямали никаква работа по върха - имали са просто гърбички. За това на момичетата с месести върхове им повтарям, че не е той човека - разгледайте снимките на всички оперирани и си дайте сметка, че човека е мн добър, но не е БОГ! Върховете са му слабото място.
Zdr Nells,
Благодаря че ми отговори, дано не съм те върнала към неприятни спомени с моето любопитство. Така се надявах да напишеш, че върха се е прибрал и няма нужда от следваща операция, но ти си права - преживяла си три ринопластики и трябва да имаш носа, който искаш!
От сърце ти пожелавам да намериш хирурга, който да ти направи ТВОЯ НОС.

Сю, благодаря ти за хубавия коментар за моя резултат. Аз не се надявам на много фин връх, като се има предвид изходното положение, но дано се изненадам приятно.

За запушения нос след операция- при мен се върна нормалното дишане долу-горе след месец.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.