IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3221  
Стар 27th October 2011, 21:03
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Аз съм малко боса в къри-областта. Никога не съм приготвяла, само в индийски ресторанти съм яла.
А ако нещо не ми допадне, винаги мога да сложа черпак ориз
Отговори с цитат
  #3222  
Стар 27th October 2011, 21:07
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Това което аз правя е по скоро като супа на мен поне много ми харесва.Между другото с ориз ще върви страхотно.
И защо си мислиш 4е не готвя оби4ам да готвя и смея да твърдя , 4е се справям много добре На времето комшиите ми новозелндци постояно ме караха да им правя мусака хаххха ядяха я дори с кисело мляко .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3223  
Стар 27th October 2011, 21:12
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ето ти една рецепта която е сравнително лесна само замении пилешкото с риба или изцяло махни месото,Също така можеш да сложиш морков4ета и пиперки абе експериментирай

http://www.bbcgoodfood.com/recipes/3...-chicken-curry
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3224  
Стар 27th October 2011, 21:13
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Ми де да знам..постоянно пишеш, че си купуваш готова храна или излизаш навън да се храниш.
Аз на всички, които не са опитвали българска кухня, им правя таратор и сърми. Последните са много търсени
Мусаката или вегетарианският й вид - огретен..дояде ми се.
Отговори с цитат
  #3225  
Стар 27th October 2011, 21:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Оооо страшно оби4ам да се храня навън няма миене на съдове, няма висене пред пе4ката
В4ера примерно правих супа от всякви зелен4уци ( Неллс си облиза купи4ката ) ама не ни стигна и си поръ4ахме една пица хахахахахах
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3226  
Стар 27th October 2011, 21:30
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

А бе и аз преди половин година бяха джаста-праста, ама сега нещо музата ми дойде и не ме пуска. За чиниите верно е кофти, ама ако си пуснеш музика е поносимо.
А навън хич не обичам да се храня. Някак си ми е неприятнонепознати хора да ме гледат как ям.
Отговори с цитат
  #3227  
Стар 26th November 2011, 22:51
kirilka.angelova1 kirilka.angelova1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

http://www.clixsense.com/?3845752 PE4ELETE PARI KATO GLEDATE REKLAMI V INTERNET.REGISTRIRAITE SE 4REZ TOZI LINK
Отговори с цитат
  #3228  
Стар 1st December 2011, 14:46
Аватара на debelanka71
debelanka71 debelanka71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!
Както е видно, съм дебела... Лошото е, че не съм дебеланка, а съм откровено дебела. Не знам защо пиша в този раздел, сигурно модераторите, ще преместят или изтрият поста ми. На 40 години съм, снажна като плачеща върба /разбирай 150см/ и крехка, като свинска пържола /разбирай 85кг/ . За 3 години качих повече от 30кг... Не знам как се случи, но знам, че е много гадно и не го искам повече.
Ами... Това е... Хубавото е, че започнах диетата си от вчера, а не от "утре". Дано се получи тук, с ваша помощ.
Отговори с цитат
  #3229  
Стар 9th December 2011, 10:48
Аватара на eva green
eva green eva green не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Здравословни рецепти за сокове. Пият се преди хранене.
Отговори с цитат
  #3230  
Стар 1st January 2012, 23:34
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране отслабнах 28 кг за няколко месеца

Здравейте. Казвам се Павел и съм на 41г. За първи път пиша във форума. На 01.04.2010 бях 122кг. След 4 месеца и половина свалих 24, а сега на 01.01 2011 съм 94. В момента изглеждам перфектно, но мисля да сваля още 15-20 кг. Освен това си направих много подробни изследвания на около 50 показателя и не мога да повярвам на перфектните резултати. Та за отслабването - при мене стана с много четене, малко воля и постоянство. Без нито една коремна преса и тежки физически тренировки. В основата си вредим по 3 основни начина - преяждане, вредни мазнини и рязко вдигане на кръвна захар. 90% е свързано с храненето, а останалите 10 с напитките и движението. Който се интересува - ще помогна на всеки и то безплатно - pantsiani@abv.bg. И не на последно - направих го, като не обичам зеленчуци, без да намалявам количеството, както и без да натоварвам бюджета си.

Последно редактирано от pantsiani : 9th January 2012 на 20:18
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:46.