IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 7th January 2012, 21:21
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Moмичета , ако Джамбазов не може да ви оправи носовете , не знам кой друг в БГ би могъл ....
А тези които тепърва смятам да се оперират добре да прочетат това тъй като в Бг е много трудно(ако не и невъчможно) да оправят поразиите на някои така прехвалени доктори като емил георгиев!
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #772  
Стар 7th January 2012, 21:50
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

сю, вече започвам да ти вярвам, ама то човек докато не се опари не вярва...
Отговори с цитат
  #773  
Стар 7th January 2012, 21:53
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
susan_88, ти към кого си се насочила? И какво искаш точно да промениш? Колко време е минало от втората ти? При мен ноздрите само ме притесняват, да...много са широки...абе не знам, може би и върха, ама в долната му част...аз си имах едно такова увиснало нещо, като клюн, то пак си го има, само че е повдигнато сега...казвате, че Джамбазов е за първа ОП, но не и за корекции (особено на върхове)?
Susan е права. Ако има човек в България, който ще се справи с реоперация това е Джамбазов. При мен просто трябва много скъсяване и много стесняване. Искам да ми се стесни носа по цялата дължина, да си прибере върха, да се изфини доста, да се прибере колумелата. Само знам, че няма да се оперирам в България. Знам, че и чуждите хирурзи не са цвете за мирисане, затова проучвам....в целия свят. Решила съм този път да е за последно, че наистина ми писна. Минали са 6 месеца от втората операция и смятам да изчакам още ПОНЕ 6. Живот и здраве си надявам септември месец да ми свършат мъките. В тази връзка, ако някой знае много добър хирург в ринопластиките, нека пише на лични. Etaniel, с теб си спомням, че си писахме преди операцията и ти казах да не се доверяваш на Емил Георгиев. Ако си се решила на втора ринопластика и искаш да е в България, послушай този път момичетата и отиди при Джамбазов.
Отговори с цитат
  #774  
Стар 8th January 2012, 11:15
PateJ' PateJ' не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 55
По подразбиране

Моми4ета искам само да вмъкна за заздравяването. Ако силно ограни4ите приема на всякакъв вид животински протеин (вси4ко!) и драсти4но увели4ите приема на растителна храна ( много плодове и зелен4уци) ще постигнете 2е нещта: 1.ще алкализирате тялото и не оставяте шанс за инфекции, 2ро деоксицирате тялото и ускорявате заздравителния процес. Които се интересува да ми пише и ще обясня как сами да си направите ребжим на хранене които да ви задоволява. Храната е мощтно лекарство
Отговори с цитат
  #775  
Стар 8th January 2012, 15:23
diavol diavol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Ако тампоните от моса се махнат по-рано има ли някакви последствия?
Отговори с цитат
  #776  
Стар 8th January 2012, 17:25
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

susan_88, надявам се да намериш наистина твоя хирург и да постигнеш хармонията, която искаш...четох за един чешки хирург, при който ходят много немци...но не му знам името....аз не знам какво ще правя....може би ще прибегна до втора ОП, но след време....ще изчакам да се оправя напълно от първата....а пък ако е рекъл Господ да си имам и второ дете, това може би ще отиде на заден план...все пак ви благодаря за всички съвети и успех на всички....
Отговори с цитат
  #777  
Стар 17th January 2012, 15:29
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Малко повече от 2 мес. след операцията и ми се появиха кофти мъхчета по носа, а сякаш и отвътре окосмяването се увеличи. Преди рино-то не съм имала подобни неща. Сега мъховете са не само отгоре, но и на върха. Чак се замислям за някакво обезкосмяване след време. Не е фрапиращо, но дразни. Пък и както написах по-горе, не съм го имала преди операцията. На някой случвало ли му се е?
Отговори с цитат
  #778  
Стар 17th January 2012, 19:07
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

А сигурна ли си, че не си въобразяваш? Другите забелязват ли този мъх? Питам, защото сега си гледаш носа много повече и може просто преди да не ти е правило впечатление. А за космите отвътре в носа е твърде възможно преди да не си ги забелязвала, защото ти е бил по-надолу върха. След повдигането е нормално да се виждат повече. Ако толкова те дразнят ги махни с пинсета. Няма логика да се появят мъхчета. Освен, ако носа ти не е бил облепен с тиксо и да е станало нещо като кола маска (което ме съмнява). Дори и да е така, ще се нормализира. Аз какви бели сам правила, пък сега съм си ОК. Не се вманиачавай в такива неща, че иначе ще се побъркаш.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 18th January 2012, 09:48
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Много благодаря, Susan!!! Отвътре не е толко фрапиращо. Права си, че може да не съм ги забелязвала, защото върха е повдигнат. Сега като се замисля 1 месец си слагах хартиена лепенка под лонгетата, но тя не е като кола маска, не залепва толкова. Другия момент е, че имам хормонални проблеми и се чудя дали това няма нещо общо. Не знам дали е от вглеждането, дано наистина да си въобразявам. Засега мъховете са късички, руси, дано да си остане така...
Отговори с цитат
  #780  
Стар 19th January 2012, 01:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ми мноо просто просто одъртяваш , а с одъртяването повечето жени се окосмяват
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:22.