IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th January 2012, 13:03
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

И аз не съм чувал за заразен пърхот, аз моя го махнах, като спрях да ползвам гел Така, че колкото по -малко козметика, толкова по-добре
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th January 2012, 13:52
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от n3slu6kamf Виж мнението
az imam tozi problem ot blizo 2 godini, a moje i poveche.. mnogo e gadno, syrbej do n-ta stepen. probvah nizoral - pomogna mi izvestno vreme .. no sled tova deystvieto mu sprq. sled tova izpolzvah ketozal, koyto e bylgarsko proizvodstvo, na polovinata cena na nizoral, no i to beshe do vreme. blagodarenie na vashite komentari shte opitam seboral forte. dermatologyt, koyto posetih mi izpisa nqkakvi vitamini i shampoan na bioblas, za koito hvyrlih sumati pari za nishto, zashtoto toi nqmashe nikakvo deystvie .. dori ne oblekchi syrbeja.
Пробвай шампоана за пърхут и суха кожа на главата на д-р Тайс на мен това ми помогна

Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st January 2012, 11:25
galina.gor galina.gor не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 43
По подразбиране

пърхота е досадна работа, моя приятелка имаше такъв проблем, бяха й казали някаква рецепта с разтвор от оцет, но не й помагаше особено, след това започна да използва медицинска козметика и ако не се лъжа точно този шампоан на д-р Тайс използваше последно, та беше се поуспокоила ,явно й помага.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25th January 2012, 19:08
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Ами да ви кажа,ако си боядисвам косата пърхота ми изчезва. Страно...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25th January 2012, 19:09
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MegaMind Виж мнението
И аз не съм чувал за заразен пърхот, аз моя го махнах, като спрях да ползвам гел Така, че колкото по -малко козметика, толкова по-добре
Лакът за коса също е вреден!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22nd February 2012, 23:43
nikole nikole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Получих много добри отзиви за http://aptekadara.com/product/4962/d...hot-100ml.html някой да го е използвал ?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 23rd February 2012, 17:13
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq Виж мнението
При мен единствено от Head & Shoulders не ми се появява пърхут от години го ползвам и съм много доволна.
И аз съм така /но при мен не е пърхот, а кожата на главата започва да ми се бели на места/...Само от определени видове Head & Shoulders и от Хининов шампоан съм доволна. От всичко друго /камо ли в него да има "зелена съставка" (коприва,алое,мента...) още на първото измиване и започвам да се беля)
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th March 2012, 15:45
ReNiDD_86 ReNiDD_86 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 53
По подразбиране

http://zdrave-i-liubov.blogspot.com/
на този сайт,можете да откриете още информация за здравето и красотата и други любопитни факти свързани с тях
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th March 2012, 21:32
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Мен Selsun Blue ме оправи, какво ли не използвах...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th October 2012, 16:46
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Прочетох всички мнения до сега и ще се възползвам от някои съвети,дъщеря ми има много упорит пърхот от както се изми с един боклучив шампоан на Джонсън тръгна проблема, първоначално беше на участъци,но сега е навсякъде.Ходихме при Д-р Етугов изписа ни мед.козметика вече не си спомням каква беше едното за мазане,а другото шампоан имаше ефект ден до пладне и после нищо.Преминахме на Низорал,но малко в по различен вариант-в детски шампоан се стриват две хапчета Низорал и така се разбиват с шампоана,измива се скалпа,като се престоява 2-3 мин и след това се отмива,но и това беше временно облекчаващо състоянието,сега имам чувството,че това подхранва пърхота.Чувствам се зле,като не мога да и помогна,а представям си тя как ли се чувства при това е и в пубертета.
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пърхот
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:17.