IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 30th December 2011, 12:04
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Само да добавя, че всичко се плаща на касата на болницата. Лекарите не взимат нищо на ръка, както е практиката в някои други клиники по пластична хирургия към големи болници в София. Цените са съвсем нормални - поставяне на импланти напр. излиза около 7000 лв. И за първи път виждам болница, в която ти вземат парите СЛЕД КАТО ТЕ ОПЕРИРАТ.....Момичето, с което лежахме в една стая си беше заплатила само имплантите предварително.........и чак при изписването си заплати остатъка....това не се практикува абсолютно в нито една друга клиника по пластична хирургия в България. Казвам го смело, защото за добро или за зло, но и аз натрупах доста опит в тази област.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2012, 01:12
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от virginia Виж мнението
И за първи път виждам болница, в която ти вземат парите СЛЕД КАТО ТЕ ОПЕРИРАТ.....Момичето, с което лежахме в една стая си беше заплатила само имплантите предварително.........и чак при изписването си заплати остатъка....това не се практикува абсолютно в нито една друга клиника по пластична хирургия в България. Казвам го смело, защото за добро или за зло, но и аз натрупах доста опит в тази област.
Има , има.
Мен ме питаха кога ще платя - преди или след операцията. Аз сама пожелах преди, защото не ми се щеше да разнасям толкова пари с мен из болницата.
Това в Александровска при Тепавичарова, тогава с тези неща се занимаваше една готина сестра - Рая. Сега е в майчинство и подозирам, че тази която я замества е близка роднина на Хитлер (поне шеста братовчедка)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th January 2012, 10:06
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Склонна съм да поставя тази информация под съмнение, освен ако нямате някакви роднински, приятелски или др. вид близки отношения с опериращия хирург!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th January 2012, 16:17
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от virginia Виж мнението
Склонна съм да поставя тази информация под съмнение, освен ако нямате някакви роднински, приятелски или др. вид близки отношения с опериращия хирург!
Миииии....склонна съм да не се разстройвам по повод на това, че се съмняваш
Дали ще вярваш или не, си е твоя работа !
Не само, че нямаме близки отношения с докторицата, а дори може да се каже, че съм и трън в очите...макар че последния път много ми се зарадва, сигурно защото и заведох нова паСиентка

И там в Александровска, парите за операцията не минават през докторката (за разлика от тези за имплантите), така че нея изобщо не я интересува колко, кога и на кого ще платя. Ако си била там трябваше да знаеш това, ако не си била, не виждам защо се съмняваш
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th January 2012, 14:45
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Била съм и много добре знам кое как колко и на кого се плаща, затова си позволявам и да коментирам разбира се.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th January 2012, 14:50
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Да се върнем на темата за доц. Евстатиев, която ми е далеч по-приятна............by the way дори и да е възможно заплащане post factum в Александровска, по всички останали критерии Токуда пак я разбива....така че???? И само да подчертая оперирана съм и съм лежала и отделенията по пластична хирургия и на двете болници.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th January 2012, 15:07
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Момичета,малко извън темата,ама колко дни е престоят след операцията в Александровска/имам предвид увеличаването на бюста с импланти/?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th January 2012, 15:44
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Зависи...много е индивидуално.....обикновено като ти свалят дренажите те изписват, ако няма усложнения разбира се....но това е процес, който тече с различна скорост при всяка жена......на мен ми ги свалиха на 48 час...някои момичета си ходят по 5-6 дни с дренажа...но ако се наложи този вариант....може и да те изпишат с дренажите и да ходиш само да ти ги мерят. Средно 3-5 дни е хоспитализацията след поставяне на протези.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th January 2012, 17:26
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Това винаги ми е било чудно.Как в частните клиники те изписват след 24 часа,а в държавна болница стоиш 3-5 дни!
Иначе не отричам,че там работят едни от най-опитните в бранша...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 10th January 2012, 17:34
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Защото в тази държавна болница дренажите се приемат сериозно. Следи се течността да достигне около 30-40 мл дневно, като при двете гърди става по различно време. На мен лично последния дренаж ми махнаха на 9-ия ден.
И не исках да си тръгвам много рано от болницата, защото като се върнеш вкъщи, все си намираш работа (особено и ако деца има) и кървенето се засилва още повече. Аз си постоях около 5 дни там и беше забавно Има и готин стажант (специализант), и сестрите до една са много весели, макар и не на наши години.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениязадоцЕвстатиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.