IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th January 2012, 17:12
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Contactubex е много ефикасен, стига да се ползва редовно и продължително! Успех!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th January 2012, 17:36
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Маркова,не искам да те разочаровам,но и контратубекс не ми помогна,дори се обринах.Като цена е много приличен,мисля нямаше и 10лв.Ако имаш хубава кожа,разбирай не ти е чувствителна,може да си вземеш Контратубекс.Аз правя кофти белези и може би заради това нищо не ми помага...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th January 2012, 22:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз точно днес питах в Есте Клиник с какво да мажа белезите, казаха с нищо. Кремовете били ефективни само при релефни белези, не запомних терминологията , но това разбрах..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th January 2012, 09:58
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Може би са ти казали келоидни белези или т.нар келоиди...при тях се поставят инжекции в самия белег, но не знам как се казват. Тепавичарова ги прави...хората с по-тъмна кожа и от черната раса съответно най-често правят келоид.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th January 2012, 10:44
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Моята кожа е матова,но не чак толкова тъмна.Дали заради това ми се получават кофти белези???
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th January 2012, 11:09
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Да, точно заради това. Гаджето ми е също с матова кожа и прави много кофти белези. Аз съм обратното - бяла....бяла...един-два тона след порцелановата....хората като мен определено са "привилегировани" и белезите им са с малко по-добра структура и външен вид.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th January 2012, 13:50
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Винаги съм харесвала много тъмна кожа,но ето и недостатък
Бяла кожа може да потъмнее,но белезите са неспасяеми.Замислях пластичната им корекция,но 100 % гаранция и там няма
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th January 2012, 16:08
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Деси, в никакъв случай пластична корекция на белезите....аз съм си правила...нещата се влошиха...виж поста ми в темата: "Мнения за доц. Евстатиев" да видиш до къде се докарах с тази моя инициатива за корекция на белезите...може да ти се влошат..колко време е минало от интервенцията ти и единствена ли е до момента...не само на самото място, а и за цялото тяло говоря? Пробвай продукти, физиотерапия, само не и повторна корекция и лазер не, в никакъв случай - че една съфорумка след третиране с лазер така направи от нормални белези келоиди...ох добре че е този форум!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th January 2012, 16:10
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

И нещо друго - не знам защо повечето жени си мислят че трябва да си пекат белезите - слънчеви бани, солариум или автобронзанти....за бога не! Това не помага нито на нови, нито на стари белези....а новите може и да ги възпали даже........
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th January 2012, 16:31
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Virginia,прочетох поста ти.Чела го бях и преди,но не сетих,че си ти.
Малко извън темата моят белег е в горната част на ръката,вследствие на фрактура и последвали две операции/поставяне и премахване на метални планка и винтове/.И двата пъти използвах мазила/Контрактубекс и Дерматрикс ултра/,избягвах слънце и солариум,но ефект няма.Белегът си остава грозен и голям,особено лятото когато нося дрехи без ръкав
Когато ходих на консултация за увеличаване на бюста,пластичния хирург каза,че има вероятност белезите да станат пак лоши.Хубавото е,че няма да са видими за всички
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КремътзатретираненабелезинаBergman
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:50.