IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 18th January 2012, 11:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
За секса е достатъчно едно харесване и привличане, ама чак влюбеност...(чуденка)
Не на всички хора това им е достатъчно, Лъки.
И честно казано не е за хвалене. Аз принципно не съм пуританин, напротив - имаше момент, в който завиждах на жените с фриволно поведенеие, ама искрено завиждах... Както каза Маркова, всичките ми приятели ме мислят за луда. Ходила съм на психотерапевт за този проблем и след дълго обсъждане, човека ми каза нещо, което ще запомня цял живот: "Не мисли, че ти си тази с проблема. Проблем имат тези, които не знаят какво търсят, а ти очевидно си напълно наясно. Никога повече не се упреквай, за това, че отказваш да правиш компромис със себе си и това, което искаш да присъства в живота ти." (Това го посвещавам на Маркова)

Ама наистина много оспамихме... Извинявам се за което...

П.С. За да питам нещо по темата: Повечето момичета са стояли с ластична лента 3 седмици, а на мен ми казаха да я махна на 10-ия ден. За какво всъщност служи тази лента? И защо някои момичета изобщо не носят?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #912  
Стар 18th January 2012, 13:02
Аватара на d. housewife
d. housewife d. housewife не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Не на всички хора това им е достатъчно, Лъки.
И честно казано не е за хвалене. Аз принципно не съм пуританин, напротив - имаше момент, в който завиждах на жените с фриволно поведенеие, ама искрено завиждах... Както каза Маркова, всичките ми приятели ме мислят за луда. Ходила съм на психотерапевт за този проблем и след дълго обсъждане, човека ми каза нещо, което ще запомня цял живот: "Не мисли, че ти си тази с проблема. Проблем имат тези, които не знаят какво търсят, а ти очевидно си напълно наясно. Никога повече не се упреквай, за това, че отказваш да правиш компромис със себе си и това, което искаш да присъства в живота ти." (Това го посвещавам на Маркова)

Ама наистина много оспамихме... Извинявам се за което...

П.С. За да питам нещо по темата: Повечето момичета са стояли с ластична лента 3 седмици, а на мен ми казаха да я махна на 10-ия ден. За какво всъщност служи тази лента? И защо някои момичета изобщо не носят?
Всеки има право на личен избор за това, как и с кого да споделя леглото и живота си. Аз лично, не приемам секса за нещо толкова сериозно, секса за мен е като храненето-правиш го, за да задоволиш някаква телесна нужда. Но заради това ми изказване, не ме мислете за някаква развратница просто обстоятелствата в живота са толкова много...като например да се окажеш в клопката на някакъв кошмарен брак и от чувствата ти да не е останала дори следа...обаче продължаваш да си правиш секс с мъжа си, едно, защото няма как да откажеш, второ, за да задоволиш тялото си...не знам, това не е ли добър пример за правенето на секс без чувства? Но така или иначе трябва да присъства някакво привличане, иначе-забрави!!!!!
Айде малко на темата аз лично не съм носила лента, но носих спортен сутиен 2 месеца. Доколкото знам, предназначението им е едно и също-да придържат имплантите на точното място, преди да са се капсуловали.
Отговори с цитат
  #913  
Стар 18th January 2012, 13:08
aivy aivy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до aivy
Smile

здравейте момичета, аз съм нова тук
тъй като обмислям тунинговане прочетох доста неща и се регистрирам, за да съм и част от обсъжданията
Отговори с цитат
  #914  
Стар 18th January 2012, 13:16
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Добре дошла!
Отговори с цитат
  #915  
Стар 18th January 2012, 13:23
aivy aivy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез ICQ до aivy
По подразбиране

благодаря ти
направо започвам с мненията и въпросите
бях на консултации при ильо стоянов - 2 пъти, и при тепавичарова, тъй като имам птоза на бюста и излишна кожа и двамата са на мнение че гърдата трябва да се повдигне и да се сложи след това имплант.
аз твърдо държа това да стане с 1 операция, тепавичарова твърдо отсече - не, ильо стоянов - отначало каза не, после да .... честно казано, наистина отзивите за тях двамата са доста добри, но аз лично не съм очарована ... претупаха ме и основния фактор беше парите.
сумата която тепавичарова ми обяви е меко казано поне за мен неочаквано висока.
искам да попитам, има ли някой мнение и оперирал ли се е при д-р Бояджиев, клиника Тривия и впечатления от д-р Енчев?
Отговори с цитат
  #916  
Стар 18th January 2012, 13:25
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Малиии що писания....))

Аз лента имах само 1 ден,после само сутиен,и в тоя смисъл и аз да попитам....
Питам профилактично,защото в другата тема писах за сутиените,бях си взела много стегнат,после го смених с по широк,,,та въпроса ми е ...Ако е прекалено стегнат сутиена,какво може да стане ???
Отговори с цитат
  #917  
Стар 18th January 2012, 13:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Уф, не се занимавай с тия - Енчев, Бояджиев...

Цената ти се е сторила висока, но има защо да е висока. Ти си решаваш...Залагай на професионалните хирурзи, които наистина ще свършат работа. Тепавичарова е най-добра в реконструкциите. Но е тежък характер. Ако я изтърпиш, няма да съжаляваш
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 18th January 2012 на 13:33
Отговори с цитат
  #918  
Стар 18th January 2012, 13:32
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Малиии що писания....))

Аз лента имах само 1 ден,после само сутиен,и в тоя смисъл и аз да попитам....
Питам профилактично,защото в другата тема писах за сутиените,бях си взела много стегнат,после го смених с по широк,,,та въпроса ми е ...Ако е прекалено стегнат сутиена,какво може да стане ???
Не слагай тесни сутиени, а такива в които ще е комфортно на гърдите и няма да се притискат. Особено до 4-ия месец.
Не е добре да се притискат, така знам от докторката.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #919  
Стар 18th January 2012, 13:43
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Бояджиев мисля не оперира вече,по-скоро негови асистенти/ученици/работят в "Тривия".Енчев,освен от ТВпредавания,други впечатления нямам...
А относно Стоянов и Тепавичарова това са имената на които аз лично съм се спряла/след много четене и писане и в Интернет и в самия форум/.Цените са им високи и надявам се са гаранция за добре свършена работа.Във форума има доста техни пациентки,които са отзивчиви и ще получиш нужната ти информация.А изборът си остава твой.Успех и
Отговори с цитат
  #920  
Стар 18th January 2012, 17:25
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

LUCKY е как така???....нали трябва да са пристегнати,да не мърдат и прочие,,Mи мен даже тоя на триумф ми е стегнат,чак ме сарби и дразни..а другия медицинския беше още по стегнат. А цицките си влизаха спокоини в джобчето ,но от страни ми беше стегнато.После го смених с по голям и не са ми така стегнати....Нали уж целта е да не мърдат да не се разместят,,Ама мен ме е страх да не се сплескат......Всеки път като ги махам сутиените зърната са ми сплескани горките....Как се процедира ???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:23.