IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 18th January 2012, 23:44
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ехе,аз ако бях на твое място през няколко месеца щях да си правя по някоя процедура,че после да ми е лекичко в къщи
Отговори с цитат
  #932  
Стар 19th January 2012, 08:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Маркова мерси,,и аз ще го пробвам с триумфа щото не го трая.Другия сутиен е медицински и нямам ни сърбеж ни дисконфорт с него.Материята е все едно горната част на чоропогащник,но троино по дебело .Целия сутиен е изплетен,като чоропогащниците..Там където е разреза има оформена/изплетена спецялна дъгичка.От горе където започват презрамките и там има спецялно удебеление,прилича на лентата..Но няма начин да не са ми сплескани зърната..

На мен вече ми се обели кожата,отстрани на хематомите.Там правех компреси с реванол..От утрре обаче почвам с бадеомово олио..
Но вече яко са ми се нацепели...

Днес карах колата,малко ми е трудно да влкючвам на първа.. Включвам с 2 ръце ..)Оатаналото на 6.)
Обиколих магазините и се прибрах.Обаче после ме караха до работа и ме взеха.....щото не мога да карам все още колата ) " скорпион е “))хехехе....
Къщата се чисти,пере се,простира се,пазарува се,абе вси4ко се прави....аз само казвам какво трябва да се прави ))
Тия сутиени явно са по-добри медицинските. Но ти казваше че си купила по-малки размери. Не ги махай тях а си ги пази, защото след месец ще ти станат. Ето мен сега триумфа, колко ми стягаше в началото а го бях закопчала на първите закопчалки, сега ми е леко хлабав и го закопчавам отзад на средните закопчалки.
Отговори с цитат
  #933  
Стар 19th January 2012, 09:59
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Aivy, преди първата ми корекция и аз отидох при Ильо Стоянов и при доц. Тепавичарова. Спрях се на доц. Тепавичарова. И на мен ми се стори че претупва нещата....както и че сумата, която се очаква да платя е висока...повярвай ми заслужава си. Тя е изключително веща по въпросите на реконструкция и протезиране на бюста...след като ти е казала, че в една операция не може да стане...довери и се...моля те! Знаеш ли какво беше казал Ильо Стоянов на едно момиче....предложил и да и постави импланти и да и коригира носа в една операция...впоследствие тя избра Тепавичарова, която я оперира естествено на два пъти през 6 месеца...тя се застрахова отвсякъде и не рискува никак с пациентките...който не я е послушал много съжалява...и аз в това число (моята история има продължение)...но сега за твоя случай....само при нея...това е...отидеш ли при друг ще ти излезе тройно (с реоперациите). А другите имена, които цитираш...в никакъв случай!
Отговори с цитат
  #934  
Стар 19th January 2012, 10:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
На мен сутиена ми беше толкова стегнат, че ми се получиха рани на гърба, където са пластмасовите неща за регулиране на презрамките.
Нелка, сложи една тениска под сютена ... опа сега видях, че Маркова си спомня... аз бях забравила, че съм го казвала това нещо вече

Последно редактирано от lily.ana : 19th January 2012 на 10:30
Отговори с цитат
  #935  
Стар 19th January 2012, 11:07
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Нелка, сложи една тениска под сютена ... опа сега видях, че Маркова си спомня... аз бях забравила, че съм го казвала това нещо вече
Да, ще го нправя. Ама не е проблема, че просто ми притърква кожата, ами че толкова стяга, че имам оток навсякъде, дори подмишниците, а на отока най-ме боли като ми е стегнат сутиена..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #936  
Стар 19th January 2012, 11:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Моето мнение е, че сутиена трябва да бъде стегнат... не защото нещо може да се размести (при всичките отоци не виждам как това би се получило), а по-скоро за спадане на отоците. Целта на лентата е също за притискане на отоците и по-бързото им "разнасяне". Да ме поправи някой ако греша.

Имай предвид, че там където ти стяга има и търкане с кожата. Ще видиш, че като го сложиш над тениска след няколко дни ще се почувстваш по-добре.
Отговори с цитат
  #937  
Стар 19th January 2012, 11:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ок! Убеди ме! )
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #938  
Стар 19th January 2012, 11:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ок! Убеди ме! )
Отговори с цитат
  #939  
Стар 19th January 2012, 11:52
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Сутиена е за стягане, което помага за намаляване на отока и възстановяване на тъканите, докато лентата възпрепятства качването на импланта нагоре. Има снимки на ужасни гърди, чиито притежателки явно не са носили лента в темата: "Plastic is not always fantastic", публикувана от Piny, ако не се лъжа.
Отговори с цитат
  #940  
Стар 19th January 2012, 12:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

А колко време се носи лентата, и защо е различно при различните жени? Повечето пациентки на моя хирург са я носили 3 седмици, а на мен ми казаха да я махна на 10-ия ден?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.