IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2231  
Стар 23rd February 2012, 12:31
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Браво, Тани! Нека всичко да ОК! Много хубаво си описала всичко, много стегнато и последователно.
  #2232  
Стар 23rd February 2012, 12:40
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

Tanydj i Aleina84 ,честито и от мен,пожелавам ви много бързо възстановяване и прекрасни резултати .Tanydj,много благодаря за подробния разказ,успокояваш ме и за моята операция(остават 2 месеца)!!!Чакаме снимки с нетърпение и от двете
  #2233  
Стар 24th February 2012, 09:58
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
Thumbs up

Момичета,вчера видях резултатите и съм доволна! Изглежда много по-малък от преди. Знам,че сте нетърпливи да видите снимки,но ще пратя по-нататък когато нослето спадне!
  #2234  
Стар 24th February 2012, 10:31
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Аз да ви споделя, уж не я мисля операцията, а снощи като сънувам че съм минала вече и поглеждам носа си и той дълъг : ))) и аз като почвам да рева хах, събудих се ритайки в леглото, направо се изненадвам, че започнах вече да сънувам. Дано реалността да е различна, защото беше ми много неприятно насън хах
  #2235  
Стар 26th February 2012, 15:03
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
Talking

Най-накрая успях да си запиша дата за юли и вече официално съм сред вашите редици! Очарована съм от сестрата, която прави записванията - невероятно мила и отзивчива е. От много отдавна си мечтая за рино и сега като е най-сетне планирано събитие ми идват в главата едни такива шантави мисли от типа "ама верно ли ще го направя!?" въпреки че много добре знам, че и дата за утре да ми бяха дали със сигурност отивам. За осъзнаване сега се заемам с четене на полезно инфо "преди и след рино," ето тук и тук си намерих много обстойни обяснения
  #2236  
Стар 27th February 2012, 11:38
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanaG Виж мнението
Най-накрая успях да си запиша дата за юли и вече официално съм сред вашите редици! Очарована съм от сестрата, която прави записванията - невероятно мила и отзивчива е. От много отдавна си мечтая за рино и сега като е най-сетне планирано събитие ми идват в главата едни такива шантави мисли от типа "ама верно ли ще го направя!?" въпреки че много добре знам, че и дата за утре да ми бяха дали със сигурност отивам. За осъзнаване сега се заемам с четене на полезно инфо "преди и след рино," ето тук и тук си намерих много обстойни обяснения
Незнам за коя сестра говориш, но явно не е тази която ми вдига на мен. Тази с която говорих аз вече няколко пъти не е добре и изобщо незнам как може да допускат такива хора да работят. Тя е психично болна. Страшно съм разочарована от отношението. Като се сетя за разговора от вчера и започва да ме боли главата от нерви. Днес ще се опитам да се свържа с доктора и ако той е със същото отношение .........
В такива моменти разбирам защо не искам и няма да се върна в Бг никога.
  #2237  
Стар 27th February 2012, 13:09
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Josefinka Виж мнението
Незнам за коя сестра говориш, но явно не е тази която ми вдига на мен. Тази с която говорих аз вече няколко пъти не е добре и изобщо незнам как може да допускат такива хора да работят. Тя е психично болна. Страшно съм разочарована от отношението. Като се сетя за разговора от вчера и започва да ме боли главата от нерви. Днес ще се опитам да се свържа с доктора и ако той е със същото отношение .........
В такива моменти разбирам защо не искам и няма да се върна в Бг никога.
Тя е една, до колкото знам, но както бяха писали момичетата тук, просто жената е на настроения, на вълни - ту положителни, ту отрицателни С мен също беше много мила - двата пъти, в които се чухме и когато се видяхме...Явно е шанс да я улучиш в настроение
  #2238  
Стар 27th February 2012, 16:03
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране

Аз имам много добри впечатления от жената.Дори направи няколко компромиса за мен,без да ме познава.А когато се видяхме,ми се оправдаха очакванията за нея.Аз да ви попитам,появиха ми се нещо като топченца над ноздрите.Ту изчезват,ту се появяват.Зняе ли някои от оперираните,какво е това и дали се случва на някоя от вас?
  #2239  
Стар 28th February 2012, 17:32
danceweek danceweek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

zvanq ot 17 chasa i vse mi dava zaeto.izobshto nqkoi uspql li e da se svarje za konsultaciq?
  #2240  
Стар 28th February 2012, 17:41
danceweek danceweek не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 5
По подразбиране

ако някой е успял да се свърже,да пише.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:33.