IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2271  
Стар 29th February 2012, 12:30
Аватара на jalana1000
jalana1000 jalana1000 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 72
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi987 Виж мнението
Ами аз чаках от октомври 2011г за консултация и едва края на януари успях да си запиша час.Тази събота на 25.02 се видях с проф. Джамбазов и имам дата за операция на 27.06.....така че момичета, въоръжете с търпение, защото наистина се чака доста...
Малко се озадачих, аз имах среща с него ноември и датата на операция ми е за юни, знам че не е работил януари, може би и част от февруари, но ако знаех, че и февруари да отида пак ще имам дата за юни, нямаше да се бутам толкова
  #2272  
Стар 29th February 2012, 12:40
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
Малко се озадачих, аз имах среща с него ноември и датата на операция ми е за юни, знам че не е работил януари, може би и част от февруари, но ако знаех, че и февруари да отида пак ще имам дата за юни, нямаше да се бутам толкова
Ами сигурно още октомври са раздадени датите за операции за май месец и е почнал да записва за юни, след което е излязъл в отпуск.А сега на 25-и февруари бяха първите дати за консултация за тази година и за това така се е получило да сме за юни и двете
  #2273  
Стар 29th February 2012, 12:51
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
Нелс, аз се надявах, че нослето ти се е побрибрало след няколко месеца. Признавам, може би и аз на твое място бих се подложила на поредна корекция, защото ми се струва, че тази корекция трябва да е минимална. Нослето е тясно и хубаво, с изключение на върха, който определно може да се прибере.
Suonsan,моят нос беше подобен на твоя. Така и не успях да видя снимки ти от преди в анфас,но май върхът не е бил месест. Днес моето връхче ми се стори по-голямо и бих искала да те попитам дали при теб то е било малко топчесто през възстановителния период и дали ноздрите изглеждаха големи и ти се свиха с времето?
  #2274  
Стар 29th February 2012, 15:14
GiVi GiVi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
  #2275  
Стар 29th February 2012, 15:22
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GiVi Виж мнението
Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
Обаждаш се на Димитров. Той е отговорен за графика. Можеш да ми пишеш на лични,за да ти дам телефона му. А защо не си размениш датата? По-добре е за другите които искат по-рано да минат и е добре за теб също така.
  #2276  
Стар 29th February 2012, 15:44
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GiVi Виж мнението
Някой знае ли как става промяната на датата за ринопластика, дали трябва да се отиде лично при доцента или може и по друг начин ?
Имам насрочена дата, но ми се налага да я отложа
Givi, писах ти на лично
  #2277  
Стар 29th February 2012, 16:28
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

Цитирай:
Първоначално написано от Pimpola Виж мнението
Мили момичета,тъй като заминавам след няколко месеца поне за година,а искам да си правя ринопластика единствено и само при др.Джамбазов,реших да отправя следното предложение-300 ЛЕВА на тази от вас,която може да ми отстъпи час за консултация за март или най-късно април,а ако може директно и дата за операция,истината е,че от три месеца безуспешно се боря за час,но е невъзможно!Много ще съм щастлива ако има желаещи!До скоро!
Погледни лични..
  #2278  
Стар 29th February 2012, 16:29
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

GiVi, имащ ЛС
  #2279  
Стар 29th February 2012, 17:10
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от annnna Виж мнението
Suonsan,моят нос беше подобен на твоя. Така и не успях да видя снимки ти от преди в анфас,но май върхът не е бил месест. Днес моето връхче ми се стори по-голямо и бих искала да те попитам дали при теб то е било малко топчесто през възстановителния период и дали ноздрите изглеждаха големи и ти се свиха с времето?
Качих снимки и в анфас, но явно имаше проблем с отварянето...
В началото и на мен върха ми се струваше голям, но по-скоро остър, отколкото топчест. 3.5 м. лигавицата на дясната ми ноздра беше толкова подута, че едва виждах дупчица навътре. ТЪРПЕНИЕ!! Носа се променя минмум 6 месеца и не трябва избощо да се вглеждаме.

На всички оперирани, пожелвам бързо възстановяване и удовлетворение от резултата!!
  #2280  
Стар 29th February 2012, 17:38
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от suonsan Виж мнението
ТЪРПЕНИЕ!! Носа се променя минмум 6 месеца и не трябва избощо да се вглеждаме.
Suonsan,благодаря за отговора! Утре ще ми свалят лонгетата!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.