IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4701  
Стар 6th April 2012, 12:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
А конкретно по случая с Калинка, аз както винаги съм подозрителна и мнителна и допускам, че някой се шегува с нас. На мен тия цици ми изглеждат правени, и са много хубави
Мисссс и аз като теб реагирах като я видях,нещо много съмнително ми се видя даже веднага написах че Калинка май се шегува с нас. Малко Ноелско ми дойде, даже се усъмних, че мъж си прави шеги.....
  #4702  
Стар 6th April 2012, 15:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мис, и аз си казвам, че ако бяхме перфектни, нямаше да сме толкова извисени като личности...

Шоки, на мен ми минава през ума същото. Някой иска да ни пробва дали сме изфирясали до такава степен, че сме изгубили предства за естествено карсивото...
Еми не сме!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4703  
Стар 6th April 2012, 16:03
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ако трябва да бъда честна, аз винаги съм харесвала по-малък стегнат и оформен бюст,естествен. Но моите гърди никога не са стояли готино в дантелени сутиени, или в 70% от роклите, които харесвам и това бяха главните ми подбуди + това, че не бяха еднакви. ( което реално не се промени, тъй като самите ареоли са ми различни, а аз не искам да се пипат, поне за сега), но пък сега са големи : )
  #4704  
Стар 6th April 2012, 17:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ако е заради единия обем - има сутиени и сутиени.. Не си мисли, че ще ходиш на голо, няма такива филми.. Първо ще ти е неудобно, второ ще те е срам, трето не трябва. А си имаш мъж, така че страха от свалянето на големия сутиен пред някой нов, не важи...
Нещо такова ми се искаше да напиша и аз. Напълно подкрепям!
Мен определено ме е срам и не мога и не мога да свикна да нося големи деколтета. Още повече, че хич не са ми нагоре имплантите.
  #4705  
Стар 6th April 2012, 17:51
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

То всичко трябва да е с мярка, на мен прекалено голямото деколте и цици изхвръкнали навън от него малко вулгарно и евтино ми идва.
  #4706  
Стар 6th April 2012, 17:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
А конкретно по случая с Калинка, аз както винаги съм подозрителна и мнителна и допускам, че някой се шегува с нас. На мен тия цици ми изглеждат правени, и са много хубави
И аз съм все такава - мнителна и невярваща, но пък защо да се бъзика - няма полза, освен да е съвсем чалнат ...
Язък, че не можах да ги видя тези снимки ...
  #4707  
Стар 6th April 2012, 19:28
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Аз ги видях. Наистина са като по учебник,но не са този тип наляти гърди,които харесвам. Иначе всичко им е на място. И аз бих те посъветвала добре да помислиш (особено сега когато съм на втори ден от операцията и на моменти чак ми се вие свят като ставам и сядам,а и не съм си ги видяла още гърдите),защото влезеш ли веднъж в клиниката за пластична хирургия,то е за цял живот.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4708  
Стар 6th April 2012, 21:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Аз ги видях. Наистина са като по учебник,но не са този тип наляти гърди,които харесвам. Иначе всичко им е на място. И аз бих те посъветвала добре да помислиш (особено сега когато съм на втори ден от операцията и на моменти чак ми се вие свят като ставам и сядам,а и не съм си ги видяла още гърдите),защото влезеш ли веднъж в клиниката за пластична хирургия,то е за цял живот.
Еее, ама ние така ли ще разберем, че е минала операцията??? Разказвай -кога, къде, колко... нали нямаше импланти, какво стана???
  #4709  
Стар 6th April 2012, 21:14
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Еее, ама ние така ли ще разберем, че е минала операцията??? Разказвай -кога, къде, колко... нали нямаше импланти, какво стана???
Ани, тя е писала в другата тема:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...11194&page=151
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен

Последно редактирано от Adelini : 6th April 2012 на 21:19
  #4710  
Стар 6th April 2012, 21:21
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Ани, тя е писала в другата тема:

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...11194&page=151
сега видях. Аз все първо от тази започвам да чета
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:46.