IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4791  
Стар 20th April 2012, 07:50
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

4 месеца и 20 дни ... ти па не ми се втилясвай толкова много ма математиката не ти е много силна
  #4792  
Стар 20th April 2012, 07:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка... стискам палци да се възстановиш напълно до операцията
  #4793  
Стар 20th April 2012, 07:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Много са ми смешни хора, които се заяждат и мразят други хора без да ги познават въобще, без да са общували с тях и без тези хора да са се държали грубо с тях. Това е до култура и манталитет. Както има една приказка-Ева определено не е изяла само ябълката а и змията. Съскай си колкото искаш Душа, щом това те забавлява и ти е приятно аз се радвам, че съм постигнала да се почувстваш по-добре.
То и зато ва опустя този форум от ей такива изпълнения.
P.S.Като се замисля, аз съм ти толкова интересна че наблюдаваш всеки мой коментар във всяка една тема. Даже си запомнила датата на операцията ми,проблемите ми които имах след нея.....Това е чудесно между другото, защото ето като се убъркам, като сега с месеците веднага ще ми напомниш. Супер

Последно редактирано от Шоки : 20th April 2012 на 08:18
  #4794  
Стар 20th April 2012, 08:19
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Много са ми смешни хора, които се заяждат и мразят други хора без да ги познават въобще, без да са общували с тях и без тези хора да са се държали грубо с тях. Това е до култура и манталитет. Както има една приказка-Ева определено не е изяла само ябълката а и змията. Съскай си колкото искаш Душа, щом това те забавлява и ти е приятно аз се радвам, че съм постигнала да се почувстваш по-добре.
То и зато ва опустя този форум от ей такива изпълнения.
Аз се опитах да се пошегувам, но явно ти търсиш под вола теле . Не мисля, че някъде съм написала на едно място толкова негативен пост към теб, какъвто ти току що избълва към мен....
  #4795  
Стар 20th April 2012, 08:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз се опитах да се пошегувам, но явно ти търсиш под вола теле . Не мисля, че някъде съм написала на едно място толкова негативен пост към теб, какъвто ти току що избълва към мен....
Аз просто не съм лицемерна, а откровенна....Не използвам шегуването като метод на заяждане.

Последно редактирано от Шоки : 20th April 2012 на 08:47
  #4796  
Стар 20th April 2012, 08:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, вие сте две от най-готините във форума и ми е много неприятно, че се джафкате. Айде, стиснете си виртуално ръцете, моляяя!


Благодаря за пожеланията!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4797  
Стар 20th April 2012, 09:03
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Нелс, радвам се, че си се поуспокоила! Дано всичко мине наред при теб!
Я ме светни какво точно щяха да ти правят? За повдигане знам...а обиране на ареолите? С Т-разрез ли?

Шоки, м/у другото и аз вчера погледнах в темата с инфото кога ти беше операцията, защото ми се стори, че не е минало толкова време. Не, че има кой знае какво значение де...

Марилена, по-големия кубик сложи.
  #4798  
Стар 20th April 2012, 09:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Nells, сън не си спала - напълно те разбирам

Шоки, чак си помислих, че на шега реагираш така Доколкото съм ви хванала тона и от другите теми в раздела, много готино се шегувате. Ти к'во се впрегна???!!! BTW вчера и аз погледнах снимките в темата - много добре ти се развиват - СУПЕР!!!
  #4799  
Стар 20th April 2012, 09:24
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Нелс, всичко ще бъде наред! има доста време дотогава, ще оздравееш и ще си свършила с хапчетата! Сега се съсредоточи върху лечението си.

Бижу, аргана още не успях да си го купя, скоро минах от едната аптека, дадена в сайта и го нямаха в наличност ...но скоро смятам да си го купя де, наумила съм, че ще го пробвам

Шоки, много са ти естествени, с времето са се наляли много добре
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен

Последно редактирано от Adelini : 20th April 2012 на 09:30
  #4800  
Стар 20th April 2012, 10:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелка, Любов моя!
Я ми кажи какви са ти симптомите на твоя бронхит, че и аз имам подобни съмнения за мен, ама все отлагам прегледа.
Ако не ги имах тези хронични прояви и преди силикона, сигурно щях да се паникьосам, че е от силикона

Ааа..забравих да пиртам...Със силикон може ли да се направи успешна рентегенова снимка? Чувала съм, че се получавало засенчване...(rolling eyes)
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.