IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #911  
Стар 4th May 2012, 17:10
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Surinka_a Виж мнението
Благодаря ти много,златна сии!
За нищо
Отговори с цитат
  #912  
Стар 5th May 2012, 18:47
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Момичета, моля кажете някой ефикасен крем за тъмните кръгове под/около очите, също и добър коректор.
Отговори с цитат
  #913  
Стар 5th May 2012, 19:48
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Момичета, моля кажете някой ефикасен крем за тъмните кръгове под/около очите, също и добър коректор.
Вече си мисля, че няма такъв крем... А и Сюзън няколко пъти каза, че при някои сенките си остават за цял живот...Моите избледняха до едно ниво и сега не мърдат, понякога си личат и през фон дьо тена При някои момичета изчезват чак след година...зависи пак от организма явно.
Отговори с цитат
  #914  
Стар 6th May 2012, 01:51
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Сенките са едно от нещата които ме спират да си направя още една операция. След първата операция имах толкова тъмни сенки , изглеждах като някой мъртвец. С течение на годините избледняха много , но все още си ги имам и определено без коректор не мога.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #915  
Стар 6th May 2012, 06:53
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Сю, нали имало нещо минимално, дето само ти си го виждаш - чак за операция ли са нещата? А за козметиката кажете какво ползвате, ясно е, че няма да се махнат.
Отговори с цитат
  #916  
Стар 6th May 2012, 08:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Говоря по принцип
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #917  
Стар 7th May 2012, 09:42
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Сю, нали имало нещо минимално, дето само ти си го виждаш - чак за операция ли са нещата? А за козметиката кажете какво ползвате, ясно е, че няма да се махнат.
Мила, има разни околоочни кремчета за възраст 25+, които уж са за уморени очи и сенки, аз все се каня да си взема нещо такова /на Евелин Козметикс, примерно/ Питах в аптеката за един избелващ крем за лице, обясних ситуацията, но аптекарката каза, че тогава от него няма да се махнат тези сенки.
Отговори с цитат
  #918  
Стар 7th May 2012, 10:02
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Мила, има разни околоочни кремчета за възраст 25+, които уж са за уморени очи и сенки, аз все се каня да си взема нещо такова /на Евелин Козметикс, примерно/ Питах в аптеката за един избелващ крем за лице, обясних ситуацията, но аптекарката каза, че тогава от него няма да се махнат тези сенки.
Да, знам, маци. Аз доста ги гледам, но не знам на кое да се спра. Четох за някакъв крем Cernor XO, имало и коректор... знам ли. Коректор също не мога да избера. Имам един на MAX Factor, но не прави кой знае какво. Може би стиковете са по-покривни, моят е течен.
Отговори с цитат
  #919  
Стар 7th May 2012, 10:26
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Да, знам, маци. Аз доста ги гледам, но не знам на кое да се спра. Четох за някакъв крем Cernor XO, имало и коректор... знам ли. Коректор също не мога да избера. Имам един на MAX Factor, но не прави кой знае какво. Може би стиковете са по-покривни, моят е течен.
Не знам,мила, аз коректор не съм ползвала никога,не мога да препоръчам, нямала съм сенки преди и само с фон дьо тен ставаше, сега се надявам като се поизпека малко да се ми се изравни тена на лицето и да се скрият...
Отговори с цитат
  #920  
Стар 7th May 2012, 10:43
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

То и аз не съм ползвала. Взех си миналата година за повод, да се направя и аз на жена, но като не си ползвал си е все едно да стреляш в тъмното.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:29.