IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3881  
Стар 3rd June 2012, 13:56
Syntha Syntha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 52
По подразбиране

Susan ....почти всеки човек има комплекси ...аз също имам ...едно е да ги имаш...друго е да си ги избиваш на нечий гръб ....да , виждам , че имаш доста висока самооценка точно хората с такава висока самооценка си избиват комплексите. Би трябвало да знаеш, че тези ,които страдат от комплекс за малоценост.....не го осъзнават, така че не бързай да отричаш , а се замисли . Ягодке....истината може да се каже по-много начини ...именно начина, по който я кажеш определя отношението ти към човека .....дали искаш да помогнеш , дали искаш да нараниш и т.н. Може да си искрен и без да си груб ...стига да искаш обаче ....
  #3882  
Стар 3rd June 2012, 14:34
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Четейки, тези изказвания тук, няма как да не се намеся и аз. Определено преди време бях на друго мнение, относно Susan, сега обаче съм възмутена и напълно подкрепям Syntha! Това за мен е абсолютна обида. Колкото и да си директен, нещата могат да се кажат и по много по-различен начин, да не говорим за публикуването на снимката!
Някой трябва да въведе ред в темата.
  #3883  
Стар 3rd June 2012, 14:36
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Гуинет трябвало да се моли на Сюзън още малко, че да й махне снимката?!

Егати нещастницата е тая Сюзън (пък хич не ми дреме че е в Англия, какво работи и т.н) - пълна излагация на фона на големите й претенции.

Вие момичета внимавайте оттук насетне като публикувате снимки и раздавате пароли. А оттук насетне, който иска снимки и не получава, може да благодари на умната и прекрасна Сюзън!

Мда, и друго: да се махне от село почти всеки може, но да махнеш селото от себе си не се отдава на всеки.
  #3884  
Стар 3rd June 2012, 14:40
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Аз съм сигурна, че Сюзан ще махне снимката иска малко да ви провокира, да ви поразпени още малко!!! Не знам в кой момент точно загрубяват нещата, но трябва да се внимава с исказите, особенно когато се пише във форумите и си публикуваме снимките търсейки мнения и съвети! Не бива да се злоупотребява обаче с доверието на хората дори когато не ги познаваме!!!!
Хубаво е да има и лаф и спам, ама по- добре да спорим градивно!
Момичета, появи ми се една болка в лявата ноздра боли като на одрано и все едно усещам некви кости да се търкат една в друга, нещо ме боде имали ли сте такива аз вече направих месец!?
  #3885  
Стар 3rd June 2012, 15:04
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Момичета моля ви спрете да се обиждате! Колкото повече дълбаете в тази тема, по-лошо става. Опитах се да обърна нещата в комична посока, ама вие всички включително и Сю сте като кокошки Само куткудякате
Не съжалявам за определението!


За всички е ясно, кое е правилно и кое не.
Нека подновим добрият тон и френдли настроението!

Клари аз не съм имала такова нещо, ама как ще ти се търкат костите при ноздрата, там е мека тъкан? Обясни моля те,ако искаш малко по-обстойно! От кога така? Подуто ли е там. Да не се е забил някой конец от нерезорбируемите?

Последно редактирано от Qgodka : 3rd June 2012 на 15:09
  #3886  
Стар 3rd June 2012, 15:17
silviamarkova silviamarkova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 2
По подразбиране :)

Здравейте, искам да попитам дали някои не е успял да си запази час за консултация на 11,12,13 юни или след 26 юни някоя дата(когато и да е следващите месеци без петък и събота) и дали би искал да си размени часа с час за консултация на 16 юни ( 9:00 ), който успя да ми запази една приятелка, но се оказва малко неудобен час за мен
  #3887  
Стар 3rd June 2012, 16:07
adelinka_ adelinka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 38
По подразбиране

Сюзан, и аз ще ти го кажа, много е грозно да изброяваш недостатъците на хората макар че не съм съгласна че тези които изброи действитлно са реални недостатъци явно ти харесва да се държиш така с хората..Зад такива постъпки обикновено се кри причина..няма да повтарям те момичетата го казаха. Защо ти никога не качваш твои снимки? Да не би да си идеална че си тръгнала да търсиш кусури? ама едва ли........скрита си зад комппютара си и само обсъждаш хората по-най грубия начин!
  #3888  
Стар 3rd June 2012, 16:41
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Предлагам всички да си качим по няколко снимки - в цял ръст, в близък план на различни анатомични части, че да може Susan да ни каже от какво имаме нужда. Вярвам, че е напълно компетентна да ни оправи поне вербално и с фотошопа и хипо/хиперплазиите на горна/долна челюст, да ни каже от колко кубика силикон в циците и устните имаме нужда, от какви липосукции и още каквито-процедури-Susan-каже се нуждаем. За какво да обсъждаме само носове в края на краищата, толкова е тривиално в тема за ринопластика.
  #3889  
Стар 3rd June 2012, 17:27
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Qgodka, знам ли, "хрускането" е по дължината на страничната лява кост , там където имах (сега вече намалява) отток, явно там тая кост допила неква друга част от черепа или пък е в мястото на зарастване, ама ме боли и боде, в чудо се видях! Аз мислех всички конци са разлагащи се, ти ме хвърли в размисъл, в носа си имах доста конци които лека по лека изрязах, защото висяха и върху тях се наслояваха секрети, останаха малки крайчета и си мислех, че ще падат, а то щяли така да си останат-прелест!
  #3890  
Стар 3rd June 2012, 18:29
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Хахаха гледам всички сте завършили психология и как набързо сте ми спретнали по един психо портрет
За жалост познали няма
А снимката ще седи до 12 юни а след 12 юни може и да забравя
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.