IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4141  
Стар 31st July 2012, 15:51
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Точно така, изчакай поне 1г за да се възстанови повече кожата, за да не пигментира найстина
  #4142  
Стар 1st August 2012, 10:58
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jalana1000 Виж мнението
.............
Сетих се да Ви питам как сте със сенките? АЗ на моменти имам доса сериозно и близките ми още казват, че са доста видими. След две седмици заминавам и на море, Димитров каза, че няма проблем, но ако имам още сенки под очите ме е страх да не се пигментират от слънцето, въпреки че ще съм под чадъра.

Мой познат ми каза, че му е трябвало година, за да си оправи кръговете под очите..
Аз съм на почти 5 месеца от операцията и все още имам сенки и уморен вид...към третия месец почнах да си ходя от време на време на плаж...и добре,че ходя, че така малко се поприкриха, понеже и останалата кожа на лицето ми потъмня....Димитров ми беше казал 2 месеца да не се излагам на слънце /и солариум/,за да не се пигментира......Повечето,кои о писаха тук, че са се оттървали от сенките, е било или след 6-тия месец или след годината....надявам се и моите да изчезнат така от само себе си, a не само заради тена да ми се струват намалели.....

Последно редактирано от Krissstin4enceto : 3rd August 2012 на 03:02
  #4143  
Стар 3rd August 2012, 01:08
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Интересно на мен много бързо ми минаха синини и отоци без да ги мажа, два месеца след риното спокойно си ходя на плаж и мога да кажа че не ми личи по лицето че нещо е правено, явно при всеки е строго индивидуално възтановяването.
  #4144  
Стар 5th August 2012, 18:32
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Момичета пуснах малко снимки в темата за снимкте. На всички, на които им предстои това вълшебство....благородно завиждам. Не се тревожете и притеснявайте за нищо.
  #4145  
Стар 6th August 2012, 19:04
bazzani bazzani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, имам насрочена дата за операция за началото на Ноември, обаче ми се налага да заминавам за чужбина и търся някой да си сменим датите ако е съгласен и има възможност.Трябва ми по възможност дата за септември или в краен случай началото на октомври....Благодаря предварително, успех на всички!

Последно редактирано от bazzani : 6th August 2012 на 19:28
  #4146  
Стар 7th August 2012, 00:43
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

За да не спамя темите за "снимките" и "недоволни", ще приканя пишещите да качват и по някоя снимка, не е нужно да е в цял изглед, нека е само на носа(аз така направих, защото професията ми не ми позволява да се изтъпаня в цялата си "прелест" във форум за пластична хирургия )! Пишат се някакви обяснения за това как едно хлътвало, друго стърчало, трето висяло, ама дали е така, няма как да се прокоментира, да се пообсъди, нали, все пак това е част от целта...
Друго ме изумява, аз съм на 3+месеца и носа ми от 1см до към 2см над върха е спаднал напипва се само кост и кожица, а чета за спадания на отоци чак към година и лъсване на несъвършенствата, мислех, че това се отнася само за върха!?
  #4147  
Стар 7th August 2012, 16:03
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ами снимки се притесняват самите недоволни да качват, или се пращат на лични. Но аз вече не пращам . Ако толкова държиш може да се видим лично и да прецениш за какво се говори...
  #4148  
Стар 7th August 2012, 20:22
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Клари, аз снимки няма да качвам, имайки предвид колко хора четат форума. Който иска да вярва, който не иска - здраве. Нито съм тръгнала да разубеждавам някого за Джамбазов, нито съжалявам за моята операция. Сега да ми предстоеше пак щях да се подложа и пак при него щях да отида. Въпрос на късмет явно.
  #4149  
Стар 7th August 2012, 22:22
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Момичета, не ме разбирайте погрешно, напълно подкрепям всеки желаещ да запази своята анонимност, но живо ме интересува вида на носовете, защото и моят не е перфектен и се опитвам да си обясня някои неща, защо, как, има ли надежда... Та за това призива ми беше, който иска да пейстне само нос (доволни или не от резултата), без очи, уши и др., но щом и това притеснява, ваше право е!!!
  #4150  
Стар 7th August 2012, 22:56
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Резултатите, ако искаш, може да ги видим/обсъдим на лични или имейл, защото аз също имам съображения да не се покажа тук.

Последно редактирано от Mim Che : 8th August 2012 на 13:23
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.