IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4211  
Стар 7th September 2012, 18:31
rief rief не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

е си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
  #4212  
Стар 7th September 2012, 21:27
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
.......ами май Коко Динев е идеален за това........... А, Ауди?! Не е ли то в някой голям джип да си червисвам новата "маймунска" физиономия и да чупя стойки
А, той Коко ги взима вече известни Пък и е многодетен баща, закъсва с финансите горкият. Ето, футболен отбор не успя да си вземе, ти джиБ искаш
  #4213  
Стар 7th September 2012, 21:38
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rief Виж мнението
Не си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
Не мисля, че който и да е хирург ще тръгне да прави несполучливи операции нарочно. Ти нали разбираш, че е крайно съмнително, когато някой се регистрира с единствената цел да пише отрицателни коментари за работата на някой хирург. Ако имаш някакви основания за оплаквания, трябва да имаш готовност да предоставиш снимки, с които да го докажеш. Не е нужно да е във форума, може и при поискване. Иначе прилича на клевета.
  #4214  
Стар 8th September 2012, 20:42
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rief Виж мнението
е си правете ринопластика при Джамбазов , на мен ми направи единия профил различен от другия, същото стана и с моя позната. Явно го прави нарочно за да може по няколко пъти да се ходи или не се старае да се получат нещата както трябва. Може да има и някои доволни но много НЕ СМЕ и има защо не може д амахнеш гърбицата от едната страна и да я оставиш от другата. Пожелавам Ви късмет ако решите да си правите Ринопластика при него, добър е , но явно някои пациенти са с приоритет .
Мацко, няма как двата ти профила да са на 100% еднакви тъй като по принцип двете страни на на човек лява и дясна не са еднакви!
Една съфорумка Bunny Boiler, kakto i Emiko ми казаha много мъдри думи след моята операция, когато бях в шоковия период- носът не е пластелин за да го моделираш както си искаш!
Да, съгласна съм, че има и несполучливи операции, всеки ги има, аз също имам леки неравности, но като цяло носът ми е много по-сладък от преди.
Мен, ако питате, мисля, че има един друг фактор, който би могъл да доведе до разни изкривявания, дори получаване на гърбица.....пукане на кости.... от.......небрежно отношение
Според мен Професорът се е наситил и на пари. Не го прави заради парите.Самият факт, че при него цените са най-евтини, говори и коментарът е излишен!
Трябва да гледаме общо на нещата, защото знаете ли какво установих след като направих корекцията? Хората, когато говориш с тях винаги те гледат в очите и нослето не е център на внимание!
  #4215  
Стар 9th September 2012, 10:06
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Qgodka Виж мнението
................................................
Трябва да гледаме общо на нещата, защото знаете ли какво установих след като направих корекцията? Хората, когато говориш с тях винаги те гледат в очите и нослето не е център на внимание!
тука избухнах в смях, защото се сетих как беше при мен преди операцията - мислех, че носа ми е толкова голям и неприятен,че всички ме гледат в него, а не- в очите! Да се отърсиш от това чувство е страхотно!
Аз също имам неравности по основата, но засега само се напипват под кожата,под формата на топченца, все пак това си е калциране и си е нормално. Дано и като мине година от операцията да съм доволна!
  #4216  
Стар 9th September 2012, 11:29
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Крис, аз съм си мислила същото! Обаче не е така! Като говоря с някой и му кажа, че имам корекция всички ми казват, -"Ами аз не си спомням да е бил много фрапиращ носа ти"!
В крайна сметка съм много щастлива, че направих тази крачка! Но горещо препоръчвам на тези, които искат да я направят да я обмислят добре, защото и шоковия период не е лек!А пък и, ако остане за по-дълго става страшно!

Последно редактирано от Qgodka : 9th September 2012 на 15:04
  #4217  
Стар 9th September 2012, 13:36
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Знаете ли кога е следващата дата за записване на консултации?
  #4218  
Стар 9th September 2012, 18:55
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

аз чакам вече 20 дни да ми се обадят, за да ми дадат час. дали да не звънна пак пфуу?
  #4219  
Стар 10th September 2012, 00:46
SURINKA SURINKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 13
По подразбиране

Аз съм една от щастливките, които се радват на прекрасен резултат! Два месеца след ринопластиката - вече спокойно си дишам през носа! Като повечето момичета, след операцията и аз имах вдлъбнатина по основата, моята беше от лявата страна! Сега носът ми си е идеално прав, ноздрите ми са симетрични... Ако има никой желаещ, бих изпратила снимки, за да "подплатя" думите си! Аз също считам за грозно и крайно неуважително да се плюе по работата на професора! В крайна сметка, риск винаги съществува и всеки, който е решил да се подложи на операция, касаеща здравето и визията му - трябва да е наясно с това! Не си го пожелавам, но дори и след няколко месеца да се получи калциране на мястото на гърбичката - пак бих се оперирала и пак - при Джамбазов! Не той би бил виновен за едно евентуално калциране, което е видимо зебележимо!!! Късмет на всички, на които им предстои операция!
  #4220  
Стар 10th September 2012, 18:21
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

Здравейте! юможе ли някой да ми каже колко време след операцията евентуално може да се наблюдава калциране?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:09.