IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4221  
Стар 10th September 2012, 20:26
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Хм след МНОГО дълго мислене и аз се реших. След всичко изчетено и размисли в рамките на поне година, реших че доц. Джамбазов е правилния избор. Днес се обадих за час и ще почакам доста, но дано си заслужава. В интерес на истината, много ме е страх да не стане някой фал. Моя нос не е чак толкова зле, главния проблем е изкривената носна преграда, която вече много ми пречи на нормалното дишане. В края на краищата така и така ще минавам през всичко това, защо да не си пооправя това, което не харесвам, да си повдигна малко връхчето и да оправя извивката. Искам хубав правилен нос.
  #4222  
Стар 11th September 2012, 07:52
Аватара на Tytik 2
Tytik 2 Tytik 2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 70
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
Хм след МНОГО дълго мислене и аз се реших. След всичко изчетено и размисли в рамките на поне година, реших че доц. Джамбазов е правилния избор. Днес се обадих за час и ще почакам доста, но дано си заслужава. В интерес на истината, много ме е страх да не стане някой фал. Моя нос не е чак толкова зле, главния проблем е изкривената носна преграда, която вече много ми пречи на нормалното дишане. В края на краищата така и така ще минавам през всичко това, защо да не си пооправя това, което не харесвам, да си повдигна малко връхчето и да оправя извивката. Искам хубав правилен нос.
Те всички това искат)Ще имаш този хубав,правилен нос.Професорът е супер
  #4223  
Стар 11th September 2012, 16:09
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Connie Виж мнението
Здравейте! юможе ли някой да ми каже колко време след операцията евентуално може да се наблюдава калциране?
Доколкото съм чела- приблизително ДО третия месец може да се образува калциране...
  #4224  
Стар 11th September 2012, 21:21
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Krissstin4enceto разгледах снимките ти, носленцето все повече се приспособява към твоето личице и ставаш все по-хубава, но дали това се дължи само на нослето не се знае, може да има и други причини, а
  #4225  
Стар 11th September 2012, 21:34
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Krissstin4enceto разгледах снимките ти, носленцето все повече се приспособява към твоето личице и ставаш все по-хубава, но дали това се дължи само на нослето не се знае, може да има и други причини, а
Благодаря ти! Ако има нещо такова, то е само от носа и прическата Но както казах, не е такъв хубав, какъвто беше на 14-тия ден- наистина е все още несиметричен, левия профил е доста...как да се изразя "неоформен, груб"...личи си кривината във върха...все неща, които се надявам с времето да се оправят (и от студа зимата)....но неоспоримо е, че носа ми сега е страхотен в сравнение с преди!
  #4226  
Стар 11th September 2012, 22:04
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Крис, подкрепям мнението на Клари!
  #4227  
Стар 12th September 2012, 08:35
JANA 68 JANA 68 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Аз съм нова във форума,изчетох го почти целия и искам да ви попитам,ако отида и чакам за консултация без час,докато свършат всички записани пациенти проф.Джамбазов ще ме приеме ли?Важно е да се консултирам,защото е прясно счупен носът на сина ми.
  #4228  
Стар 12th September 2012, 11:07
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране НоВобранКа

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте,

Сега на 09.11 ми предстой операция при доц.Джамбазов.Интересно ми беше , дали има някой който да е със насрочена операция за същатата дата ?

На консултацията с д-ра , той каза, че нямам нужда от намесата му, тк имам хубав нос и каза, че имам психологичен проблем. Той е четвъртия Д-р , който ме разубеждава след И.Стоянов, Енчев и Георгиев, но аз не си харесвам профила, имам малка гърбичка и в крайна сметка един живот живеем и ако нещо ни кара да се чувставаме некомфортно, то тогава защо да не го поправим.

Има ли опция да взема майка си с мен и тя да остане да нощува в болницата ?
  #4229  
Стар 12th September 2012, 11:21
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JANA 68 Виж мнението
Здравейте!Аз съм нова във форума,изчетох го почти целия и искам да ви попитам,ако отида и чакам за консултация без час,докато свършат всички записани пациенти проф.Джамбазов ще ме приеме ли?Важно е да се консултирам,защото е прясно счупен носът на сина ми.
Прочела си почти целия форум, докато синът ти седи със счупен нос??? Въобще недей да губиш време - за такова нещо не ти трябва непременно специалист като Джамбазов. Отивай при личния лекар на детето да ти даде направление, за да може да наместят носа на детето. Колкото повече изчакваш, толкова по-зле. Ако държиш, може да идеш в Каспела - има и други кадърни специалисти, които може да го свършат това. А има и други болници. Това, от което се нуждае синът ти, не е ринопластика. Не може да чакаш месеци и да се тръскаш непременно Джамбазов да го прегледа.
  #4230  
Стар 12th September 2012, 12:43
gery_1309 gery_1309 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: sofia
Мнения: 19
Smile

[QUOTE=Lady Alba;777754
Има ли опция да взема майка си с мен и тя да остане да нощува в болницата ?

Да,попринцип няма проблем да имаш придружител.Аз още на консултацията казах,че ще имам.След това като ми се обадиха да потвърдя за операцията пак казах и накрая като отидохме се оказа,че нищо не се знае...чакали за приемане много хора,и до вечерта не се знаеше дали ще има свободно легло за нея.Накрая се оказа,че няма и ни дадоха едно разпадащо се походно легло,което сложиха по средата на стаята..беше доста неъдобно.И чак на втория ден като видяхме че има две свободни стаи а ние седим 4 човека в една и попитахме ни дадоха друга стая.Така че не е много сигурно...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.