IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4241  
Стар 13th September 2012, 18:07
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Момичета,здравейте и от мен отново,малко ви забравих,затова ви пускам малко снимки-вече на около 5 месеца от операцията ,чувствам се добре,ако някой иска да пита нещо да пита и да кажа ,че несъжалявам въобще за направената операция.Благодаря на ТУТИК за предоперативната подкрепа и безкрайно благодаря на проф.Джамбазов,че върна самочувтвието ми като жена.Пожелавам на всички да изпитат същото чувство
http://shokova.snimka.bg/other/sany.678058.27270493,
ако иска парола:123456
Щом си отворена към въпроси ) ... колко време след края на операцията се събуди? Имаше ли силна болка? И какво е усещането като цяло, след като отвориш очи? ... (Ако искаш пиши на лични, понеже аз няма да се оперирам при този д-р. {извинете, че пиша тук} Просто ми е развълнувано, понеже и моята дата наближава
  #4242  
Стар 14th September 2012, 09:58
Аватара на sanny
sanny sanny не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 154
По подразбиране

_strawberry ,много интересен въпрос имаш-колко време след края на операцията се сабуди?-ми все още нямам такива способности да знам,докато съм била под упойка колко време съм стояла така след операцията ахахахах,незнам ти след твоята операция може и да отговориш на този въпрос.А иначе аз лично след като се сабудих бях в едно такова превъзбудено състояние,много щастлива и много развълнувана ,че съм се отървала от това,което съм искала да се отърва с години,въобще не ми беше лошо.А за болка -да имах ,но веднага сестрата идва с една система и болката изчезва.
  #4243  
Стар 14th September 2012, 20:08
Connie Connie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 28
По подразбиране

[QUOTE=_strawberry;777798]Щом си отворена към въпроси ) ... колко време след края на операцията се събуди?

Аз мога да ти отговоря на този въпрос макар че при всички сигорно е различно. Като са ме закарали в стаята след час може би започнах да идвам на себе си преди това чувах гласове но неможех да реагирам
  #4244  
Стар 14th September 2012, 21:57
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цената вече е 2500лв., обявено е в сайта на клиниката.
  #4245  
Стар 15th September 2012, 16:54
Аватара на _strawberry
_strawberry _strawberry не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 57
По подразбиране

sanny Мерси за отговорите ))
Аз ще си засека пък (Интересно ми е) :P

Благодаря ти Connie!
  #4246  
Стар 15th September 2012, 18:58
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

как така от 1500 на 2500 пфуу. аз не виждам къде точно го пише. има нещо такова - Консултация и участие в пластично-естетични корекции в друга клиника 2500,00.

Последно редактирано от viviannn : 15th September 2012 на 19:04
  #4247  
Стар 15th September 2012, 22:03
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Момичета,здравейте и от мен отново,малко ви забравих,затова ви пускам малко снимки-вече на около 5 месеца от операцията ,чувствам се добре,ако някой иска да пита нещо да пита и да кажа ,че несъжалявам въобще за направената операция.Благодаря на ТУТИК за предоперативната подкрепа и безкрайно благодаря на проф.Джамбазов,че върна самочувтвието ми като жена.Пожелавам на всички да изпитат същото чувство
http://shokova.snimka.bg/other/sany.678058.27270493,
ако иска парола:123456
Страхотно!!!
  #4248  
Стар 16th September 2012, 13:01
bianka28 bianka28 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 17
По подразбиране

Всичко поскъпва, но то направо е двойно,особено за лека корекция, без гърбица.
  #4249  
Стар 16th September 2012, 15:40
nis13 nis13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Zdraveite na vsi4ki,

Zapisah si 4as za operacia na 5-ti dekemvri, no za sujalenie na tazi data 6te mi e mnogo trudno da se vurna v Bg (jiveq v 4ujbina). Ima li nqkoi s 4as za sredata na fevruari 2013 koito iska da si razmenim datite?
P.S. Izvinete za latinicata
  #4250  
Стар 18th September 2012, 11:34
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране кървене след операцията

Здравейте, има ли на скоро оперирани? Ще ми кажете ли тампоните, които слагат за какво са, колко време горе-долу кърви след това и назад към гърлото ли се стича кръвта или се абсорбира от тампоните? И също така защо при някои пациенти ги махат на следващия ден а при други след 2 дори 3 дни?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:42.