IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4251  
Стар 18th September 2012, 11:52
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Здравейте, има ли на скоро оперирани? Ще ми кажете ли тампоните, които слагат за какво са, колко време горе-долу кърви след това и назад към гърлото ли се стича кръвта или се абсорбира от тампоните? И също така защо при някои пациенти ги махат на следващия ден а при други след 2 дори 3 дни?
От сложността на операцията се определя колко време ще си с тампони и дали въобще ще си с такива... Те поемат кръвта, която се стича, но в първия ден се случва да тече по малко от носа навън.
  #4252  
Стар 18th September 2012, 12:50
hisandra hisandra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite!Imam data za operaciq utre-19.09,no niama da moga da otida.Ako niakoi ima po-kusna data i iska da si ia razmeni s moiata,molia pishete na e-maila mi ina.sirakova@gmail.com
  #4253  
Стар 18th September 2012, 13:23
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

А по какво се разбира дали има кървене, нали всичко отвън е в бинтове и лепенки, как прогизва през марлите ли, и сменят ли ги като се напоят с кръв?
  #4254  
Стар 18th September 2012, 13:31
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
А по какво се разбира дали има кървене, нали всичко отвън е в бинтове и лепенки, как прогизва през марлите ли, и сменят ли ги като се напоят с кръв?
Мога да коментирам за мен - от вечерта след операцията до сутринта марлята, която имах залепена под носа, беше прогизнала, като мина визитацията ми я свалиха и казаха, че нямам нужда от нея вече, но продължи да се стича малко кръв, която попивах постоянно със салфетка, това е и една от причините да не бях спала 3 дена. По някое време кръвта спира и почва да изтича нещо като лимфна течност...При всеки е относително.
  #4255  
Стар 18th September 2012, 15:34
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sanny Виж мнението
Момичета,здравейте и от мен отново,малко ви забравих,затова ви пускам малко снимки-вече на около 5 месеца от операцията ,чувствам се добре,ако някой иска да пита нещо да пита и да кажа ,че несъжалявам въобще за направената операция.Благодаря на ТУТИК за предоперативната подкрепа и безкрайно благодаря на проф.Джамбазов,че върна самочувтвието ми като жена.Пожелавам на всички да изпитат същото чувство
http://shokova.snimka.bg/other/sany.678058.27270493,
ако иска парола:123456
Браво Sanny, много добре изглежда нослето ти

Ти освен махане на гърбичката , стесняване и повдигане правила ли си му и до колкото виждам си по отворения метод, нали ?

За седмица отоците и синките изчезват нали ???

Много ли е болезнено след операцията, как мина при теб ???
  #4256  
Стар 19th September 2012, 03:21
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
Мога да коментирам за мен - от вечерта след операцията до сутринта марлята, която имах залепена под носа, беше прогизнала, като мина визитацията ми я свалиха и казаха, че нямам нужда от нея вече, но продължи да се стича малко кръв, която попивах постоянно със салфетка, това е и една от причините да не бях спала 3 дена. По някое време кръвта спира и почва да изтича нещо като лимфна течност...При всеки е относително.
Определено е относително, при мен почти нямаше кръв по тампоните като ги свалиха на следвашия ден (извадиха ги едни пастелено зелени и се ужасих от цвета и дължината), но ми беше адски сухо гърлото докато бях с тях и пиех вода като камила, чак болеше от сухота и се будех да пия още пред 5 мин. Както бях леко замаяна от упойката се чувствах направо като герой от Инсепшън. По този повод препоръчвам горещо дражета за смучене през тампонения период - мъжа ми ми беше взел някакви билкови Исламус и те ме спасиха от препиване с минерална вода. Иначе арниката много ми помогна за минималното кървене и липсата на болка и нея я препоръчвам също, защото по принцип съм много склонна към безпричинни кръвотечове от носа, а след операцията нямах никакви.
  #4257  
Стар 19th September 2012, 03:25
Аватара на DanaG
DanaG DanaG не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady Alba Виж мнението

За седмица отоците и синките изчезват нали ???

Много ли е болезнено след операцията, как мина при теб ???
За седмица с малко грим не се виждат хич, пък и всеки те гледа в лъскавата лонгета тогава, така че няма да правят впечатление. За болката да си кажа и аз, никаква (буквално) от операцията досега нямаше, най-болезненото ми беше абоката в ръката от цялата процедура и възстановяването.
  #4258  
Стар 19th September 2012, 09:04
Lady Alba Lady Alba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 23
По подразбиране

Благодаря ти за инфото DanaG

Одвана четох форума, преди около 2 год & съм по забравила някой подробности, не искам да го чета пак тк има както положителните коментари, така и отрицателни, а аз съм много страхлива и не искам да ги чета, пораждат странни мисли в мен , разбъркват ми бръмбарите, а не е необходимо

Колко време трябва да се носи лонгетата, или това е индивидуално ???
  #4259  
Стар 19th September 2012, 18:31
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Здравейте! И аз съм нова във форума, чета темата от 4 дни, стигнала съм до 365 стр. или на кратко казано периода в който Ягодка се кахъри за някакви сраствания .. това малко, като шегичка го пуснах, просто ми направи впечатление това момиче с нейната стриктност и активност, както и да е,не съм изчела всички страници но реших да пиша...
Ето меее! Ами да ти кажа...какво да ти кажа.....?))) Страх си беше голям с тези сраствания....)).
Не се притеснявай, всичко ще е ОК.
  #4260  
Стар 19th September 2012, 20:35
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Не знам просто как ще дочакам да дойде момента, при положение, че нямам час дори за консултация още.. Освен това тая цена от 2500 не ми е по силите и може и да се размина с мечтания нос...а така се бях настроила ... Интересно дали все още се правят и операции по касата и колко са сега, защото аз определено съм с крива преграда и мислех да се възползвам..Оххх, като обсебена съм през последните дни, днес дори си купих Арника Монтана 30 да си имам за отоците...Така де...мисля в переспектива..Поздрави на всички И все пак няма ли някой, който се е оперирал през последните седмици да каже няколко думи..???
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.