IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 20th October 2012, 23:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Проблема при операциите в цикъл не е кръвозагубата, а по-бавното съсирване на кръвта, когато сме на червено.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1092  
Стар 24th October 2012, 20:39
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Искам да попитам един въпрос,знам малко е смешно..нооо ...
кога след операцията може да се целува с гаджето ? ;dd
Отговори с цитат
  #1093  
Стар 24th October 2012, 21:35
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hermiosa Виж мнението
Искам да попитам един въпрос,знам малко е смешно..нооо ...
кога след операцията може да се целува с гаджето ? ;dd
Веднага! Друг е въпроса дали той ще иска...
Отговори с цитат
  #1094  
Стар 24th October 2012, 21:54
Hermiosa Hermiosa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Веднага! Друг е въпроса дали той ще иска...
Аахха нали?
Мерси!
Отговори с цитат
  #1095  
Стар 25th October 2012, 11:32
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Веднага! Друг е въпроса дали той ще иска...
хахаха Мила, в случая е Тя
Отговори с цитат
  #1096  
Стар 25th October 2012, 20:06
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krissstin4enceto Виж мнението
хахаха Мила, в случая е Тя
Извинявам се Навик....
Отговори с цитат
  #1097  
Стар 27th October 2012, 14:05
Patrick Patrick не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте видях че доста хора са с изкривени носни прегради и аз съм един от тях пречи ми да дишам и искам да се оперирам дори си записах час за преглед при Доц Джамбазов искам да споделя с вас какво ми се случи днес в клиниката му....
Жената която ме записа за прегледа ми каза да и звънна няколко дни преди самия прегледа за да ми каже къде точно да отида.....почвам аз да звъня 4 дни преди прегледа телефона и дава заето или е изкл1чен 2 дни така най накрая на 3 ден тая ми вдига и ми се кара че е била в операционната и аз я безпокоя пита ме от къде съм казах и че съм от Силистра тя ми даде адреса на който да отида за прегледа но ми каза че са много бавни и да не бързам да отида към 14 часа ... отивам аз на прегледа в 12 часа да съм по рано там като добро момче стоя и си чакам пред закл1чената клиника 30 мин.....1 час... накрая ми писна звъня и на госпожата тя ме пита за колко часа ми е прегледа казвам и първоначално ми беше казано 9ч но после ми каза 14ч защото ставало по бавно тя ми се развика че неможела да ме намери в списъка да съм се обадел по късно пак и затвори побърках се след малко идва едно момиче и то почва да си чака с мен ... добре че мина една жена и ни каза да отидем в друга сграда в близост до тази отиваме ние там и вътре пълно с хора най накрая успях да видя Л1БЕЗНАТА госпожа казвам и аз кой съм тя ме пита пак за колко часа ми е прегледа казах и че първоначално ми беше казала 9ч после 14ч и затова не съм сигурен кога точно а тази ми казва че ме е зачеркнала от списъка защото не съм и се обадил да потвърдя че ще ходяна преглед е такова чудо не съм виждал до сега пита ме какво ще правя сега трябвало да чакам аз и казах че нямам такова намерение стоях известно време гледах недоумяващо обърнах се и си тръгнах не бих стоял там да висякато сопол при положениече си записах час почти 2 месеца предварително това нещо се случва само в БГ неискам и да чуя повече за Доц Джамбазов защото колкото и добър специалист да е щтом работи с идиоти като тази жена не бих му платил и стотинка за преглед или операция
Моля ви ако знаете за добър доктор във Варна тъй като ми е най близо пишете не искам много просто добро отношение и кадърен доктор който да ми оправи изкривената носна преграда Благодаря ви предварително
П С Извинявам се за правописни и др грешки но лаптопа който ползвам е с латиница и нещо не намирам някой от буквите и преп знаци
Отговори с цитат
  #1098  
Стар 27th October 2012, 15:17
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, моята операция при Джамбазов предстои да бъде на 14.03.2013, като пропътувах 3000 км, само за да се видя с този лекар. Имам въпрос към оперираните: според вас каква е разликата между отворения и затворения метод на опериране? И кога се прилага единия, кога другия? При вас как беше?
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #1099  
Стар 27th October 2012, 15:21
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Patrick Виж мнението
Здравейте видях че доста хора са с изкривени носни прегради и аз съм един от тях пречи ми да дишам и искам да се оперирам дори си записах час за преглед при Доц Джамбазов искам да споделя с вас какво ми се случи днес в клиниката му....
Жената която ме записа за прегледа ми каза да и звънна няколко дни преди самия прегледа за да ми каже къде точно да отида.....почвам аз да звъня 4 дни преди прегледа телефона и дава заето или е изкл1чен 2 дни така най накрая на 3 ден тая ми вдига и ми се кара че е била в операционната и аз я безпокоя пита ме от къде съм казах и че съм от Силистра тя ми даде адреса на който да отида за прегледа но ми каза че са много бавни и да не бързам да отида към 14 часа ... отивам аз на прегледа в 12 часа да съм по рано там като добро момче стоя и си чакам пред закл1чената клиника 30 мин.....1 час... накрая ми писна звъня и на госпожата тя ме пита за колко часа ми е прегледа казвам и първоначално ми беше казано 9ч но после ми каза 14ч защото ставало по бавно тя ми се развика че неможела да ме намери в списъка да съм се обадел по късно пак и затвори побърках се след малко идва едно момиче и то почва да си чака с мен ... добре че мина една жена и ни каза да отидем в друга сграда в близост до тази отиваме ние там и вътре пълно с хора най накрая успях да видя Л1БЕЗНАТА госпожа казвам и аз кой съм тя ме пита пак за колко часа ми е прегледа казах и че първоначално ми беше казала 9ч после 14ч и затова не съм сигурен кога точно а тази ми казва че ме е зачеркнала от списъка защото не съм и се обадил да потвърдя че ще ходяна преглед е такова чудо не съм виждал до сега пита ме какво ще правя сега трябвало да чакам аз и казах че нямам такова намерение стоях известно време гледах недоумяващо обърнах се и си тръгнах не бих стоял там да висякато сопол при положениече си записах час почти 2 месеца предварително това нещо се случва само в БГ неискам и да чуя повече за Доц Джамбазов защото колкото и добър специалист да е щтом работи с идиоти като тази жена не бих му платил и стотинка за преглед или операция
Моля ви ако знаете за добър доктор във Варна тъй като ми е най близо пишете не искам много просто добро отношение и кадърен доктор който да ми оправи изкривената носна преграда Благодаря ви предварително
П С Извинявам се за правописни и др грешки но лаптопа който ползвам е с латиница и нещо не намирам някой от буквите и преп знаци


Мога да споделя почти твоя опит, с тази разлика, че при мен консултацията се проведе. Но определено беше пълен хаус целия ден. Според мен професора е много зает и няма никакво време. Само тича напред-назад, има стотици записани... Лудница му е и на него на главата. Иначе "жената по телефона", с която си говорил също не й е леко. В чакането си пред кабинета забелязах, че постоянно я зариват с каква ли не работа. Общо взето смятам, че имат нужда от поне още един човек за комуникация с пациентите.
Отговори с цитат
  #1100  
Стар 27th October 2012, 16:20
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Здрасти соленка, аз съм за 15 март, бяхме заедно на консултацията. Не ти ли обясни доктора кой метод е затворен и кой отворен. На мен ми каза, че ще съм по отворения метод, при него се прави разрез между ноздрите и кожата се запретва на горе, а при затворения разрезите са вътре в ноздрите между лигавицата и хрущяла....има доста клипчета за примери на отворен и затворен метод..поразрови се из youtube..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:32.