IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th January 2013, 08:50
mariakolarova mariakolarova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Аз съм много боса на темата, но бих желала да си уголемя бюста в скоро време. Можете ли да ми препоръчате добър и изпитан хирург?
И отделно правят ли се някакви тестове за съвместимост. Бюста ми не е много малък но има какво да се желае още
Отговори с цитат
  #12  
Стар 9th January 2013, 09:36
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Преди да се подложиш на такава сериозна операция, трябва да си направиш сериозни проучвания и да попрочетеш малко от старите теми. Защото сега много малко хора от форума са активни и не се знае какъв съвет ще получиш.
Аз ти препоръчвам само Тепавичарова.:2043. Но трябва предварително да знаеш какво точно искаш и да й го обясниш много добре. Хирурзите правят предварителни измервания и преценяват какво може и какво не, според твоята физика. Не знам за какви тестове за съвместимост говориш...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th January 2013, 19:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ако бюста ти не е много малък и е с добра форма, и особено ако не си раждала ... много сериозно се замисли дали въобще да си правиш такава операция. Защото изкуственото си е изкуствено (различно е от естественото на пипане) и особено си личи на голо (белезите не ги включвам в сметката). Ако пък не си и раждала ... обикновено бюста много се променя (зависи колко кг ще качиш; дали ще кърмиш) ... така че помисли си добре наистина. Така или иначе ще дойде момент в живота ти, в който ще имаш нужда от такава операция, но дали сега е този момент ти ще си решиш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10th January 2013, 10:09
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Ако бюста ти не е много малък и е с добра форма, и особено ако не си раждала ... много сериозно се замисли дали въобще да си правиш такава операция. Защото изкуственото си е изкуствено (различно е от естественото на пипане) и особено си личи на голо (белезите не ги включвам в сметката). Ако пък не си и раждала ... обикновено бюста много се променя (зависи колко кг ще качиш; дали ще кърмиш) ... така че помисли си добре наистина. Така или иначе ще дойде момент в живота ти, в който ще имаш нужда от такава операция, но дали сега е този момент ти ще си решиш.
Жената вече има импланти, въпроса е дали да ги сменя. Според мен, ако нямаш проблем не ги сменяй. Ако все още се размисляш, ми консултирай се с някой пластичен хирург.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 10th January 2013, 12:15
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariakolarova Виж мнението
Аз съм много боса на темата, но бих желала да си уголемя бюста в скоро време. Можете ли да ми препоръчате добър и изпитан хирург?
И отделно правят ли се някакви тестове за съвместимост. Бюста ми не е много малък но има какво да се желае още
И най-добрите имат недотам добри резултати
Четеш мненията за различните доктори,търсиш информация и снимки и САМА правиш избор на хирург.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпроскойтомевълнува
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.