IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 2nd February 2013, 20:05
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Nells ти къде в Истанбул реши да се оперираш и имаш ли вече записан час
Спряла съм се на Емре Илхан. Има много добри ревизии. За сега имам час за консултация, но мисля, че ще съм при него.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 2nd February 2013, 22:13
Paffalot Paffalot не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Спряла съм се на Емре Илхан. Има много добри ревизии. За сега имам час за консултация, но мисля, че ще съм при него.
Дръж ни в течение А кога ти е часа за консултация?
Отговори с цитат
  #93  
Стар 3rd February 2013, 08:19
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
да, за преди и след снимките си абсолютно прав(а). Затова ще настоявам да ми покажат преди и след снимки на пациенти, които са били подобни на моя случай. Това ще го направя по време на консултацията. Аз като че ли съм на мнение че Др Авсар е много добър вариант, но нещото което ме кара много да се замисля е това че няма толкова добра квалификация по УНГ. Може и да греша с това становище, тъй като видях че е ходил на няколко семинари из европа и щатите , относно УНГ. Но от друга страна, другите доктори които обмислям са хора които работят по старите методи с пилене, но пък имат дългогодишен "УНГ experience". Всъщност говорейки за снимки,специално за др Хунд съм видял доста преди и след снимки на пациенти които са публикували в nasenforum.de , даже му гледах операция негова качена в youtube. Въпроса е че наистина с това пилене и това чукче ми изглежда примитивно. Снощи се опитвах да намеря други доктори, които използват същата или подобна технология като тази на Авсар и за съжаление не намерих. Общо взето решението за избор на доктор ми е доста трудно. Още повече, че съм студент и парите са проблем. Но пък нито имам желание да чакам и да отлагам, нито имам намерение да правя компромис с парите при избора на доктор.

Ти спомена в предния си пост за италианските доктори. Имаш ли информация затова в какъв рейндж са им цените, и с какви технологии разполагат?
Здрасти, мисля , че повечето хирурзи използват конвенционалния метод , а именно чукче и длето. Засега знам само, че Авшар ползва механизирани инструменти - това не значи че няма и други . А иначе споменах , че комуникирах със Sciuto при който най-евтиния вариант е 7000 евро с 8 дни в хотел, веднага след операцията те придружават до хотела.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 3rd February 2013, 10:14
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Paffalot Виж мнението
да, за преди и след снимките си абсолютно прав(а). Затова ще настоявам да ми покажат преди и след снимки на пациенти, които са били подобни на моя случай. Това ще го направя по време на консултацията. Аз като че ли съм на мнение че Др Авсар е много добър вариант, но нещото което ме кара много да се замисля е това че няма толкова добра квалификация по УНГ. Може и да греша с това становище, тъй като видях че е ходил на няколко семинари из европа и щатите , относно УНГ. Но от друга страна, другите доктори които обмислям са хора които работят по старите методи с пилене, но пък имат дългогодишен "УНГ experience". Всъщност говорейки за снимки,специално за др Хунд съм видял доста преди и след снимки на пациенти които са публикували в nasenforum.de , даже му гледах операция негова качена в youtube. Въпроса е че наистина с това пилене и това чукче ми изглежда примитивно. Снощи се опитвах да намеря други доктори, които използват същата или подобна технология като тази на Авсар и за съжаление не намерих. Общо взето решението за избор на доктор ми е доста трудно. Още повече, че съм студент и парите са проблем. Но пък нито имам желание да чакам и да отлагам, нито имам намерение да правя компромис с парите при избора на доктор.

Ти спомена в предния си пост за италианските доктори. Имаш ли информация затова в какъв рейндж са им цените, и с какви технологии разполагат?
Регистрирай се тук http://www.kadinlarkulubu.com/albumall.php. Има страшно много снимков материал , който да те насочи към д-р. За студент това е може би добър вариант, цените са м/у БГ и тези на запад, резултатите са нива над тези в БГ . Конкуренцията там е огромна и избора по-голям . В БГ няма конкуренция , получил се е някакъв монопол, което води до влошаване на качеството.

Последно редактирано от keery : 3rd February 2013 на 10:18
Отговори с цитат
  #95  
Стар 4th February 2013, 02:55
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

sibi искам да си взема парите защото сега ще са ми необходими а и както е тръгнало май ще си обикаляме из Европа с мъжа ми направо не ми се мисли колко ще ни излезе този нос но незнам дали ще ни ги даде. Между другото в деня на моята операция ние бяхме две жени за ринопластика и другата жена е изключително недоволна тя си беше събирала парите за операцията доста време все пак Енчев работи с европейски цени за разлика от качеството. Другата седмица сме в Милано при Палма после ще ви кажа какви са ми впечатленията. Между другото как си взимате самолетните билети като отивате за консултация страшно са скъпи още две такива пътешествия и ще ми отиде половината операция
Отговори с цитат
  #96  
Стар 4th February 2013, 06:23
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

rimi успех ти желая с Палма , ще се радвам да споделиш как е минала консултацията след това . Иначе за самолетни билети ползвай ниско тарифни авиолинии. За Италия провери в http://wizzair.com Намаления правят доста и http://www.lufthansa.com

Последно редактирано от keery : 4th February 2013 на 06:27
Отговори с цитат
  #97  
Стар 4th February 2013, 13:17
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

keery след колко време ти отговори Себастияно Шуто след като му изпрати запитване чака ли много за отговора му благодаря ти много предварително аз разчитам на тебе много в този форум много ценна информация даваш тук
Отговори с цитат
  #98  
Стар 4th February 2013, 13:32
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Това пътуване до Милано е много сложно и скъпо направо започвам да се разколебавам а и март имам час за консултация при Авшар пратила съм запитване и за Шуто дайте съвет какво да правя не мога да избера най-подходящия вариянт а и не мога да обикалям безкрайно може би трябва да избера един и да се съсредоточа само там още не съм купила билетите само сме ги резервирали колкото повече приближава решаването на моя проблем дай боже то става по-сложно
Отговори с цитат
  #99  
Стар 4th February 2013, 15:40
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
sibi искам да си взема парите
Писах ти лично съобщение по въпроса. Успех!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 4th February 2013, 20:10
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
keery след колко време ти отговори Себастияно Шуто след като му изпрати запитване чака ли много за отговора му благодаря ти много предварително аз разчитам на тебе много в този форум много ценна информация даваш тук
Здрасти rimi, повечето които сме за ревизия сме така, напрегнати и трудно се доверяваме на който и да е. Sciuto ми отговори след 1 ден - аз се учудих , че толкова бързо ми отговори. Благодаря за оценката, опитвам се помагам на повечето хора да вземат обмислени решения , тъй-като това в буквалния смисъл може да обърне живота ти както в положителна ( дай боже повече такива случаи) , така и отрицателна посока.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикачужбина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.