IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th January 2013, 22:02
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране Не ме бъркайте с някой, на когото му пука

Да приличам на някой, на когото му пука? Не искам да оставям грешни впечатления.

...преси, треси, кантари, калории, незначителни забележки, отправении от непознати, чувства, очаквания, разочрования, емоционално напрежене, ПМС, реферати, телефони, гаджета, парцали...
Аман, бе!

Ако някой има екзистенциални проблеми като какво да облече, какво да не яде, тая каза това, а оная направи онова и подобни да не ме занимава. Мен не ме интересуват вашите проблеми. Моите са по-важни, мои са си.

Ако хобито ви е да мрънкате и да се самосъжалявате намерете си друг слушател. Аз си имам други хобита и про боно психотерапията не е едно от тях.

Ако някой иска да събере хора на оплаквачките да си намери други съмишленици, за мен животът е хубав.

Живот в розово...

... или по Стендал - в черно и червено...

...или за луди - в шаренко...

Очилата са розови, светът е шарен. Слънцето грее, птичките пеят, бутам някакви камъни, а те пак падат, но животът си е хубав.

La vie en rose

La vie la Boheme

High on Life

Life is Life

Изобщо ако вашият живот е доказателство за съществуването на закона на всемирната гадост стойте далеч от моя, не сме от една порода.

http://easterrabbit.cosmopolitan.bg/...t_16068_0.html
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th February 2013, 12:41
Аватара на lili_belqta
lili_belqta lili_belqta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Plovdiv
Мнения: 307
По подразбиране

http://easterrabbit.cosmopolitan.bg/...t_16126_0.html
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Немебъркайтенякойнакоготомупука
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:26.