IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 19th September 2011, 10:56
vakris vakris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 1
По подразбиране

ЛИДА СИВ И ЗЕЛЕН БЛИСТЕР НА ЦЕНА 33 ЛВ
МЕЙЗИ ТАНГ ЦЕНА 33 ЛВ
ЗА ДИСТРИБУТОРИ ОТСТЪПКИ
ИЗГОТВЯНЕ НА БЕЗПЛАТНИ ИНДИВИДУАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ И ЗА КАЧВАНЕ НА МАСА
ТЕЛЕФОН ЗА ВРЪЗКА 0899858599
Отговори с цитат
  #82  
Стар 26th September 2011, 10:14
Аватара на danielle80
danielle80 danielle80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 10
По подразбиране

За всички, които все чудят дали да изпробват хапчетата за отслабване Лида, мога да споделя своя опит. Моля ви не си причинявайте това. Към хапчетата се пристрастяваш, не можеш да спиш и на всичкото отгоре няма ефект. Поне така ми се отразиха на мен.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 7th October 2011, 19:35
Аватара на dama_pica
dama_pica dama_pica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Да ползвала съм, преди 3 години и бях много доволна. Лятото реших да отслабвам пак с помощта на това вълшебно хапче. Уви, нямах късмет да попадна на оригиналния продукт. Купих си от няколко различни сайта, но резултат нямаше. По-скоро се уплаших, защото някои от хапчетата ме задушаваха. Ясно е, само едно всичко предлагано на пазара ефалшификат и всеки твърди, че неговите са оригинални, но не ти дават никаква гаранция.
За това си купих хапчетата от Италия, вярно дадох 49 евро за тях плюс 12 евро за доставката, но повярвайте ми нямат нищо общо с това с което ни тровят тук. За един месец свалих 12 кг. без никакви странични ефекти, целулита ми изчезна. В крайна сметка, ми излезе по-евтино, защото аз тук изхарчих много повече за едно голямо нищо. В крайна сметка разбрах едно, нещо от италианците , няма сив блистер на Лидата, те предлагат само новата опаковка, спрян е от производство сивия блистер още преди три години. И най-голямата новост е, че всяка опаковка има код, против фалшифициране.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 13th November 2011, 17:14
Аватара на antoniq78
antoniq78 antoniq78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Оле ужас и аз веднъж попаднах на фалшива явно точно от новата формула. В началото когато почнах да я пия пиша в гугал първия сайт който излезе си поръчвам, но от както стана това с фалшивата съм си запеметила сайта от който си взимам редовно вече дори и телефона им си запеметих да не стане гаф ето ти и сайта ако решиш да си спестиш някой лев :http://my-lida.com Аз чесно казано и от двете лиди съм доволна действат ми почти по един и същ начин с разликата със старата пия повече вода отколкото с новата.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 11th September 2012, 22:04
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Стига с тези хапчета. Колко хора са получили гастрит и какво ли още не от тези химии.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12th February 2013, 09:09
vahya vahya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Ползвам продукта от две години - по три месеца в годината, както е указано. Този е единственият продукт, с който свалям по 16 килограма (общо за три месеца - не работи щитовидната ми жлеза и съм на L-тироксин), а освен това ми помогна и за други заболявания, при които ми предлагаха операции, махане на орган и др. Странични влияния не съм усетила. Когато сутрин си взема хапчето, аз съм жива, добре съм, мога да вървя и да имам пълноценни дни. Благодарение на този продукт имам вече две прекрасни лета с много пътувания, изкачване на планини, екскурзии, срещи с приятели. С два инсулта съм и само аз си знам как съм проходила, как съм почнала да си движа ръката, как съм проговорила. Мисля, че ако знаех за тези китайски билки по-рано, по-бързо щях да се възстановя.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12th February 2013, 09:34
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Не мога да си обясня що за наглост да се препоръчват тези боклуци. Не се ли замисляте, колко момичета ще го прочетат това и ще си купят "вълшебното хапче"?
Отговори с цитат
  #88  
Стар 13th February 2013, 09:38
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Една приятелка ги пи и влезна в болница, изводите си ги правете вие.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 14th February 2013, 15:06
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dama_pica Виж мнението
Да ползвала съм, преди 3 години и бях много доволна. Лятото реших да отслабвам пак с помощта на това вълшебно хапче. Уви, нямах късмет да попадна на оригиналния продукт. Купих си от няколко различни сайта, но резултат нямаше. По-скоро се уплаших, защото някои от хапчетата ме задушаваха. Ясно е, само едно всичко предлагано на пазара ефалшификат и всеки твърди, че неговите са оригинални, но не ти дават никаква гаранция.
За това си купих хапчетата от Италия, вярно дадох 49 евро за тях плюс 12 евро за доставката, но повярвайте ми нямат нищо общо с това с което ни тровят тук. За един месец свалих 12 кг. без никакви странични ефекти, целулита ми изчезна. В крайна сметка, ми излезе по-евтино, защото аз тук изхарчих много повече за едно голямо нищо. В крайна сметка разбрах едно, нещо от италианците , няма сив блистер на Лидата, те предлагат само новата опаковка, спрян е от производство сивия блистер още преди три години. И най-голямата новост е, че всяка опаковка има код, против фалшифициране.
При теб трайно ли е отслабването? Аз също съм ползвала това лекарство преди години и отслабнах доста бързо, но след като го спрях задържах килограмите си само за около два месеца. Правила съм три такива курса с Лида, но при мен се получават доста странични ефекти и ме е страх да пробвам още веднъж.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 4th November 2013, 16:20
djac13 djac13 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
По подразбиране

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ! тона ми е още по строг от на великите исказвания в този форум, собено в началото, на който не му изнася горе в дясно има едно х да го натисне и довиждане!!! Много жалко, че чак сега го виждам този пост ама все пак по добре къстно от колкото никога.

Гледам какви сте ги изписали тука и се питам въобще в тоя форум има ли нормални хора освен мен разбира се? Какви са тея наркоманки дето ми пият амфети и ми коментират колко било безвредно и кво ли още там....ВИЕ ОТ КОЯ ПЛАНЕТА СТЕ БЕ КИФЛИ НЕЧОВЕШКИ???!????!?
Някой от вас даде ли тея хапчета на някоя лаборатория частна за подробно изследване и т.н.???? като ви гледам акъла наркомански сте готови и лайна да пиете защото еди какво си пише, ма не си давайте кьопавото мнение защото има достатъчно ненормалници като вас самите и ще ви последват и те!
Хайде сега празноглавки отидете с шишенцето с извънзвмните едва ли не хапчета до първата лаборатория и ги дайте за изследване и после пишете каквото и да било. ЕТО това е начина да се реши спора! чисто и просто да се види какво има в тея велики хапчета, като ви дадът резултатите ги напишете тук ако не ви е срам и повече не говорете глупости
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПолзвалилистеЛидаДаидайхуаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:02.