IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 12th April 2013, 09:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Благодаря ви момичета .
На тези които им предстои искам да кажа , изобщо не е страшно , мен лично не ме боли за сега , втори ден ми е, само леки болки в гърбът имам това е за сега...
По скоро се страхувайте от това дали сте си избрали подходящият имплант.
Нощта ми беше много спокойна спах прекрасно , а относно гърдите вече ми малеят , док. каза че е имало място за още , сега ме е яд че се изплаших от първата консултация като ми каза 495 кубика , мойеше и 600 ...
Честито, и леко и бързо възстановяване! За малеенето - не вярвам, докато не видя снимки.
Отговори с цитат
  #362  
Стар 12th April 2013, 09:14
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

На теб хептен рано почнаха да ти малеят! Не ми се мисли след 3 месеца как ще си Не са малки 495СС, не се самонавивай, а почвай да си ги харесваш и обичаш!
Даааа,ти ни надскочи всички с това малеене
Да,смаляват се като изчезнат отоците,но пък стават по-красиви
Радвай им се,tyning,чакането и операцията минаха,въоръжи се с търпение и се харесвай-това е най-важното
Отговори с цитат
  #363  
Стар 12th April 2013, 11:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Начи искам снимков матр'ял за малеенето! Не е човешко 500 сс да ти малеят! Ние, горките, с под 400 кво да кажем?!
Отговори с цитат
  #364  
Стар 12th April 2013, 13:55
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

ще ви пусна снимки още в неделя , тогава ще се къпя и ще махна за пръв път триумфа ... няма да ми махат конци , няма да правят превръзки , та поне от този ангажимент се отървах ... някакъв нов метод на Стоянов е това и имам честта да съм първа
Отговори с цитат
  #365  
Стар 12th April 2013, 21:00
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
ще ви пусна снимки още в неделя , тогава ще се къпя и ще махна за пръв път триумфа ... няма да ми махат конци , няма да правят превръзки , та поне от този ангажимент се отървах ... някакъв нов метод на Стоянов е това и имам честта да съм първа
какъв е този метод - лепене и без конци или нещо друго, как така нямаш превръзки, дай повече инфо, моля..
Отговори с цитат
  #366  
Стар 12th April 2013, 21:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

tyning, нямам търпение да ги видя тези големи красоти как точно ти малеят!
Майтапа на страна - ако ми се наложи втора и аз джаскам 600сс!! Даже ако има мегдан още повече! Аууу, никога не съм предполагала какъв цицоман е спял в мен!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #367  
Стар 13th April 2013, 08:47
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

това е само което знам за новия метод нищо повече не ми казаха , а относно кубиците да ви кажа не знам къде ми потънаха но имам приятелка с 240 кубика и изглеждат огромни на фона на моите 495 кубика , и тя като мен милата с почти нулев старт е ... с много широка гръдна плочка и широки рамене съм и носвам още...
направо виждам вече , че ще има втора серия в най - скоро време...
само първата вечер след операцията съм спала по гръб , снощи спах и на двете страни чувствам се прекрасно , изобщо не го броя за операция това , честно ви го казвам , а може и хирургът да е от голямо значение в случая ...
Отговори с цитат
  #368  
Стар 15th April 2013, 05:42
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
това е само което знам за новия метод нищо повече не ми казаха , а относно кубиците да ви кажа не знам къде ми потънаха но имам приятелка с 240 кубика и изглеждат огромни на фона на моите 495 кубика , и тя като мен милата с почти нулев старт е ... с много широка гръдна плочка и широки рамене съм и носвам още...
направо виждам вече , че ще има втора серия в най - скоро време...
само първата вечер след операцията съм спала по гръб , снощи спах и на двете страни чувствам се прекрасно , изобщо не го броя за операция това , честно ви го казвам , а може и хирургът да е от голямо значение в случая ...
Има една приказка ..Чуждата кокошка патка..че и ти така,а и аз така.Винаги ще ти изглеждат малки и 700сс да сложиш.Аз сега като съм с 590сс в началото ми бяха големи и ето колкото повече се гледам толкова ми се виждат малки.Ужас!Една приятелка е с 390сс и ми се виждат по големи от моите..Психясахме..Честно.М жът ми се побърка с мен хах.Абе да са ни здрави само.Стига толкова.Трети епизод няма да направя.102 см обиколка стига!
Сега съм на тема устни,че с тоя хиалурон ми спадат бързо.Един гел ми се върти в главата макар,че моят не иска и да чуе,ама ще видим.Вика ми по добре инпланти..Ама пак упойки..тц..Разболях се край)Ако ни четат скромните и обикновенните женички ще ни анатемосат..
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
  #369  
Стар 15th April 2013, 07:40
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Стига бе, момичета!
Значи, да съм сигурна, че сложа ли заветните 500+ пак няма да съм доволна, м?!
Отговори с цитат
  #370  
Стар 15th April 2013, 08:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valenta Виж мнението
Има една приказка ..Чуждата кокошка патка..че и ти така,а и аз така.Винаги ще ти изглеждат малки и 700сс да сложиш.Аз сега като съм с 590сс в началото ми бяха големи и ето колкото повече се гледам толкова ми се виждат малки.Ужас!Една приятелка е с 390сс и ми се виждат по големи от моите..Психясахме..Честно.М жът ми се побърка с мен хах.Абе да са ни здрави само.Стига толкова.Трети епизод няма да направя.102 см обиколка стига!
Сега съм на тема устни,че с тоя хиалурон ми спадат бързо.Един гел ми се върти в главата макар,че моят не иска и да чуе,ама ще видим.Вика ми по добре инпланти..Ама пак упойки..тц..Разболях се край)Ако ни четат скромните и обикновенните женички ще ни анатемосат..
Valenta , права си и 700сс да сложа пак ще са ми малки , то лакомото око насита няма/особено моето/ ... аааааа хвана ме много рано това с малеенето , чак се ядосвам сама на себе си ... вместо да им се радвам , аз си търся кусури ... немоааа се понасям значиии

Последно редактирано от tyning : 15th April 2013 на 08:35
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:16.