IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 8th February 2007, 12:02
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
[
ама пък кво кардио правят масово И се мерят всеки ден на кантара. Аз смятам, че килограмите нямат първостепенно отношение към начина, по който изглеждаме, по-голямо значение имат % мазнини и % мускулна маса. Особено за нас над 30-те...
Отговори с цитат
  #72  
Стар 8th February 2007, 13:50
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

четох в едно списание че забавянието на обмяната на вещества в организма метаболизм се започва от 40 г възраст знам го от себе си нищо не ми се лепеше до тогава ядох всичко сладки в огромно количество направо беше супер обаче хоп и се започва бавно но упорито да се лепи след като навърших 40 като по часовник и сега се мъча да сваля много време 1 година преминах на правилен режим за хранене и много движение спорт какъв то мога да позволя обаче кг ти стоят и само се стягвам и се оформям какво е това не знам може някой да даде съвет макар че всички ми казват че изглеждам перфектно а аз не съм доволна от себе си благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #73  
Стар 8th February 2007, 14:09
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Ако НАИСТИНА поемаш по-малко калории, отколкото гориш, и те идват от правилните храни, а кг не мърдат, добре е да си направиш тест за инсулинова резистентност.
Отговори с цитат
  #74  
Стар 8th February 2007, 14:36
asesina asesina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: UK
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emisof
Ако НАИСТИНА поемаш по-малко калории, отколкото гориш, и те идват от правилните храни, а кг не мърдат, добре е да си направиш тест за инсулинова резистентност.
Аз също се оплаквах от подобен проблем, че килограмите не мърдат, но после осъзнах, че просто ям по-големи порции от необходимото и че не спортувам достатъчно. Откакто намалих порцийките харана и ги разделих на 3 основни и 2 междинни и започнах да тичам допълнително по половин час всеки ден, нещата се промениха и сега свалям килограми. При всеки е различно, разбира се, най-важното е да стимулираш метаболизма и да го караш да работи.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 8th February 2007, 14:52
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Браво, Асесина, че си открила своята "магическа" формула
Отговори с цитат
  #76  
Стар 8th February 2007, 15:07
florina florina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: kablehkovo
Мнения: 87
Изпратете съобщение чрез ICQ до florina
По подразбиране

моят проблем че не ми стига волята защото още не се вижда проблема ми с тегло който седне да яде и аз с него особено вечер дъщеря ми се връща късно от тренировка след 9 часа аз слагам тя да хапне и с нея се отпускам но не ям каквото и да е но все пак е късно за мен.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 8th February 2007, 15:23
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от florina
моят проблем че не ми стига волята защото още не се вижда проблема ми с тегло който седне да яде и аз с него особено вечер дъщеря ми се връща късно от тренировка след 9 часа аз слагам тя да хапне и с нея се отпускам но не ям каквото и да е но все пак е късно за мен.
Времево, най-важно е да НЯМА повече от 11-12 часа между две хранения. Това обикновено се отнася за вечерята и закуската. Демек, ако ядеш в 21ч. то е добре да закусиш до 9ч на др. сутрин. Няма(!) значение колко късни ядеш вечер.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 8th February 2007, 21:06
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Времево, най-важно е да НЯМА повече от 11-12 часа между две хранения. Това обикновено се отнася за вечерята и закуската. Демек, ако ядеш в 21ч. то е добре да закусиш до 9ч на др. сутрин. Няма(!) значение колко късни ядеш вечер.
Това и друг път съм го чела, но защо е така?
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #79  
Стар 8th February 2007, 21:19
Reminder Reminder не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Slyn4islava
Цитирай:
Първоначално написано от Reminder
Времево, най-важно е да НЯМА повече от 11-12 часа между две хранения. Това обикновено се отнася за вечерята и закуската. Демек, ако ядеш в 21ч. то е добре да закусиш до 9ч на др. сутрин. Няма(!) значение колко късни ядеш вечер.
Това и друг път съм го чела, но защо е така?
Ако до това време не постъпи протеин от храната, то тялото започва да разгражда тъкани, обикновено мускули. Никой, предполагам, не желае да е кости и мазнина
Отговори с цитат
  #80  
Стар 9th February 2007, 08:59
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

хъм.... тогава трябва да закусвам в 6:30.... това вече ще е проблем
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: годишниметаболизъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:11.