IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th July 2013, 18:36
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Да, и аз съм чела за фитоестрогените, по-специално тези в соята, че в дългосрочен план, използвани в прекомерни количества, може да доведат до рак на млечната жлеза. Не смятам, че е чак толкова лесно да предозираш с фитоестрогени единствено чрез храна и естествени екстракти, които не са концентрирани по някакъв начин и нямат кой знае каква химична обработка. Хареса ми това за метаболизма. Ленено семе досега съм си взимала само в едни малки пакетчета от аптеката. Вероятно за хранителни цели е в по-големи разфасовки и, както казваш, смляно.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 4th July 2013, 19:33
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

И това е относително. Аз например съм чела статистика, че азиатките страдат 6 пъти по-малко от рак на гърдата сравнение с европейци. Също навлизат в менопаузата доста по-късно от нас. Едва ли в случая играе само един фактор, предполагам че и генотипа им е различен, но и фитоестрогените също имат роля в това. За соята знам, че е лош източник на фитоестрогени, люцерната е добър, освен това е много полезна за куп други неща. Важно е да се грижим за здравето и функциите на организма си. Лошото е, че сме в Ринопластика, пък ги заформихме едни.................... Не знам как все още не са ни изстреляли в подходяща тема.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 4th July 2013, 20:28
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Права си за оф-топика За всеки случай си копирах рецептата и спирам
Отговори с цитат
  #54  
Стар 4th July 2013, 20:29
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
Wink

ivvve да не си пипа носа - не ти е в това проблема. не знам кой какво ти е говорил за него, но определено е злобял. 80% от хората на нищо не приличат и като започнат да намират кусури са ми много смешни..особено пък такива измислени. само ще спомена, че на моя нос са се подигравали все хора, които изглеждат супер зле..дори хора с по-големи носове от моя хахаха..и всеки път съм се чудила как е възможно 0о. то някой може да ти каже и от моста да скочиш, нооо тва не е причина да го правиш нали така .

пп: я виж носа на Rihanna и се успокой. Тя наистина има ужасно широк нос, но въпреки това всички са толкова впечатлени от всичко останало в нея, че никой не го забелязва

Последно редактирано от viviannn : 4th July 2013 на 20:43
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стесняваненавръхнанос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:54.