IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th July 2013, 15:16
mims583 mims583 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране удар след ринопластика

Здравейте,
Направих си моята операция преди една седмица. Имах крива носна преграда и костна гърбичка вследствие на травма. В момента съм с лонгета, извадиха ми тампоните от носа преди 2 дни.
Проблема е, че за нещастие снощи докато спях ръката ми се отплесна и си ударих носа от долу при преградата и малко закачих шината. След удара носа ми изтръпна.
Случвало ли ви се е подобно нещо и дали според вас съм разместила нещо. Освен това, още преди да се ударя вечерта, ме боли преградата и носа когато се усмихвам и се смея. Това нормално ли е?
Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th July 2013, 17:50
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Шина предполагам, че е лонгета. Ако си била с нея, има малка вероятност нещо да ти е станало. Тя предпазва именно от подобни неволни удари. Повечето вероятно сме се удряли случайно. Моят нос беше много чувствителен няколко месеца след операцията, предполагам, че при всички оперирани е така. Ти може да си почувствала нещо като много силен удар и чак изтръпване, но в действителност ударът да е незначителен по сила. За всеки случай, за да се успокоиш, спомени за случката на лекаря при консултацията и виж какво ще ти каже, но не вярвам да е станало нещо фатално за носа.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th July 2013, 19:06
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Кукумицинка е абсолютно права - незначителен удар може да го чувстваш като звраво круше! Няма страшно - лонгетите са за това. А колкото до изтръпването - днес навършвам 6 месеца от моята ринопластика и още чувствам леко изтръпване.
А колкото до удари - тренирам таекуондо, ДОСТА БОЙ ЯМ !!! Челно в носа не са ме удряли, но веднъж /на състезание/ така ме ритнаха в челюстта, че за 1-2 мин. ми причерня. Това беше на около 4 - ти месец от операцията. Е - оцелях и носа ми също! Дори ми се струва че се овърклокнах.

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 8th July 2013 на 19:10
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th July 2013, 17:48
mims583 mims583 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Мерси много за отговорите! ...Много съм се притеснила и започвам да се филмирам. :s В събота ми махат шината, дано всичко е наред
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th July 2013, 20:30
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Няма страшно - всичко ще бъде наред! Пожелавам ти приятни емоции с новото носле. Първите 2-3 дена /понякога и повече/ се прекарват във висене пред огледалото и щателно проучване на всеки кводратен милиметър. Всички сме минали през това, така че не се безпокой - не си се филмирала, филмирането тепърва започва с махането на лонгетата............ Пожелавам филма е хубав и с щастлив край!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ударследринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:46.