IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 16th July 2013, 11:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

19/20 годишна бях
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #32  
Стар 16th July 2013, 13:27
Lorretta Lorretta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Град: София
Мнения: 33
По подразбиране

Браво на теб аз на 22
Отговори с цитат
  #33  
Стар 16th July 2013, 13:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Но с течение на годините става все по-яко.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th July 2013, 13:38
Lorretta Lorretta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Град: София
Мнения: 33
По подразбиране

Да така си е.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 4th May 2014, 09:23
lady25 lady25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Ехе колко се развила темата, пък аз не съм разбрала
Та на въпроса на 23 започнах с мъжа ми , но преди това съм пробвала сама влечеше си ме по принцип, ама не намирах правилния човек
Вие колко често го правите, защото при нас е един път в месеца горе долу, но на мен ми се иска повече , но пък ме е страх , че ако си правя по- чести клизми може да си докарам някоя беля .....
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th May 2014, 01:07
TheJack TheJack не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Сега открих тази тема и искам да споделя каквото знам по въпроса:
Първо анкетата:
- Защо повечето мъже умират за анален? Какво толкова намирате в него? - Гледката е невероятна, второ самият факт че жената се съгласява на такъв акт е много вълнуващ и не на последно място усещането от проникването е много приятно.
-Мислите ли че удоволствието се дължи от психическата нагласа, че вършите нещо забранено и жената ви е напълно подвластна в този момент? - Психическата нагласа е 90% от сексуалното удоволствие независимо от конкретната техника според мен. За подвластност на жената - не бих казал. Това удоволствие може да се предизвика по друг начин ( на мен не ми е приоритет) и въобще не е свързано с ануса. Виж факта че жената е напълно Съгласна е адски възбуждащ.
-Какво ви харесва най- много в аналния секс? Както казах по-горе самият факт че жената е съгласна
-Коя е любимата ви поза и с какво тя е по- добра от останалите? - Определено Кучешката - заради гледката, но за анален секс е добре да се почва странично за по лесно проникване.
-Имали ли сте инциденти и това били ви смутило? - Да при първият опит дупето на гаджето ми тогава малко се беше разранило и това ме притесни доста повече отколкото нея, но после проучих подробно как трябва да се правят нещата и после не е имало инциденти. Не би ме притеснило ако жената се изпусне по време на акта, но с подходящата предварителна подготовка това е малко вероятно да се случи.

-Колко често го практикувате? - Засега само два пъти, но определено ще продължа.
- Доставя ли ви удоволствие или го правите само, за да задоволите желанията на мъжа? И двете - Като се има предвид че съм мъж.
- Кой е най- подходящия начин за почистване на ануса според вас, за да няма инциденти и правите ли го без предварителна подготовка? Задължително трябва да се почиства предварително. Има един изключително лесен бърз и приятен начин за това. Сваля се слушалката на душа и се пуска водата да тече на струя. Насочва се към ануса на няколко сантиметра от него и водата сама прониква без да се налага да се вкарват някакви накрайници. Иска се малко практика докато се улучи точната сила и ъгъл на струята, но после става елементарно. Две - три промивки с малко вода и готово. Не трябва обаче да се прекалява с количеството вода за да може да се изкара цялата наведнъж, защото ако е повече може да проникне по-навътре и след това да излезе когато не трябва.
- освен промивката - задължително трябва и допълнителна подготовка. Първо жената трябва вече да е възбудена преди изобщо да се стига до контакт с ануса. След това трябва да се масажира с пръстче и лубрикант ( най- добре на водна основа и без обезболяващо - когато нещата се правят като трябва няма да има болка). След това леко се вкарва един пръст и се масажира нежно ануса за да се отпусне. После се вкарват два и така докато отворът е готов да поеме мъжки пенис без усилие. В началото се изисква много време за предварителната подготовка но с времето то намалява. Самото проникване също трябва да е много внимателно поне в началото и при най-малкия дискомфорт да се казва за да има удоволствие, а не разочарование.

- Случвали ли са се гафове някога и как реагирахте вие и партньора ви на това? - Засега не са се случвали.
- Правите ли го със случайни партньори или само с някого, на когото имате пълно доверие? - Пълното доверие според мен е абсолютно задължително.

За пръв път проникнах в ануса на жена на 24 години, а преди две седмици за пръв път жена ми проникна в мен с пенис колан. Затова и съм отговорил на въпросите и за мъжете и за жените.
За честотата - От години не съм го правил, защото жената която обичам не може по здравословни причини (Х...). Преди съм го правил с други и много ми е харесвало и желанието ми за анален секс не можа да угасне. Затова реших, че след като тя не може да е приемащата страна може да обърнем ролите. След няколко месеца самостоятелна подготовка наскоро се осмелих да и предложа да опитаме. Първоначално и беше странно, но след като нямаше риск за нея от нараняване се съгласи. Направихме го и се получи страхотно още от първия път. Много забавно и много вълнуващо и все едно че ни беше за пръв път (то така си и беше по този начин). След няколко дни повторихме и беше още по-хубаво. Оказа се че жена ми е страхотен любовник ... Междувременно и стандартния секс помежду ни е по- невероятен от всякога.
п.п. С желание, старание и без ограничения в мисленето - всичко е възможно.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th May 2014, 07:24
lady25 lady25 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Bravo na teb, ne moga da povqrvam , 4e muj e tolkova 4esten v tozi forum, ako nqma nqkakuv bazik vcqlata rabota
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th May 2014, 16:06
TheJack TheJack не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady25 Виж мнението
Bravo na teb, ne moga da povqrvam , 4e muj e tolkova 4esten v tozi forum, ako nqma nqkakuv bazik vcqlata rabota
Няма бъзик Просто реших да споделя в синтезиран вид това което съм научил за аналния секс за да е полезно и на други. Още повече, че е от личен опит, което всъщност е целта на темата, нали?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th May 2014, 10:04
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И аз не мога да повярвам. Браво за откровението!
Малко ми е странно това за смяна на ролите, но ... всеки си знае себе си.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 19th June 2014, 10:42
molly69 molly69 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 3
По подразбиране

Аз лично обичам отзад, с болката се свикава след 2-3 път
_________________
метални решетки, vrati, пощенски кутии
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АНАЛЕНСЕКСвъпросикъмдватапола
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.