IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th July 2013, 14:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз пеперуди не видях,ама явно ти се иска....хахахаа.Ако нямаше проблем,нямаше да я има темата Да,бракът е от двама ,и ако няма щастие не си струва да го има изобщо!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th July 2013, 14:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bambina82 Виж мнението
Значи да до уточня той само ги гледа без да си пише с тях или дори да се пипа или самозадоволява просто си разглежда камерите които са си на живо и не се заплаща. Може би и аз имам вина до някъде в началото преди година - две като открихме сайта гледахме заедно , супер много ме възбуждаше това той да гледа други жени и обратното той се възбужда ако аз гледам мъже ,разказвали сме си кой как го прави с друг и така нататък но беше нещо ново и интересно.
При това до уточнение, не мисля, че въобще може да се говори за проблем, по скоро аз се питам как така се е получило, че преди дори сте гледали заедно и това ви е харесвало, а в един момент всичко се променя.

Сега съвета ми е да опиташ да го приемеш това, всичко останало ще доведе до разрив в отношенията ви. Трябваше тези неща да ги напише в първият пост, защото това, което написах аз, явно не е точно за твоят случай !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th July 2013, 14:27
bambina82 bambina82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Това си е било само фантазии без истинско желание за правене на секс с други хора , задоволяването което получаваме един от друг ни е предостатъчно .Може би и аз не започнах темата по на широко за да не разпъвам локуми но явно трябват и подробностите.

Това което сме правили преди на мен ми е омръзнало вече ,а на него му е станало мания така да го нарека ,от което аз с времето започнах да се дразня ,нямам нищо против да си гледа от време на време ,но когато стане редовно занимание ,започва да дразни и да става неприятно . Както прочетох в една друга тема колкото и да си хубав и със самочувствие в един момент ,това започва да те подтиска .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th July 2013, 14:34
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Бамбина,сега вече те разбирам.За да стане мания значи му харесва толкова много,че не знае как да спре.Говори му .
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2013, 14:34
Lorretta Lorretta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2013
Град: София
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Аз пеперуди не видях,ама явно ти се иска....хахахаа.Ако нямаше проблем,нямаше да я има темата Да,бракът е от двама ,и ако няма щастие не си струва да го има изобщо!
Виж няма да споря с теб явно не си от досетливите. Това с пеперудите беше ирония но ти не си я схванала. Имах предвид че вие гледате на нещата или в едната крайност или в другата и по това съдите мъжа й че едва ли не й изневерява. В брака не е нито само черно нито само бяло има и сиво има и по светло сиво (и под сиво не разбирай нещата буквално имам предвид смесени нюанси)Относно пеперудите не се тревожи отдавна съм си извоювала правото да получавам това което ми се иска. На изречението ти "и ако няма щастие не си струва да го има изобщо!" да на думи е така, но когато има деца отново има нюанси.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th July 2013, 14:35
bambina82 bambina82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 8
По подразбиране

Ох хора съвсем ви обърках
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th July 2013, 14:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Виж сега, аз не знам що за човек е твоят любим, но все пак ако те обича и не е някакъв краен егоист, може би трябва да му споделиш, за това нещо, но много е важно какво точно ще му кажеш.Наистина е важно какви думи ще подбереш, как ще се изразиш, за да има и ефект и все пак стига да не е голям егоист, тогава той може да промени нещо и ако толкова не може да се откаже от това удоволствие, то най малко да го прави, когато теб те няма и без да знаеш, това също е някакво решение.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th July 2013, 14:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Лорета,и да има деца е по-добре разделени и щастливи родители,отколкото обратното Винаги има избор,а не само думи Твоята ирония породи смях в мен,нищо повече/което и изразих в няколко срички/.АКо беше чела внимателно,нямаше да се наложи да пишеш толкова и да отправяш заключения на никому ненужни
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th July 2013, 14:44
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lorretta Виж мнението
Имах предвид че вие гледате на нещата или в едната крайност или в другата и по това съдите мъжа й че едва ли не й изневерява.
Това не е вярно разбирането за изневяра е индивидуално и то зависи от мирогледа на един човек. Това, че ти виждаш и усещаш едни неща по един начин, не означава, че всички хора мислят и възприемат, като теб.

Разберете нещо много важно и то е, че всички хора са много различни !


Не може всички да възприемат и да мислят по еди и същи начин, това са неща дори, които човек не може да промени в себе си !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th July 2013, 14:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Това не е вярно разбирането за изневяра е индивидуално и то зависи от мирогледа на един човек. Това, че ти виждаш и усещаш едни неща по един начин, не означава, че всички хора мислят и възприемат, като теб.

Разберете нещо много важно и то е, че всички хора са много различни !


Не може всички да възприемат и да мислят по еди и същи начин, това са неща дори, които човек не може да промени в себе си !
Напълно съгласна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нормалнолимъжътмидагледасекскамеринаживо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:48.