IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1471  
Стар 23rd August 2013, 23:23
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Гери,чудесно изглежда нослето Със здраве да си носиш!Има огромна разлика като се сравни с това как е бил преди,Дилбер определено си разбира от работата,не е като нашите прехвалени пластични хирурзи. Изтрий спомените от лошите предишни опити и гледай само напред
Отговори с цитат
  #1472  
Стар 24th August 2013, 14:55
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Savi Виж мнението
Гери,чудесно изглежда нослето Със здраве да си носиш!Има огромна разлика като се сравни с това как е бил преди,Дилбер определено си разбира от работата,не е като нашите прехвалени пластични хирурзи. Изтрий спомените от лошите предишни опити и гледай само напред
Благодаря ти!
Отговори с цитат
  #1473  
Стар 25th August 2013, 01:21
rabuf rabuf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, някой може ли да ми каже актуалните цени при Дилбер и Илхан за първа ринопластика и приблизителните допълнителни разходи. Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #1474  
Стар 25th August 2013, 17:43
plammmy plammmy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Здравей, при Дилбер първа операция е 3000 евро, за консултацията при него не съм сигурна дали се плаща, но във форума някъде мисля четох, че е безплатна. За Илхан не знам как седят нещата. Изследванията мисля че също си ги плащаш и разходите за антибиотици, след операцията, но за суми не знам, понеже и на мен ми предстои, те първа ще разбера
Отговори с цитат
  #1475  
Стар 26th August 2013, 10:01
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Първа операция при Дилбер е 3000 евро, но предполагам може да се коригира цената според тежестта на случая, затова е най-добре да се пита доктора. При Илхан, доколкото помня, цените са същите. Консултациите при всички турски хирурзи са безплатни. В болницата си плащаш изследванията преди операцията - 120 долара и лекарсвата след операциятя са около 100 лтурски лири.

Цената от 3000 евро вклочва престоя в болницата и е само за болница Етика!! Докторите не работят в болници, а имат договори за операции с тях. Етика беше най-евтиния вариянт за Дилбер, има и по-луксозни болници, които ще повишат цената на операцията и на изследванията.
Отговори с цитат
  #1476  
Стар 26th August 2013, 10:12
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Пускам две снимки 2 месеца и половина след операцията - върха ми е подут, но мисляя, че става все по-добре аз поне съм много щастлива!

Снимките са от фестивала в Жеравна, по принцип не се разхождам в дрехите на прабаба ми
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (88,1 КБ, 297 views)
Отговори с цитат
  #1477  
Стар 26th August 2013, 10:13
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Не можах да ги кача заедно, извинявам се
Attached Images
Тип файл: jpg image.jpg (92,0 КБ, 299 views)
Отговори с цитат
  #1478  
Стар 26th August 2013, 10:24
Аватара на Savi
Savi Savi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Супер ти е нослето,Ели, а в тази носия изглеждаш чудесно Много ми харесаха снимките добре,че има още хора,които уважават българските традиции.
Отговори с цитат
  #1479  
Стар 26th August 2013, 10:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето така искам да ми започва всеки ден с широка усмивка на лице
Ели нямам думи просто, страхотни снимки и ти също си приказна, с тази носия толкова си хубава, липсва ти само една роза зад ухото и аз като те видях и се стих за една песен, с която искам да поздравя всички вас -

http://www.youtube.com/watch?v=j9AARNe7GxI

За носа ти няма нужда да го коментирам мисля, че всеки сам може да прецени от снимките преди и сега. Дилбер ти е направил перфектният нос за лицето то, толкова добре се връзва с устните ти и всичко останало

Мерси и за информацията, която сподели по темата, аз сега отварям един текстов файл и започвам да събирам всичката важна информация, за да мога скоро да направя плануваната тема със всичката важна информация.
Отговори с цитат
  #1480  
Стар 26th August 2013, 12:42
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Супер е нослето,Ели!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:03.