IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th August 2013, 15:43
raybeez raybeez не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 12
По подразбиране Мъжка козметика

Здравейте ,
Значи на 20 години съм и имам проблемна кожа - лесно се омазнява и понякога се появяват пъпки . Не ми се ходи по козметици и салони искам ,ако някой може да ми препоръча качествени продукти,с които да се грижа за кожата си и да ми обясни точно кое кога се нанася и тн. Изобщо не съм запознат честно казано с тези неща и до момента не съм използвал нищо по- специално. Дано някой може да ми помогне ,благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th August 2013, 23:38
ElenaMileva ElenaMileva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 109
По подразбиране

Тези 2 продукта на Vichy са много ефикасни

http://www.enzo.bg/vichy/homme-purif...histvassh-gel/

http://www.enzo.bg/vichy/homme-norma...nata-na-kozha/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th August 2013, 11:32
julkata julkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 15
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от raybeez Виж мнението
Здравейте ,
Значи на 20 години съм и имам проблемна кожа - лесно се омазнява и понякога се появяват пъпки . Не ми се ходи по козметици и салони искам ,ако някой може да ми препоръча качествени продукти,с които да се грижа за кожата си и да ми обясни точно кое кога се нанася и тн. Изобщо не съм запознат честно казано с тези неща и до момента не съм използвал нищо по- специално. Дано някой може да ми помогне ,благодаря предварително
Здравей,
Аз ползвам този уред http://www.krasivotialo.com/za-kraso...%BD%D0%B5.html и съм много доволна, става и за мъже, брат ми също го ползва. Изпробвай го, определено има ефект.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th August 2013, 13:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от raybeez Виж мнението
Здравейте ,
Значи на 20 години съм и имам проблемна кожа - лесно се омазнява и понякога се появяват пъпки . Не ми се ходи по козметици и салони искам ,ако някой може да ми препоръча качествени продукти,с които да се грижа за кожата си и да ми обясни точно кое кога се нанася и тн. Изобщо не съм запознат честно казано с тези неща и до момента не съм използвал нищо по- специално. Дано някой може да ми помогне ,благодаря предварително
Бях на твоята възраст,когато аз заимах проблеми с акнето и започнах да правя глупости с козметика,козметици, дерматолози и много пари на вятъра без траен резултат.АКНЕТО Е ВЪНШЕН БЕЛЕГ НА ЗДРАВОСЛОВНОТО ТИ СЪСТОЯНИЕ.Трябва да се изследваш,а не да протакваш.Отиди да ти направят пълна диагностика на здравето,тоест органите,за да разбереш какво ти има.При мен беше много сложно и навързано,но главната причина беше стафилококова инфекция.АКо пъпките са ти кистозни,големи и болезнени най-вероятно е същата бактерия,защото е най-често срещана.Хваща се от консерви и изобщо гадна храна.
Всякакви процедури и уреди само замазват положението,от опит ти го казвам.Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 26th August 2013 на 13:27
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th March 2014, 16:08
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

У нас мъжът ми ползва продукти на Менсайънс http://bg.strawberrynet.com/mens-ski...122270/#DETAIL
и на Зирх Интернешънъл.
Доволен е
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжкакозметика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:37.