IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 21st September 2013, 01:36
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

такива отговори като от предишната страница написани в един и същи стил, с толкова възклицателни и похвали изглеждат като реклама просто. Все пак всеки може да си направи регистрация и да напише два поста, нямам нищо против, но най доброто за определения доцент можете да направите като пуснете и малко снимки с похвалите. Днес говорих със секретарката и вече имам дата за консултация с доцента след месец и половина, за да изясним евентуална ринопластика, втора за мен.
Отговори с цитат
  #392  
Стар 22nd September 2013, 12:16
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lacheto6 Виж мнението
Здравейте отново имам няколко въпроса,моля тези,които са си правили ринопластика да отделят 1-2 минути и да ми отговорят,защото много се притеснявам :/ Операцията ми беше на 5.07,а днес ми махнаха всичко и си видях новия нос.Нормално ли е 4 ден след операцията горната устна и разстоянието от нея до носа,както и върха на носа да не си ги чувствам както преди,даже не мога да се усмихвам широко както преди? Кога ще се оправи това трябва ли да слагам лед под очите и на бузите,за да ми спаднат подутините ? и ще ми спадне ли самият нос,защото въпреки,че формата ми харесва,старият ми нос беше толкова тесен и с малко връхче и ноздрички,само леката гърбица беше проблемът,поради който исках ринопластика,а сега е доста широк и с голям връх.. всички около мен ми повтарят,че това е,защото има отток и подутини,но аз толкова се притеснявам да не остане така..моля ви,кажете ми мнението си !
и моя връх е гигантски в момента..направо като го погледна и ужассс..почти като на кубрат пулев. и преди не беше от най-тесните, но изглеждаше нормално. дано да спадне, че нз какъв ще ми е цялостния изглед с това копче ...
Отговори с цитат
  #393  
Стар 23rd September 2013, 09:38
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Nenna,чета поста ти и не ми се вярва чак!!!!Ти дори имаш проблем с дишането-това на нищо не прилича. Разбирам,че не ти се разправя,но всичко си остава за твоя сметка-и финансово и здравословно и психически. Пожелавам ти да разрешиш проблема и по-малко изхабени нерви по "лекари".Опитвам се да бъда позитивна,но подобни случаи ми идват в повече.
Вече взех сериозно да се замислям и ще изчакам още няколко месеца, ще направя консултация с друг специалист и ако някой се съгласи да ми направи писмена експертиза за състоянието ми след операцията (че нали все пак колегиалност, след първата ощерация една мн надъхана УНГ щеше да реши всичките ми проблеми, ама като видя снимка направо не вярваше на очите си - каза, първата й реакция беше, че снимката е неточна, това е невъзможно) ще се опитам да придвижа нещата. Снощи реших да го поразгледам за малко тоя нос отблизо, че по принцип се старая да не се заглеждам, е, има си го белега и цяла вечер се чудих с какъв акъл ПРОФЕСОРА реши да ми каже, че тоя белег не бил кой знае какво. Та защо си правих тая операция - да махна гърбица и да отимам несиметричен и закърпен недишащ нос.
Много внимавайте всички, които сте решили да предприемете тази стъпка. Все повече се убеждавам, че не стават нашите доктори. Говорех с един познат доктор и му разказах как Джамбазов на всяко ходене ми дава все някакви мазила, спрейчета и др...... да пробваме, нали да пробваме, ако искам и антибиотици. Та познатия ми доктор каза, че като има дежурство и почват да идват майки с деца (той не е педиатър), за да не се занимава, а и да не рискува, просто им предписва нещо хомеопатично, да се приберат и да пробват и ако не стане пак да дойдат, ама с тая разлика, че моето ходене ми коства поне 100 лв. Че и любимия ми доцент така казва - виж какво ще стане и ако искаш пак ела.........Не заслужава и стотинка тоя човек, камули тия пари, дето му даваме да се упражнява на нас!
Отговори с цитат
  #394  
Стар 23rd September 2013, 09:46
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoUbe Виж мнението
такива отговори като от предишната страница написани в един и същи стил, с толкова възклицателни и похвали изглеждат като реклама просто. Все пак всеки може да си направи регистрация и да напише два поста, нямам нищо против, но най доброто за определения доцент можете да направите като пуснете и малко снимки с похвалите. Днес говорих със секретарката и вече имам дата за консултация с доцента след месец и половина, за да изясним евентуална ринопластика, втора за мен.
Само да ти кажа, че екип на Джамбазов и самия той са мн добре информирани какво се пише в този фором. На няколко пъти са ми правели коментар на питане или заключение да не се ръководя от форума или вие вече всико знаете от тия форуми, няма какво да ти обясняваме, или виж по форумите... Точно преди 2-та операция, показвам им аз носове и даже бях намерил един хубав негов (хубав, никой да не се обижда, но имам в предвих напълно симетричен, без големия връх, но като гледах момичето си беше натурално красиво, така че явно носа не е бил с голяма корекция) и през това време изскача снимка на нос, който съм свалила от американски сайт за грешки при ринопластика и той като го видя само наведе глава подсмихна се леко и вика то и тоя аз съм го правил.......
Та няма как да не сложат по някой хубав коментар, особено в последно време дето май само мн оплесканите пишем на дълго и широко.
Отговори с цитат
  #395  
Стар 23rd September 2013, 14:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Още от като се включих в този форум съм си задавал въпроса, дали лекарите, които коментираме четат тези теми, все пак е нормално да се интересуват, какво говорят за тях хората. Най лошото е, че четат и не си взимат бележка и си продължават в същия дух.
Всеки хирург има несполучливи операции, но това отношение, което имат към пациентите е смущаващо.

Аз ще ви кажа, защо на някои не им пука и не си променят отношението, първо те просто са си такива хора и второ, ако някой хирург, като Джамбазов в случая, на който графикът му за операции е пълен с месеци напред и той вижда, че въпреки негативните коментари, пак има толкова клиенти е сметнал, че някакви мнения във някой форум не са никакъв проблем и няма нужда нещо да променя. Но той и да иска няма какво да промени, защото то си е до човек, някой просто не им пука за хората, че някой ще страда или не, те мислят повече за тях си и за парите !
Отговори с цитат
  #396  
Стар 23rd September 2013, 16:36
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

[QUOTE=Pufpaf;792694]Още от като се включих в този форум съм си задавал въпроса, дали лекарите, които коментираме четат тези теми, все пак е нормално да се интересуват, какво говорят за тях хората. Най лошото е, че четат и не си взимат бележка и си продължават в същия дух.
Всеки хирург има несполучливи операции, но това отношение, което имат към пациентите е смущаващо.

Напълно си права!!!
Впрочем им е направило впеатление, че пациентите им намаляват. При последното ми посещение се обадих да помоля ако случайно някой се е отказал от часа си да мина по-рано, че пътувам, а винаги закъсняват с графика, се се мотая по 1-2 часа по кафета. Кетито беше мн учудена, хахаха, как пък някой ще се откаже от часа си....... След час ми каза да ходя, нямало голям наплив. После ги чух да си гугутката на терасата, докато чаках доцента, че само за днес имало няколко човека, които не са дошли и не са се обадили. Лека полека ще се усетят нещата. Като ме гледате колко съм приказлива може да се досетите с колко хора се виждам и колко хора ми се чудят на носа и на идеята да си причиня едно и също 2 пъти. Е, логично е, че тези хора и техните близки няма да посетят този кабинет....... и лошото е, че не съм само аз.
Отговори с цитат
  #397  
Стар 23rd September 2013, 17:39
arkadiq arkadiq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 2
По подразбиране

днес и аз се сблъсках с същия проблем и гадното и нагло отношение,също звънях да запиша час при д-р Джамбазов,също изнервена секретарка,която ме попита какъв е проблема при мен,при моето объяснение тя паралелно водеше друг разговор с някоя друга своя колежка,а аз явно съм обяснявала на себе си за проблема ми с синузите от 2 месеца,след като преключи "разговора " си с колежката пак ме попита какъв е проблема...опитах се да се задържи самообладание и да не дигна скандал,най-накрая тя ми каза че съм записана под номер 386,нито дата,месец,нищо,и щяла да ми се обади,но кога,коя година и век питам се аз.такава наглост и грубото държание не съм виждала,колкото и добър този лекар ,но с такова отношение нямам никакво желание да съм при него,не единсверн все пак,слава на господ че има и други клиники не с по-малко добри професионалисти,за това да не си хабя нервнета система,ще се запиша в клиника КАСПЕЛА,за която има доста добри отзиви,първо бях звънала там за д-р Джамбазов където доста културно ми казаха че преглеждал еди в коя си клиника и ми дадоха номера,и за това да не чакам обаждането неизвестно кога и дали вообще ще има такова от бясната секретарка,ще се запиша в КАСПЕЛА,много добри отзиви за д-ц ДОЙКОВ,д-р КРЕМА,д-р КУЛОВ -не,ужасни отзиви за него. а д-р ДЖАМБАЗОВ да вземе да оправи си служителе,не сме скот че да се относят с нас така!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #398  
Стар 23rd September 2013, 18:07
arkadiq arkadiq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 2
По подразбиране

с същия проблем се сблъсках и аз днес,само че при мен съм била записана под номер 386,нито дата,месец,година,нищо...так а че недейте да оправдавате наглото и грубо държание на бесните секретарки с много работа на д-р Джамбазов,не сме скот да се относят с нас така,слава на господ че има и други клиники с не по-малко добри специалисти и човешко отношение
Отговори с цитат
  #399  
Стар 23rd September 2013, 19:01
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

да това си е ясно. Първата пак беше при него, но не знам дали проблема не беше в мен. В началото беше супер носа, след 3 месеца започна да хлътва дясната страна и така си остана, надявам се втория път да се справи, или проблема е бил в мен че след втората седмица вече бях във фитнеса с вдигане на тежки щанги и бягане. Някъде прочетох че физическите упражнения след ринопластика довеждат до това хлътване.
Отговори с цитат
  #400  
Стар 27th September 2013, 16:23
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoUbe Виж мнението
да това си е ясно. Първата пак беше при него, но не знам дали проблема не беше в мен. В началото беше супер носа, след 3 месеца започна да хлътва дясната страна и така си остана, надявам се втория път да се справи, или проблема е бил в мен че след втората седмица вече бях във фитнеса с вдигане на тежки щанги и бягане. Някъде прочетох че физическите упражнения след ринопластика довеждат до това хлътване.
И и след двете не съм мърдала, даже ме беше страх да се возя в колата след операциите, за да не ме друса и разни дриги тем подобни простотии, месеци наред се попиирах от двете страни, за да не се завъртя и да забия случайно златния нос със възглавницата и да му стане нещо, та е няколко думи пазах го като златна кокошка, ама и моята дясна е с дупка.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.