IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd November 2011, 16:51
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Пусни стерилна урина,за да се види кой ще е АБ,дотогава-спазмолитици за дискомфорта и топли чайчета(с червена боровинка най-добре)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th November 2011, 08:33
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Оказа се, че имам най-вероятно възпаление на левия бъбрек- посетих нефролог, изписа ми антибиотик Duracef, ехография и изследвания на кръв и урина, дано не е нищо сериозно.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th November 2011, 12:30
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Оказа се, че имам най-вероятно възпаление на левия бъбрек- посетих нефролог, изписа ми антибиотик Duracef, ехография и изследвания на кръв и урина, дано не е нищо сериозно.
Дано....предполагам,че ще се повлияеш от АБ и всичко ще отмине.И аз в момента съм в подобна ситуация
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th November 2011, 19:32
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Мише, дано се оправиш и ти по-бързо. Аз съм добре вече, антибиотика ми помогна, на изследвания съм чак в сряда.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th July 2013, 11:52
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Наистина може би всяка жена е имала цистит и знае колко е неприятно.Сега в разгара на лятото цистита се проявява особено често при посещения на басейни или на море, когато банския е мокър също.за да се избегне уровъзпалението,аз лично взимам и препоръчвам сок от червена боровинка. Помага много при тези инфекции-превантивно или когато проблема вече е налице. ежедневната консумация на 300 мл от сока на червената боровинка предпазва от цистита. Аз използвам био продуктите на Абофарма. На много сносна цена, а с немско качество. http://www.zdravemarket.bg/bg/ezine/show/-10367.php
Добре повлиява също и чай от лайка-пия по литър-два и за няколко дни неприятните симптоми като парене и болки отшумяват.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th August 2013, 13:26
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Не помня откога не съм имала пистъпи на цистит...
Ама от тогава промених сто неща - начин на хранене, на мислене.
Сок от арония, ама натуранен, не от онези подсладени глупости на прехваления професор не знам си кой си..
Има едно нещо, за което информацията е противоречива, но пък съм го пила и не е болка за умиране. Абсолютно ултимативно средство за справяне със всякакви бацили, инфекции и патогенни организми. MMS се казва. Много е просто, и е евтино. Но човек трябва да прочете едва ли не целия им сайт, за да добие пълна представа за нещата. Ето тук: http://www.mmsbulgaria.com/
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th August 2013, 15:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Циститът е знак,че нещо не е наред вътре.Най-честата причина е инфекция,гъбички,болни бъбреци и тн.Самолечението не води до нищо добро
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 25th September 2013 на 16:30
Отговори с цитат
  #18  
Стар 25th September 2013, 13:38
mihaela67 mihaela67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brooklyn Виж мнението
Здравейте, не успях да намеря такава тема, затова реших да отворя нова.Става дума за един доста неприятен проблем, с който преполагам доста жени са се сблъсквали - цистита! На мен ми се появи преди 2 години, ей така от нищото.....и е адски болезнено и дискомфортно. Лекувала съм се с какво ли не и той отшумява,но сега когато времето се развали и захладня, симптомите пак започнаха да се обаждат
А вие момичета с какво се лекувате, дайте предложения?
Въобще не се самолекува, че аз преди няколко години такава беля щях да си докарам със самолечение на цистит от настинка- зарпочнах и аз с мечо грозде, после пих Циплофлоксацин, после нещо др. по препоръка на приятелка и почини се бях докарала до хронично състояние.Спаси ме д-р Димитър Спасов, но пих яки и много скъпи таблетки!Така че не чакай и никакво самолечение!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th September 2013, 08:13
mihaela67 mihaela67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Mише, мерси, ще изчакам до утре, и ако пак не ми действа, ще посетя уролог, просто питах за алтернатива, защото друг път още с първия прием след около час чувствам облекчение, а сега мина цял ден и ефект почти никакъв. Това не ми се беше случвало, ужасно е...
Никакво самолечение! Много са гадни последиците от недоизлекуван цистит!!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st November 2013, 15:54
vassilenna vassilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Ох и аз от много акъл как щях да се подредя сериозно направо не е истина. Слушам и аз акъла на една приятелка, на която доктора и бил изписал някакви хапчета, та викам да пробвам и аз и тогава да ходя на доктор, че и личния ми лекар малко се прави на луд с направленията, а и преди месец и малко бях ходила вече на гинеколог. Обаче от тези хапчета не ми олекна и накрая се примолих на личния и след това направо при гинеколога. Тя ми се накара хубава и ми изписа някакви билкови хапчета, които се водели хранителна добавка Уралгин СР, които били с екстракт от червена боровинка, бяла бреза и горски енчец. Като ме уверява, че комбинацията от тези трите работи били супер ефективни и ако с тези хапчета не мине ще трябва да включва и много по-скъпи и силни хапчета. за мое щастие обаче ми се размина само с тези хапове и сега съм добре. Та и аз като останалите съветвам да забравите за самолечението, че може сериозни проблеми да си докарате
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Цистит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:02.