IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 30th January 2014, 10:50
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

ще започна първо от това какво не съдържа за да си спокойна. първо че няма да ти навредио и второ, че не би могла да се предозираш. И така първо нямат кофеин, нямат сол, захар, мая, оцветители, а още по-малко ноксерванти , с кието масове се пълнят повечето продукти за отслабване.
Що се отнася до натуралните съставки има екстракт от манго, което ти е оръжието срещу мазнинките разбира се това не ти дава право да похапваш тайничко сладки неща,листа от зелен чай и солатин което те кара да се чувстваш сита. разбира се , за да има ефект трябва и спорт и правилен хранителен режим.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30th January 2014, 18:02
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

момичета, нямам намерение да се предозирам с каквото и да било, просто ми се иска да се повталя мъничко, но с качествен продукт. държа наистина да няма консерванти и други вредни добавки каква е цената на Хербалслим?
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th January 2014, 18:06
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Murder Виж мнението
Ето тук са изписани съставките - http://www.silabg.com/uf//stickers/1...caps_facts.jpg

Тук става въпрос за друг тип предозиране - примерно в много продукти не пише точното количество на кофеин и да речем че дневно пиеш по 1-2 кафета, а самият продукт съдържа още 300-400 мг. кофеин, то ти може да получиш главоболие от предозиране с кофеин. Когато знаеш колко е съдържанието на отделната съставка винаги можеш да усилваш или намаляваш дозите, така че добавката да работи оптимално за теб без да ти става лошо от нея.
благодаря за информацията и съставките, но всъщност в зеленото кафе също има кофеин нали така? и все пак каква е цената на този продукт?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th January 2014, 18:20
sam moga sam moga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Девойки, аз не съм девойка ама ще коментирам от наблюдавани ефекти при други хора:
1. Гореща вода с лимонов сок сутрин на гладно помага да топи мазнините - хем евтино, хем много здравословно.
2. Кетонните диети, които са супер нездравословни. Към тях спадат и прословутите диети с много протеини, които впоследствие създават други неприятности, от натрупването на много слузни вещества.
3. Познати успяваха да намалят килцата с Акай-бери, но други пък не успяваха.
4. Зеленият чай действа, но да се внимава с него - много тонизира и понякога използващите качествен зелен чай направо пощуряват. )) И от това също се топят мазнинки.
5. Прословутият у нас продукт Сириус-Д помага за плавно и здравословно вталяване, без да отслабвате. Т.е. без да се чувствате слаби и изтощени - намалявате килограмите. Ама излиза скъп.
6. Най-здравословно си остава яденето на много целулоза, която извежда от организма доста шлаки.
7. И също изпитана диета, при която се яде достатъчно, няма да се чувствате гладни - хранене в Зоната на Бари Сиърс. Но трябва да се заредите с търпение да смятате какво ядете...
Успех! И споделяйте опита!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st January 2014, 09:27
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

и аз съм чула за вода и лимон, но пък като чуя за названието на някоя диета и направо пощурявам.предпочитам да се огранича в яденето, но не някой да ми казва в колко часа колко да изям. така като гледам и това, което се сподели се замислям върху два продукта Хербалслим и този дето Murder ми го е препоръчала. ще се консултирам с апетакар и взимам един от двата. и повечка спорт и това е.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd February 2014, 12:06
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

не, че нещо те вербувам, но пак ти казвам, че Хербалслим ще ти помогне в начинанието. не е опасен за здравето на организма, защото съдържа продукти които стимулират тонуса и в същото време топят килцата.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd February 2014, 14:17
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Реших да се спра на Хербалслим. дано резултатът бъде градивен и позитивен. започвам да го пия и ще се похваля, ако резултатите са добри.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th February 2014, 10:25
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Sunny Girl имай предвид, че Хербаслим е по-скоро продукт за потискане на апетита и блокиране нa усвояването на храната т.е. той е по-подходящ ако имаш проблем с контрола на храната. Съставките в него по никакъв начин не предизвикват липолиза (разграждане на мазнините), докато Detonatrol е точно за хора, които се хранят правилно и тренират умерено, защото ускорява метаболизма допълнително и отделно дава енергия за по-интензивни тренировки.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 4th February 2014, 11:24
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

+1 за детонатрол,аз го ползвах и на приятелката ми взех - резултатите и при двамата са индентични,загуба на мазнини,по-добро настроение,повече енергия,без проблеми със съня или други странични ефекти.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th February 2014, 14:37
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

не съм много съгласна. за мен също е важно да топи мазнините и аптекарката ми обясни, че жените търсели и този продукт, защото африканското манго разграждало мазнините. иначе прави сте- продукта потиска и апетита, защото има солатин . но за мен също е важно, че няма оцветители, овкусители или консерванти, сол, мая. както е в повечето продукти.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помагайтенещозаотслабване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:06.