IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th March 2014, 11:08
Аватара на Pilar
Pilar Pilar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 24
Exclamation Реопераци и заплащане.

Здравейте, момичета, чета форума от сравнително скоро, и научих доста важни подробности за една предстояща операция за уголемяване на гърди. Тъй като се надявам живот и здраве ( с няколко дози късмет ) до края на годината и аз да се подложа на такава, все пак имам някои въпроси, чиито отговор не ми стана ясен. Пускам нова и предварително се извинявам ако вече е обсъждано някъде - не съм изчела всичко от-до, а и въпросите, които ме касаят в този момент са ми важни.
Та...доколкото разбрах на значително голям процент се налага втора операция по една или друга причина. Бих те ли ми помогнали да разбера в какви случаи една реоперация се поема от хирурга ( или както се води - безплатна, само със заплащане на упойка, консумативи и труд на персонала, което доколкото видях от вас варира до 1000лв)? Видях, че някои съфорумнички дори при втора операция поради КК, сменят и импланта, като това също не се заплаща?
Практика ли е по принцип, зависи ли от хирурга, в смисъл такъв - единия да е коректен, друг пък - не?
За д-р Ильо Стоянов, това което изчетох и намерих като информация за него, тук и в личния му блог, както и от негови интервюта, разбрах, че ако грешката е негова и/или преценката му е била грешна, той поема разходите за самата операция, като пациентката заплаща само упойка и консумативи мисля?
Не съм много запозната с правата си в тази сфера, та някой знае ли къде бих могла да науча и да се информирам повече, тъй като финансово изключително трудно бих понесла допълнителна операция на същатата цена.
Благодаря ви много!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th May 2014, 08:46
Аватара на MariahLaBelle
MariahLaBelle MariahLaBelle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ноелия Виж мнението
Здравейте, момичета, чета форума от сравнително скоро, и научих доста важни подробности за една предстояща операция за уголемяване на гърди. Тъй като се надявам живот и здраве ( с няколко дози късмет ) до края на годината и аз да се подложа на такава, все пак имам някои въпроси, чиито отговор не ми стана ясен. Пускам нова и предварително се извинявам ако вече е обсъждано някъде - не съм изчела всичко от-до, а и въпросите, които ме касаят в този момент са ми важни.
Та...доколкото разбрах на значително голям процент се налага втора операция по една или друга причина. Бих те ли ми помогнали да разбера в какви случаи една реоперация се поема от хирурга ( или както се води - безплатна, само със заплащане на упойка, консумативи и труд на персонала, което доколкото видях от вас варира до 1000лв)? Видях, че някои съфорумнички дори при втора операция поради КК, сменят и импланта, като това също не се заплаща?
Практика ли е по принцип, зависи ли от хирурга, в смисъл такъв - единия да е коректен, друг пък - не?
За д-р Ильо Стоянов, това което изчетох и намерих като информация за него, тук и в личния му блог, както и от негови интервюта, разбрах, че ако грешката е негова и/или преценката му е била грешна, той поема разходите за самата операция, като пациентката заплаща само упойка и консумативи мисля?
Не съм много запозната с правата си в тази сфера, та някой знае ли къде бих могла да науча и да се информирам повече, тъй като финансово изключително трудно бих понесла допълнителна операция на същатата цена.
Благодаря ви много!
Здравей,ако ти се налага да ти правят втора операция,поради една или друга причина и най вече ако е спешно недей да даваш пари,не трябва..естестено докрота,който и да е той ще си направи устата!!
Значи,ако ходиш при хирурха,който те е правил първия път не трябва да плащаш.Но ако не искаш да ходиш при него защото не си доволна или те е оризилил,хващаш си адвокат и въпросния доктор ще ти плати втората операция.Трябва да се научат вече на следоперативно отношение тези бизнесмени-доктори.При мен случая беше такъв с д-р Тонев..не ми взе пари,а му се искаше.Но го беше страх,от това което може да се случи после,защото следоперативното му отношение към мен беше покъртително и нечовешко!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
въпроси, заплащане, реоперации


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Реоперацизаплащане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.