IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2061  
Стар 31st May 2014, 20:01
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

a tozi sutien otdelno li se zakupuva ili e vklu4en v cenata,za6toto na men nikoi ni6to ne mi e kazal za nego
Отговори с цитат
  #2062  
Стар 31st May 2014, 20:21
loipi loipi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Отделно се купува,60-70лв е,аз от там си го купих.После си взех и от мола магазина на Триумф,има бял и черен.
Отговори с цитат
  #2063  
Стар 31st May 2014, 21:24
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте, аз съм вече на 35 дни след операцията, всичко е ОК, даже от седмица тренирам лека полека..друго ме притеснява обаче, цикълът ми закъснява с три дни, и се чудех дали не е от упойката, стреса около възстановяването, май поотслабнах..вие имали ли сте такъв проблем след операцията с разстройване на цикъла?
Отговори с цитат
  #2064  
Стар 31st May 2014, 21:29
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

da sa ti 4estiti,q kaji i ti za tvoqta operaciq,kak mina kolko kubika sloji,pri koi doktor be6e i vsiko koeto se seti6.Za cikala nqkoi drug da ti pomogne s mnenie 4e az vse o6te nesam operirana(v ponedelnik 6te sam) i neznam.
Отговори с цитат
  #2065  
Стар 1st June 2014, 08:09
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Оперира ме И.С., 375сс, анатомични, среден профил..

Опитваш да си представиш резултата, и аз бях така..радвам се, че послушах момичетата от форума и доктора, защото се бях запътила да слагам по малък размер и щях да съжалявам..за мен тези явно бяха минимума- 172см, 55кг..с дрехи даже не си личат, даже и с бански..
Доколкото прочетох имаш деца-за мен това беше най големия зор при въстановяването..но две седмици издържах и не вдигах изобщо детето, после по малко, като се наложи и без резки движения..

Последно редактирано от Guinet : 1st June 2014 на 08:12
Отговори с цитат
  #2066  
Стар 1st June 2014, 08:37
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vladislava87 Виж мнението
A ti deni s kolko kubika i kakva marka implanti si,i az hodih na konsultaciq pri Ilio Stoqnov,no toi mi prepora4a anatomi4ni implanti,a az ne iskah takiva i zatova izbrah Nikolai Georgiev,za6toto az samata izbrah tova koeto iskam.A i I.S 6te6e da mi sloji tolkova kolkoto iskam samo 4e anatomi4ni
vladislava87 - моите импланти са Natrelle на Allergan, анатомични, Style:410МX, по 520 кубика във всяка гърда.Избора на форма на импланта-кръгъл или анатомичен преди всичко определя какъв вид искаш да имат гърдите ти след мамото. Анатомичните импланти имат по естествен изглед, докато кръглите - по-изразен и подчертан.Но също така има голямо значение и собствената ти жлеза, ако е малка, кръгъл ще ти стои доста зле - силно изразен горен полюс, очертани ръбове - с две думи все едно ще си с два портокала лепнати отпред.Ако имаш собствена жлеза, прехода ще е по-плавен, по-леко изразени и очертани импланти.Доки по принцип преценява точно тези особенности и затова предлага подходящ имплант, съобразен с анатомичните ти дадености.Това, че ИС ти е предложил анатомични, означава, че е преценил и затова ти е предложил точно такива протези, а не кръгли.Поради тази и още много други причини, ходим при лекарите за консултация - за да ни посочат и предложат правилният начин, подходящият модел и размер.
Отговори с цитат
  #2067  
Стар 1st June 2014, 09:21
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

az ve4e napravih izbora si za kragli i mislq 4e 6te mi stoqt dobre.Vidqh kak stoqt sa6tite implanti i kubici na drugo momi4e i bqha perfektni.Utre e denqt,mnogo se valnuvam
Отговори с цитат
  #2068  
Стар 1st June 2014, 13:18
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
vladislava87 - моите импланти са Natrelle на Allergan, анатомични, Style:410МX, по 520 кубика във всяка гърда.Избора на форма на импланта-кръгъл или анатомичен преди всичко определя какъв вид искаш да имат гърдите ти след мамото. Анатомичните импланти имат по естествен изглед, докато кръглите - по-изразен и подчертан.Но също така има голямо значение и собствената ти жлеза, ако е малка, кръгъл ще ти стои доста зле - силно изразен горен полюс, очертани ръбове - с две думи все едно ще си с два портокала лепнати отпред.Ако имаш собствена жлеза, прехода ще е по-плавен, по-леко изразени и очертани импланти..
Въобще не е така. Дали да са кръгли или анатомични имплантите зависи от състонието на жлезата ти и ВЪОБЩЕ не е задължително кръглите да седят по начина описан по-нагоре.
Моите гърди позволяваха и двата вида импланти, избора беше мой.Бях абсолютна дъска, никаква собствена жлеза. Изискването ми беше възможно най-естествен бюст и да не се личи че има силикон. Постигнах го с КРЪГЛИ импланти - нисък профил. Който не знае, че имам силикон силно се учудва, ако кажа че е така. Преди това изгледах хиляди снимки и видях доста момичета с кръгли импланти, висок профил, чийто гърди също изглеждаха супер естествени, високия профил при тях беше нужен, за да запълни изпразнена горна част на гърдите поради увисване.
Хиляди пъти съм споменавала тук, че е много погрешно мнение, че анатомичните задължително стоят естествено, а кръглите задължително като топки. Не е вярно въобще. Всичко си зависи от състоянието на гърдата и един свестен хирург може най-точно да определи какви ще са твоите импланти.
Отговори с цитат
  #2069  
Стар 1st June 2014, 13:43
vladislava87 vladislava87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 21
По подразбиране

saglasna sam s mnenieto na 6oki
Отговори с цитат
  #2070  
Стар 1st June 2014, 15:21
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Да. Шоки го обясни много точно-
Високия профил при мен, който ме уплаши първоначално и признавам, че се опитах да водя спор с доктора, Стоянов обясни с нуждата да се запълни изпразнена горна част на гърдите поради увисване. Изобщо не ми даде възможност да избирам.
Попита ме само дали предпочитам анатомични или кръгли, тъй като при мен явно можеше да се сложи и двете. Аз избрах да са кръгли, а Стоянов твърдо отсече, че трябва да е висок профил !
Доверих му се и не съжалявам изобщо.
Дори не съм си и представяла, че гърдите ми ще изглеждат толкова добре след операцията.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:19.