IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2071  
Стар 1st June 2014, 21:19
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Въобще не е така. Дали да са кръгли или анатомични имплантите зависи от състонието на жлезата ти и ВЪОБЩЕ не е задължително кръглите да седят по начина описан по-нагоре.
Моите гърди позволяваха и двата вида импланти, избора беше мой.Бях абсолютна дъска, никаква собствена жлеза. Изискването ми беше възможно най-естествен бюст и да не се личи че има силикон. Постигнах го с КРЪГЛИ импланти - нисък профил. Който не знае, че имам силикон силно се учудва, ако кажа че е така. Преди това изгледах хиляди снимки и видях доста момичета с кръгли импланти, висок профил, чийто гърди също изглеждаха супер естествени, високия профил при тях беше нужен, за да запълни изпразнена горна част на гърдите поради увисване.
Хиляди пъти съм споменавала тук, че е много погрешно мнение, че анатомичните задължително стоят естествено, а кръглите задължително като топки. Не е вярно въобще. Всичко си зависи от състоянието на гърдата и един свестен хирург може най-точно да определи какви ще са твоите импланти.
Шоки, това, което казах и аз е същото на твоето, но казано с други думи.Изрично съм подчертала, че от особенно значение е състоянието на собствената жлеза, както и дали собствентите гърди позволяват.Дали ще е кръгъл или анатомичен импланта зависи и от собственият избор, но и от преценката на док. Това, че твоите сиси са перфекти с кръгли не значи, че и на всеки друг ще са, съобрази се с това.Голяма част от гърдите с кръгли импланти стоят точно като портокалите, за които говорех по-горе.Поради тази причина и го коментирах точно така - не казвам кой импланти-кръгли или анатомични са по добри и стоят по-естествено, само споменавам, че кръглият имплант трябва да е съобразен със собствената жлеза, докато анатомичният няма нужда от подобно съобразяване, защото при анатомичен имплант - естественият изглед е задължителен, не препоръчителен!С кръглият имплант е пожелателен, не задължителен!
Отговори с цитат
  #2072  
Стар 1st June 2014, 22:42
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Дени, аз не се заяждам , а поправям. Не знам какво си искала да кажеш, аз цитирах това което си казала и го поправих. Ти написа, че ако няма жлеза кръглите импланти ще стоят изкуствено и с очертани ръбове, а това не е вярно и аз съм живия пример.
Дали гърдите ти ще стоят като две топки вече е въпрос на собствен избор или некадърен доктор. Имаше момичета тук, които искаха гърдите им да изглеждат точно като портокали и точно този ефект търсеха.
Направих тази поправка не, за да се заяждам, но ми прави впечатление, че новите момичета повече вярват на форумките, от колкото на докторите. За това много държа да подчертая, това което написах, че кръглите импланти може въобще да не стоят изкуствено и че едни гърди,чиято форма не позволява анатомични импланти, но все пак се сложат такива, ще стоят също толкова зле и изкуствено.
Виждам как ходят на консултации и когато им препоръчат кръгли импланти изпадат в ужас, защото във форума постоянно им пишат, че кръглите не са красиви.
На новите момичета мога да им дам съвет. Много често, и на мен са ми казвали, че трябва да се консултираш с няколко хирурга преди да се оперираш. Аз не съм съгласна особено с това, защото до момента всички момичета, които ходят при няколко хирурга получават коренно различни мнения и препоръки и това води до голямо объркване - сега на кого да се доверят. За това, четейки форума не задавайте въпроси, какви импланти да си сложа, а най-вече го използвайте за избор на хирург и изберете този с най-малко грешки. Искайте снимки. Аз бях събрала над 50 снимки и точно от снимковия материал и от НЕнамирането на никакви оплаквания избрах моя доктор и моите гърди и не съм ходила при друг. Просто всички снимки на гърди на момичета оперирани при него бяха перфектни. Само качествения доктор може да ви каже какви импланти да изберете. Ние тук във форума НЕ МОЖЕМ ДА ВИ НАСОЧИМ КЪМ ТОЧНИТЕ ИМПЛАНТИ. Това се прави като се види гърдата,нейното състояние, да се измери и т.н. Да се дава съвет на сляпо е абсолютна глупост.
Аз мога единствено и само да дам мнение за д-р Стоянов. Не мога да ви гарантирам 100% успешна операция, но определено на 100% мога да ви гарантирам, че има много точно око и преценка и ще ви насочи към най-правилния имплант за Вас.
Отговори с цитат
  #2073  
Стар 1st June 2014, 22:53
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Дени, аз не се заяждам , а поправям. Не знам какво си искала да кажеш, аз цитирах това което си казала и го поправих. Ти написа, че ако няма жлеза кръглите импланти ще стоят изкуствено и с очертани ръбове, а това не е вярно и аз съм живия пример.
Дали гърдите ти ще стоят като две топки вече е въпрос на собствен избор или некадърен доктор. Имаше момичета тук, които искаха гърдите им да изглеждат точно като портокали и точно този ефект търсеха.
Направих тази поправка не, за да се заяждам, но ми прави впечатление, че новите момичета повече вярват на форумките, от колкото на докторите. За това много държа да подчертая, това което написах, че кръглите импланти може въобще да не стоят изкуствено и че едни гърди,чиято форма не позволява анатомични импланти, но все пак се сложат такива, ще стоят също толкова зле и изкуствено.
Виждам как ходят на консултации и когато им препоръчат кръгли импланти изпадат в ужас, защото във форума постоянно им пишат, че кръглите не са красиви.
На новите момичета мога да им дам съвет. Много често, и на мен са ми казвали, че трябва да се консултираш с няколко хирурга преди да се оперираш. Аз не съм съгласна особено с това, защото до момента всички момичета, които ходят при няколко хирурга получават коренно различни мнения и препоръки и това води до голямо объркване - сега на кого да се доверят. За това, четейки форума не задавайте въпроси, какви импланти да си сложа, а най-вече го използвайте за избор на хирург и изберете този с най-малко грешки. Искайте снимки. Аз бях събрала над 50 снимки и точно от снимковия материал и от НЕнамирането на никакви оплаквания избрах моя доктор и моите гърди и не съм ходила при друг. Просто всички снимки на гърди на момичета оперирани при него бяха перфектни. Само качествения доктор може да ви каже какви импланти да изберете. Ние тук във форума НЕ МОЖЕМ ДА ВИ НАСОЧИМ КЪМ ТОЧНИТЕ ИМПЛАНТИ. Това се прави като се види гърдата,нейното състояние, да се измери и т.н. Да се дава съвет на сляпо е абсолютна глупост.
Аз мога единствено и само да дам мнение за д-р Стоянов. Не мога да ви гарантирам 100% успешна операция, но определено на 100% мога да ви гарантирам, че има много точно око и преценка и ще ви насочи към най-правилния имплант за Вас.
Права си Шоки, няма да споря.Мога да изкажа мнение предимно за анатомичните импланти- стоят повече от естествено и красиво, отлична линия и перфектен изглед със супер секси излъчване.
Решението момичета си е лично ваше, нашите сиси са си наши и на нас стоят по един начин, а на всеки друг ще е различно.Съберете повече инфо и снимки, мислете и преценете.Претеглете плюсовете и минусите, уверете се какво точно търсите и очаквате и със сигурност ще изберете правилният размер имплант и точният хирург за мечтаните сиси
Отговори с цитат
  #2074  
Стар 2nd June 2014, 07:26
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Да покажа и аз 2-3 снимки ( снимам се сама и нещо не излизат като хората, но все пак)

http://guinet.snimka.bg/daily/mamopl...18337.33315374
Пар-9578
Отговори с цитат
  #2075  
Стар 2nd June 2014, 09:17
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Guinet, честито!
Чудни са!
На мен много ми харесват още сега, а какво остава като мине време?
Какъв ти беше старта и колко кубика са?
Извинявай ако те карам да се преповтаряш...
Отговори с цитат
  #2076  
Стар 2nd June 2014, 15:17
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Благодаря! Старт- нулев, за А чашка. Бях качила снимки преди да се оперирам, в този същия албум но се загубиха, смятам да си поискам тези, които ми направиха в клиниката преди операцията..С 375сс, анатомични, среден профил, висока проекция..
Отговори с цитат
  #2077  
Стар 2nd June 2014, 15:45
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Да покажа и аз 2-3 снимки ( снимам се сама и нещо не излизат като хората, но все пак)

http://guinet.snimka.bg/daily/mamopl...18337.33315374
Пар-9578
На мен ми се отваря друга страница и не мога да ги видя.
Отговори с цитат
  #2078  
Стар 2nd June 2014, 17:08
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
На мен ми се отваря друга страница и не мога да ги видя.
Албумът е изтрит!не знам ка се получава това, така загубих и снимките от преди операцията

Последно редактирано от Guinet : 2nd June 2014 на 17:14
Отговори с цитат
  #2079  
Стар 2nd June 2014, 17:18
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ги видЕх мноо убави пупу със здраве да си ги носиш!
Отговори с цитат
  #2080  
Стар 2nd June 2014, 18:11
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей на всеки път така става, всички си гребнаха от гърнето с меда и аз пак не можах да облажа пу пу пу
Аз тъкмо почнах да се облизвам и със треперещи ръце и жаден поглед натискам линка и ГРЕДА, но такава е моята съдба проклета, че все нещо ще се бъгне, за да ми е гадно.

Надявам се Guinet да се смили над изстрадалата ми душа и да ми даде и аз да си топна от медеца

И щях да забравя да ви кажа, че след като изгледах този клип по долу, вече официално съм фен на големите цомби

http://rutube.ru/video/dbfe808a8828d...6b2ed638d7cef/ (след първата минута става особено интересно )

Не знам кво става и кво слагат в храните в днешно време, ама сегашните деца много бързо порастват
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:14.