IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 14th February 2015, 19:30
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета,може ли да си позволя да махна сутиена,колкото да ги видя ? А да се изкъпя цялата ?!
Отговори с цитат
  #332  
Стар 14th February 2015, 19:32
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Аризона ,дали ти не си момичето от Плевен ,което живее в София ?! Надявам се да си добре :*

Последно редактирано от Merygrubik : 14th February 2015 на 19:34
Отговори с цитат
  #333  
Стар 14th February 2015, 20:24
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Момичета видях ги .. Много са грозни едни големи,увиснали .. Леле ужас ! Ще се променят ,нали ?! Oх ,не ми стигат болките ,а сега и като ги видях колко са грозни още повече съжалявам
Отговори с цитат
  #334  
Стар 16th February 2015, 11:25
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Норе1111, нищо не съм променяла при имплантите. Останаха си висок профил 395сс. Не знам дали е най- правилното решение, но беше необратимо и се примирих.

Merygrubik, да, аз съм момичето. Предполагам, че ти си мацката от съседното легло, която настаниха при изписването ми.
Аз моите ги видях на 3-ти ден, защото сестрата в болницата ме посъветва да си взема един крем за мазане Центела и да почна да ги мажа веднага за да не ми се появят стрии и за отока помагал, после и на белезите, като ми махнат лепенките. Според мен няма какво толкова да им стане за 5мин. Мажа ги два пъти на ден. Днес ми е 6-и ден и вече се чувствам доста по-добре. Чак не мога да повярвам. По цял ден съм права или седнала, лягам само като дойде време за сън. И най-хубавото е че нямам никакви болки в гърба, като се събудя. Матрака ми е много хубав и едва сега разбирам напълно ползите му. Не се отчайвай и потискай от гледката на гърдите си! Като си видя моите са чудя да се смея ли, или да рева. Но аз си бях изградила психическа нагласа, че ще са грозни около месец и не ги мисля повече. Нормално е сега да са нелицеприятни имат толкова много отоци и импланта не е улегнал както трява. Предстоят много трансформации. Бъди оптимист и се зареди с търпение. Това, което виждаме не е това, което ще ни остане.
Отговори с цитат
  #335  
Стар 16th February 2015, 11:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Норе1111, нищо не съм променяла при имплантите. Останаха си висок профил 395сс. Не знам дали е най- правилното решение, но беше необратимо и се примирих.

Merygrubik, да, аз съм момичето. Предполагам, че ти си мацката от съседното легло, която настаниха при изписването ми.
Аз моите ги видях на 3-ти ден, защото сестрата в болницата ме посъветва да си взема един крем за мазане Центела и да почна да ги мажа веднага за да не ми се появят стрии и за отока помагал, после и на белезите, като ми махнат лепенките. Според мен няма какво толкова да им стане за 5мин. Мажа ги два пъти на ден. Днес ми е 6-и ден и вече се чувствам доста по-добре. Чак не мога да повярвам. По цял ден съм права или седнала, лягам само като дойде време за сън. И най-хубавото е че нямам никакви болки в гърба, като се събудя. Матрака ми е много хубав и едва сега разбирам напълно ползите му. Не се отчайвай и потискай от гледката на гърдите си! Като си видя моите са чудя да се смея ли, или да рева. Но аз си бях изградила психическа нагласа, че ще са грозни около месец и не ги мисля повече. Нормално е сега да са нелицеприятни имат толкова много отоци и импланта не е улегнал както трява. Предстоят много трансформации. Бъди оптимист и се зареди с търпение. Това, което виждаме не е това, което ще ни остане.
Малко извън темата. Аризона какъв ти е матрака?
Отговори с цитат
  #336  
Стар 16th February 2015, 13:32
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Шоки, конкретния модел не мога да ти го кажа, защото ми е непосилно да развия сега чаршафа и протектора, но е на Magniflex. Доста е твърд. Явно наистина е целебен ( ) , защото приятелят ми цял живот е имал проблеми с гърба и винаги го е болял след събуждане, а откакто спи на този матрак казва, че повече не имал болки. Обещавам при първа възможност да проверя нещо за етикети по него с повече инфо и ще пиша.
Отговори с цитат
  #337  
Стар 16th February 2015, 16:44
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Радвам се да те видя и тук
Аз също спя на Магнифлекс,възглавницата също ( дано не звучи като скрита реклама )
Картинката при мен е същата като вчера .. боли ме, чувствам се 100 % инвалид ..мъжа ми ме мести за врата като животинче
Момичета корема ми е странно подут и бълбукащ ,дали е от операцията ?!
Страх ме е да махам сутиена и да ги мажа с Центелата
Аризона запомних сутиена ти ,от къде да си купя такъв ?!
Отговори с цитат
  #338  
Стар 16th February 2015, 22:07
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Merygrubik Виж мнението
Радвам се да те видя и тук
Аз също спя на Магнифлекс,възглавницата също ( дано не звучи като скрита реклама )
Картинката при мен е същата като вчера .. боли ме, чувствам се 100 % инвалид ..мъжа ми ме мести за врата като животинче
Момичета корема ми е странно подут и бълбукащ ,дали е от операцията ?!
Страх ме е да махам сутиена и да ги мажа с Центелата
Аризона запомних сутиена ти ,от къде да си купя такъв ?!
Сутиенът го купих от магазина на Triumph в мол България, а моделът TRIACTION Energy N. Преполагам може да се намери във всеки магазин на бранда.

Шоки, матракът е Magniflex Magni 180/200.
Отговори с цитат
  #339  
Стар 17th February 2015, 10:23
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Снощи си направих и първите снимки.
http://arizonna.snimka.bg/tuning/cici.852422.34816469
pass: 111999
Отговори с цитат
  #340  
Стар 17th February 2015, 10:45
Аватара на ellie_
ellie_ ellie_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 94
По подразбиране

Много са хубави Arizonna, честити! Това 395 cc ли са?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.