IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 17th February 2015, 16:04
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Страхотни са Arizona...Ще ви споделя и аз малко снимки...Мисля че вече придобиват някакъв вид и ще се пристраша да ви ги покажа...Още има какво да се желае...и отново ме е яд , че не сложих различен куб.,но всичко е свършено...Вижте само какви ми бяха на 7 дни...-ужаст..плачеше ми се.. Сега само се моля да стават по- добре.. Дано успея със снимките..
http://silvi4kaosata.snimka.bg/friends/nov.854128
парола: 123456
Отговори с цитат
  #352  
Стар 17th February 2015, 17:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Arizonna Виж мнението
Създадох нов албум. Дано не го сполети съдбата на предишния.
http://arizonna.snimka.bg/photos-fro...54117.34886750

парола: 111999
Връщам си думите назад, тези цуцани са страхотни, ще е много добре да ги покажеш и след няколко месеца, а те още сега изглеждат много добре. Аз не разбирам защо искаше като на тази кифла - http://www.sportal.bg/news.php?news=501413 , като твоите сега са 100 пъти по хубави. Ако беше пуснала снимки от преди в анфас в по далечен план, щеше по лесно да се прецени колко са ти били малки преди, но сега тези ми харесват.

Радващо е, че все повече жени търсят естетиката и пропорциите и не залитат по кравешките цици. Сигурно го знаете, но аз да ви кажа, че мъжете оценяват много повече хармоничните тела, няма значение дали се заглеждат по големи бидони, това не трябва да ви заблуждава. Дори едни кравешки цици могат да привличат много повече погледи, но то е точно за това, защото са неестетични.

Освен това мъжете гледат не толкова сериозно на жените тип чалга кифла, за тях това са по скоро кифли които биха натъпкали с мармалад Но пък те и кифлите това търсят така, че всичко е ОК, важно е да има търговия
Отговори с цитат
  #353  
Стар 17th February 2015, 17:41
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvi4ka Виж мнението
Страхотни са Arizona...Ще ви споделя и аз малко снимки...Мисля че вече придобиват някакъв вид и ще се пристраша да ви ги покажа...Още има какво да се желае...и отново ме е яд , че не сложих различен куб.,но всичко е свършено...Вижте само какви ми бяха на 7 дни...-ужаст..плачеше ми се.. Сега само се моля да стават по- добре.. Дано успея със снимките..
http://silvi4kaosata.snimka.bg/friends/nov.854128
парола: 123456
silvi4ka,не мога да ги видя
Отговори с цитат
  #354  
Стар 17th February 2015, 18:10
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

ХММ...И моите се изтриха....Ето пак.. http://silvi4kaosata.snimka.bg/family/noviyat.854168
парола. 123456
Отговори с цитат
  #355  
Стар 17th February 2015, 22:17
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Харесват мии и още по-хубави ще стават..
На първата снимка наистина не са Ок,но виж как се променят с всеки ден към по добро.
Като размер и форма мисля,че са добре за теб.
Но и на мен ми е странно с тези кубици.Твоите ми изглеждат като на наай-много 390к а са 425к,на Аризона ми изглеждат като на 350к,а са 395к.
Знам,че за големината основно значение имат не кубиците,а размерите на импланта и че на различните жени,едни и същи кубици стоят различно.
И все пак...Защо се получава така?
Последните снимки,които видях на оперирани от др.Пеев с импланти Арион ми харесват,но определено изглеждат по малки за кубиците,които са.
Може ли някой от компетентните дами във форума да ни разясни причината.
Отговори с цитат
  #356  
Стар 18th February 2015, 01:11
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Merygrubik, silvi4ka и Pufpaf, благодаря за думите.
За сега съм доволна. Важно е да се спазва някаква мяра за естетика и хармония. Не случайно крайностите никога не са се наравили на хората и метафората за "златната" среда се утвърдила като такава. Извън тези лирични отклонения се е получила равна изпъкналост в профил, отпред с гърдите и отзад - с дупето. Това исках и някак си се случи.

silvi4ka, супер резултат. Отоците са още повечко, но с по-големия кубик предполагам, че е нормално.

Норе, не знам дали е удачно да се търси закономерност между доктора и илюзията с кубиците. По-склонна съм да се съглася с titi. Резултатите са индивидуални и зависят от много условности с тялото на жената. Една моя позната преди 3-4 месеца си сложи 450 сс при друг доктор и гърдите и са си съвсем нормално големи, малко повече от моите в момента.
Аз пък съм забелязала, че снимките на гърдите, които качват докторите по сайтовете не създават особено реалистична представа. Близкият план лъже и ако тези снимки са поне в полуцял ръст картината доста се променя. За мен това е спекула.

Последно редактирано от Arizonna : 18th February 2015 на 01:19
Отговори с цитат
  #357  
Стар 18th February 2015, 01:42
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Съгласна съм.Просто аз си мислех,че всички гърди с над 390к изглеждат дооста големи,а всъщност не е съвсем така.
А може би параметрите на едни 425к Арион са едни,а на 425к Ментор например
съвсем други(по големи)
Възможно ли е от това да идва разликата?
Отговори с цитат
  #358  
Стар 18th February 2015, 08:23
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Възможно е ..Аз се убедих в това...Всички марки имат различна проекция и диаметър.. Ако върна времето назад, може би бих избрала инплантите с доплащане -Мотива при д-р Пеев.Защото имат по-голяма проекция с по малък диаметър и по-този начин имаш възможност да сложиш по-голям кубик. примерно- на ARION 425 куб-е с диам.12,5 и проекция 5,4мм. на др.марка- този диаметър отговаря на 510 куб..и проекция 6мм и повече понякога, което прави директно по- големи гърди.. Основното според мен е да се съобразяваш с диаметъра, защото всеки гръден кош може да поеме различен диаметър. Трябва да е точно подбран , за да нямаш и евентоално голямо разстояние между гърдите..
Отностно моите гърди...ви благодаря за мнението си..Аз бях много притеснена в началото.. Виждате и каква "крещяща" нужда имах от тях преди..Това беше моя сбъдната мечта. И когато се видях в огледалото исках да "умра"..Но се надявам да стават по-хубави с времето и по-скоро да поомекнат, че стоят доста твърди, въпреки че има разлика отначалото до сега..Чета постоянно форума и се вълнувам с всяко едно момиче на което му предстои или е минало през тази операция.И твърдо подкрепям всяко едно момиче, което има комплекс и е решило да направи нещо, за да се чувства по-добре в кожата си.
Отговори с цитат
  #359  
Стар 18th February 2015, 09:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ко не им харесваш бе Силве? Ше станат за чудо и приказ.... все още имаш много отоци, но ще улегнат и ще се отпуснат.... вЕрвай ми. Изгледала съм толко много зизи... твоите са супер!

Последно редактирано от lily.ana : 18th February 2015 на 09:28
Отговори с цитат
  #360  
Стар 18th February 2015, 10:28
silvi4ka silvi4ka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 57
По подразбиране

Благодаря ти....Силно се надявам да е така....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:04.