IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 12th February 2007, 21:10
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

sillygirl и с теб ще се видим след като си идваш на 11.03 предполагам ще поостанеш малко във Варна
Маева, каква е тази работа на 08.03 бе мацка да уволниш шефа си
Отговори с цитат
  #162  
Стар 12th February 2007, 22:18
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Ех и аз изтървам пак! Операцията ми е на 14.02 и до 8.03 няма да съм се възстановила . Голям късмет си имам,когато има среща аз все не мога да дойда.Нищо ,дано си изкарате много весело пък аз все ще ви видя пак . И да побеснеете и заради мен
Отговори с цитат
  #163  
Стар 12th February 2007, 22:24
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
По подразбиране

Да,мисля и аз да съм на линия.От рано сте гледам да предупредя,за да си пласирам ремаркетата.Вили,какви ги говориш.До 8-ми сте си пушка
Отговори с цитат
  #164  
Стар 12th February 2007, 22:27
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ...

Цитирай:
Първоначално написано от dama
Да,мислч и аз да съм на линич.От рано сте гледам да предупредч,за да си пласирам ремаркетата.Вили,какви ги говорисх.До 8-ми сте си пушка
Хех,да ти е златна устата,дано си права . Но това ми е втора операция и вече знам ,че ми трябва месец за да се оправя ,та пак изтървам купона,но после ще наваксвам. А вие ще разказвате тук и снимки ще ми показвате
Отговори с цитат
  #165  
Стар 12th February 2007, 22:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Ех и аз изтървам пак! Операцията ми е на 14.02 и до 8.03 няма да съм се възстановила
абе мацка, кви ги дрънкаш, какво е това възстановяване три седмици 8) а и няма да копаем я, ше си седиш кротко и ще си пийваш
утре ще ти звънна за кафе към 3 следобед, гледай да си свободна
Отговори с цитат
  #166  
Стар 13th February 2007, 00:53
alvina alvina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 68
По подразбиране

абе Вили... мен ме оперираха на 2 февруари... преди 10 дена и съм била вече 3 пъти на бар ... до 4 ...5 сутринта ти да не очакваш да си на легло 1 месец я се стегни! просто няма да си с деколтет още но ще си във форма дори за танци
__________________
DJ Frankie Wilde - Rise again
поздрав за всички!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 13th February 2007, 08:45
sillygirl sillygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Cyprus
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез ICQ до sillygirl
По подразбиране

За съжаление ще съм във Варна 2-3 дни,но наистина страхотно ще се pадвам да се запозная с вас
Отговори с цитат
  #168  
Стар 13th February 2007, 12:08
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alvina
абе Вили... мен ме оперираха на 2 февруари... преди 10 дена и съм била вече 3 пъти на бар ... до 4 ...5 сутринта ти да не очакваш да си на легло 1 месец я се стегни! просто няма да си с деколтет още но ще си във форма дори за танци
Къде да беше така .Няма да си оправям деколтето,а корема и това ми е за втори път и вече знам колко време ми трябва . Нищо общо със слагането на импланти . Но пък дано съм добре за да дойда . Ако не обещайте да беснеете и заради мен
Отговори с цитат
  #169  
Стар 13th February 2007, 13:11
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Момичета, на мен ми се очертава командировка на 6 и 7 март във Варна, та може да поостана, ако се организирате наистина и приемате гости от столичната провинция
Вили, на мен по-некомфортно ми беше първите 2 седмици, след това си бях абсолютно ОК, хем корем+цици, та мисля, все ще можеш да понадигнеш някоя чаша концентрат
Отговори с цитат
  #170  
Стар 13th February 2007, 14:02
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Хаха Нищо против провинциалистиките нямаме, така че добре дошла Живеем в епоха на глобализъм
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СрещинаquotтунингованитеquotВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:29.