IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th April 2015, 13:39
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Fire, как си? Изглеждат ли вече добре? :P Другата седмица съм и аз и умирам от притеснение.. голям зор, пък като дойде време и ме хвана шубето..
Отговори с цитат
  #62  
Стар 23rd April 2015, 22:03
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Дабре съм, благодаря,даже съм супер. Много съм доволна от Динев, гърдите ми вече изглеждат много добре,само зърната са ми много чувствителни и напрегнати, но днес сложих енерджи с по-голяма подгръдна и ми е екстра. Не се плаши, зорът е 2 седмици, а после всичко си е наред,а пък и като махнах лентата все едно нямам мамопластика правена преди месец. Само масажите са ми досадни,док каза да наблягам разтриването на мускула и аз така правя, самите импланти не ги масажирам, вече гърдите не са ми на раменете и наистина се харесвам много. Видях, че си писала и по-рано и незнам защо, но понякога сайта/форум не ми дава опция да отговоря. Вчера съм се мъчила 1 час да пиша и не става. Така че ти си пиши, пък аз ще си чета Кога ти е насрочена операцията?Пиши,че си е страшно вълнение и притеснение. Стискам палци всичко да е наред (а то ще е) и няма страшно,аз вече си вдигам ръцете нормално и нямам ограничения, както в началото. Наистина всичко минава и се забравя. Пожелавам ти успех и безпроблемно възстановяване
Отговори с цитат
  #63  
Стар 24th April 2015, 12:23
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Мерси мила, дано си права и наистина всичко е наред. Във вторник лягам под ножа Всички около мен ме плашат с какво ли не и почти се бях отказала миналата седмица- добре, че е форума, че да се надъхам пак Ще споделя как е минало със сигурност Истински се радвам, че вече си добре и най- вече че си доволна)
Сега сигурно пада голямо пазаруване
Отговори с цитат
  #64  
Стар 26th April 2015, 07:36
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Напълно те разбирам, аз бях звъняла на док 10 дни преди операцията, за да се откавам. Добре, че не ми вдигна и ми звънна след няколко часа, отново се бях навила и не му вдигнах а с пазаруването е така, супер ми е откъм блузки, ама за нормален сутиен не ми е дошло времето според мен. Успех мила и няма да се плашиш,после колко ще ти е гот. Аз супер много се радвам
Отговори с цитат
  #65  
Стар 26th April 2015, 09:37
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Знам, че ако се откажа ще ме е яд цял живот, че съм толкова страхлива и ще гледам завистливо всяко лято, така че няма мърдане А ти защо не си още за нормален сутиен- доста време мина от твоята операция... мислех че вече си забравила
Отговори с цитат
  #66  
Стар 29th April 2015, 19:25
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Айде готова съм и аз ))))) Цял ден рева от болка, но това е положението Успях да ги видя и се успокоих, защото най-много ме притесняваше размера дали ще го улучим Всичкл е гадно и безформено, но сега ще си чакам търпеливо
Отговори с цитат
  #67  
Стар 2nd May 2015, 11:05
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Не се тревожи, всичко ще се намести. И аз така негодувах, че са сплескани, но изведнъж ми се наместиха иначе как си вече, боли ли?
Чак сега успях да пиша пак, иначе си чета, ако си писала нещо Страшно съм доволна и щастлива от работата на Динев. Много ми е гот вече. Минаха 45 дена от операцията и се чувтвам пушка от 14-ти ден насам все едно са си били мой винаги. Още малко ти остава и ще видиш ugly cat колко ти олеква след 2та седмица
Отговори с цитат
  #68  
Стар 2nd May 2015, 16:16
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Страшно се радвам за теб) Пожелавам ти и занапред да нямаш никакви проблеми
Мен още ме боли, но вече по-търпимо ( а и аз съм денонощно на обезболяващи). Лошото е, че като седя права 2-3 мин и ме заболява много и ми натежава..абе ужас! Само лежа все още и не ме свърта вече!
Ти от кой ден почна да си правиш нещо друго освен да лежиш?
Отговори с цитат
  #69  
Стар 4th May 2015, 11:38
Аватара на Fire
Fire Fire не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 31
По подразбиране

Аз от 4ти до 14ти ден седях нон стоп пред компа и не правех нищо друго, въобще нямах сили за излизания. На 14 ти ден мама ме закара за махане на конците и после се поразтъпчихме, но след 30 мин ходене ме заболя доста и гоу хоум най-тегавото ми преживяване обаче си остава първото махане на сутиена и лактика, за да се изкъпя цялата,а не на части беше ужасно, стана ми зле и ми прилоша яко, според мен всичко си беше на псих. основа, защото се качва мускула и усещането е много неприятно. След махането на конците станах доста активна и се чувствах ок благодаря ти за пожеланията и дано и при теб всичко да е наред нормални са болки и тежест, когато си права и при мен го имаше. Успех
Отговори с цитат
  #70  
Стар 6th May 2015, 10:05
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Лека полека всичко отминава и скоро и аз ще мога да им се зарадвам Благодаря ти за всички напътствия :*
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДИНЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:35.