IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 3rd May 2015, 00:10
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета , а да ви питам с каква годност са ви имплантите? Доживотни ли са или трябва да се сменят след известно време?
Отговори с цитат
  #32  
Стар 3rd May 2015, 07:11
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Оперирах се при Пеев!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 3rd May 2015, 07:13
KalinaN KalinaN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Със сестра ми сме с идентични импланти - и като марка и като кубици, оперирани сме при различни лекари. На нея са и казали, че са за цял живот, на мен ми отговориха - "имплантите са вечни (на теория, защото не се предполага да се спукат), но през 10-тина години трябва да се сменят, защото организмът почва да ги изтласква и деформира".
Отговори с цитат
  #34  
Стар 3rd May 2015, 09:07
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Точно гледах, че в паспорта на имплантите пише, че са годни 10 години.. те ако не се деформират толкова време ще съм доста доволна
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th May 2015, 02:28
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Момичета , получиха ли ви се стрии по гърдите , след разпъването на кожата?
Ugly_cat,как си? Премина ли дискомфорта?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th May 2015, 10:02
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Дискомфорта още го има, но вече не е нищо особено Сега по- скоро ме побърква тая лента.. не знам как ще изтрая още 3 седмици с нея! За стрии- за сега нямам, но не съм се мазала с нищо, така че сигурно ще се появят.. Ти нави ли се вече или още си в дилема?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th May 2015, 13:36
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

ugly_cat, да навила съм се ,но въпреки това ме е страх, направила съм си още 2 часа за консултации при 2ма доктори , в софия е чак края на юни часа , ако си харесам някой доктор може да се оперирам още края на май тук във варна. Също ме притеснява и това че целият юни ще го изгубя от плаж с носене на сутиен и ленти Ти правиш ли се вече всички ежедневни неща нормално? Косата миеш ли сама ? Понеже четох по други теми , че много момичета не могат да си мият косите известно време сами
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th May 2015, 14:03
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

ugly_cat за кръвните изследвания колко кръв вземат ?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th May 2015, 15:51
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Не се притеснявай за кръвта- мен само ме боцнаха, мисля че съвсем малко им трябва. За задълженията- всичко мога да правя сама от третия ден насам, в смисъл много ме болеше като мърдам, но не съм имала никакво опъване от шевовете и движенията ми се спираха само от отоците под мишниците, но и те бързо се разнесоха. На 4-тия ден си измих сама косата- пак никакъв проблем (трябваше да се наведа над мивката и така да я измия).Аз единствено не можех да вдигам нищо и примерно ми тежеше като искам да пия вода или да си оправя завивката.
А само да уточня, че може би щях да се оправям и по-рано с тези неща, но минаха няколко дни докато разбера, че аулина не ми действа изобщо (защото ги редувах с дексофен). Другото е, че ти първите дни не можеш да се къпеш и само ще лежиш, така че няма много с какво да се оправяш, само е много важно да си намериш начин да се изправяш сама, за да стигнеш до тоалетна, хладилник и т.н
По-рано беше питала за пътуване... вчера за пръв път се возих без да умирам от болки и това беше на 7-мия ми ден.. Пак казвам,че при мен е един от тежките случаи, но по-добре да си подготвена и да не те боли отколкото обратното
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th May 2015, 16:42
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Ооо аз съм се настроила за адски болки, и дано да е по-леко ще съм много щастлива. Ти температура имаше ли първите дни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхдругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:58.