IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th May 2015, 18:14
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Не съм имала температура..поне това го пропуснах но тя не е страшна- едно хапче и си готова Няма какво да се плашиш щом си го решила! Аз съм само на 8 дни а вече така свикнах, че не мога да си представя, че не съм имала гърди до сега Най-големия кеф е като си сложиш някоя дреха и видиш разликата от преди )
Отговори с цитат
  #42  
Стар 6th May 2015, 18:19
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Поуспойла съм се малко. А какво обличаш сега , ако сложиш потник вижда ли се медицинския сутиен и лентата? Лесно ли обличаш блузки или трябва ризи за по лесно ?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 6th May 2015, 21:21
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

оо забрави за потник.. няма как да ги скриеш- особено лентата е отвратителна.. аз слагам някоя блуза отгоре, но пак си личи, така че излизания евентуално вечер, когато можеш да сложиш якенце или нещо връхно Аз нямах проблем с обличането откъм движения, само дето всичко ми е адски тясно вече Наистина е строго индивидуално, защото при много от момичетата движенията са ограничени, други се оплакваха от чувствителност като се къпят.. аз ги нямам тези неудобства.. всеки с късмета си )
Но за обличането определено е проблем с тези температури напоследък ..
Отговори с цитат
  #44  
Стар 7th May 2015, 00:52
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

леле, то най-вероятно ще се падне юни месец и ще се чудя какво да обличам иначе това да ти са тесни дрехите защото са ти пораснали гърдите ее супеер, мечтая си за това )
Отговори с цитат
  #45  
Стар 9th May 2015, 18:47
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

ugly_cat , как си вече? как мислиш за 20 дена от операцията дали ще е минал дискомфорта ? На 14 съм на консутация и се чудя дали към 20 да правя операция , тъй като юни месец на 10-ти имам работа и се чудя дали ще съм годна да карам кола и да вървя и да се обличам без дискомфорт? Ти като се разходждаш как си , измаряш ли се или си добре вече? Извинявай че те побърквам с толкова много въпроси , но знам че си скоро оперирана а и няма кой друг да питам
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th May 2015, 14:22
KalinaN KalinaN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Karla_amanda, въобще не се притеснявай за след 20 дни. Аз още не съм ги направила –на 21 април се оперирах, но много отдавна дискомфортът изчезна. Нито има болка, нито отоци, нито се виждат белезите от дренажите.....Не се притеснявай въобще. Аз трябваше да карам кола от 6-ия ден. Беше малко притеснително, но след ден-два и това отмина.След 7-10 дни няма да помниш за операцията, освен ако не си погледнеш новите придобивки. Успех!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th May 2015, 15:10
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от KalinaN Виж мнението
Karla_amanda, въобще не се притеснявай за след 20 дни. Аз още не съм ги направила –на 21 април се оперирах, но много отдавна дискомфортът изчезна. Нито има болка, нито отоци, нито се виждат белезите от дренажите.....Не се притеснявай въобще. Аз трябваше да карам кола от 6-ия ден. Беше малко притеснително, но след ден-два и това отмина.След 7-10 дни няма да помниш за операцията, освен ако не си погледнеш новите придобивки. Успех!
Калина благодаря ти , много ме обнадеждяваш , че снощи изчетох всички теми в раздел пластична хигургия , които се отнасят за увеличаването на гърдите и някои момичета са написали такива страшни неща , че се плаша как не могли да спят от болки по 2 седмици та чак не се завивали със завивки и не можели по 15 дена да стават. Дано и аз да съм така като теб като се оперирам
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th May 2015, 17:51
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Не се притеснявай Карла! При мен беше много тежко, но от 9-ти ден насам се чувствам добре. Дискомфорта почти изчезна или аз свикнах и мога да правя абсолютно всичко! Излизам си вече спокойно и всичко е наред Общо взето важно е да починеш добре първите дни и да не се натоварваш с нищо
След 20-тия ден няма какво да го мислиш- одавна ще си се оправила
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th May 2015, 17:53
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

А за болките в гърба... първите 2 дни много ме боля, а сега дори ми стана по- удобно да спя така- по цяла нощ не мърдам
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th May 2015, 17:55
ugly_cat ugly_cat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Кажи как е минала консултацията после
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхдругивъпроси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.